reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Hello :-)

U nas pogoda beznadziejna,wczoraj goraco,dzisiaj juz leje i wez tu cos zrob:/
ja po wizytce z polozna,Marcelo juz glowka na dol i wsio ok:)

co do spania to z zasypianiem nie mam problemu,ale od 4 rano zaczyna sie latanie do wc i spania pozniej nie ma .
mlodam mnie mozesz poczestowac ale czeresniami.. bo tutaj ich brak,niestety :(
dominic powodzenia w przeprowadzce ..piecz placek,co tam kg:-p
w sobote czekaja mnie wieksze zakupy te dla mnie i malucha i szczerze troche mnie to przeraza,o lista mega :/
teraz lece jakies obiado kombinowac :-)

Milego dzionkaa ..

EwaK mama super wyglada,email wyslany:)
 
reklama
Kolejny wnerw. Poszłam na pocztę, kolejka oczywiście długa. Pani z poczty poprosiła mnie do okienka bez kolejki. Myślałam, że mnie tam zjedzą. I kto krzyczał najgłośniej? Kobiety! Wstyd! Czy one nie pamiętają jak same dźwigały dodatkowe kilkanaście kilo lub więcej? Zbawi ich jak poczekają 30 sekund dłużnej bo tyle zajęła obsługa mojej osoby? Ech szkoda słów.
Maggie robię je pierwszy raz, najpierw skosztuję, nie chcę jakiejś chały niesmacznej wklejać:-)
 
a mnie wczoraj Pani na poczcie mega zaskoczyła bo miała przerwę ale akurat przechodziła koło okienka i specjalnie dla mnie otworzyła. w szoku byłam..
 
Ewa K - mail wysłany :-)
A ja poszłam wczoraj do River Island i koleżanka przymierzała sukienkę,a ja stałam przed przebieralnią to babki przyniosły mi krzesło żebym się nie męczyła i usiadła :-) miłe...
Udanego dnia Dziewczyny!
 
Malinowa wysyłam priorytetem :-) smacznego ;-)

Dominic tak to właśnie jest, oczy wydrapią wszędzie jak gdzieś człowiek bez kolejki pójdzie. ale to się nie pamieta jak się samemu chodziło w ciąży, albo własnie to samo ich spotkało co teraz Ciebie i tak oto mentalność się nigdy nie zmnieni.

mnie czeka spacerek z psem a potem do apteki bo isoptin mi się kończy i fenoretol, a i magnez muszę kupić bo skurcze łapią w najdziwniejszych miejscach:crazy: przy okazji kupię dla niuni olejek do kąpieli :-)
 
hej !!
Udało mi sie was nadgobnic i przeczytac wszytsko od poniedzialku! Wczoraj po wizycie u diabetologa jakos nie miałam siły na kompa cosik zle sie czułam:-( teraz tez za wiele nie napisze bo zmykam zaraz po młodego do przedszkola.
Anulek dzięlkuje za wyczerpujaca wypowiedz co do cukrzyczy jak znajde chwile to napisze ci jak jest z tym u mnie!
ale mam pozytywna wiadomosc wczoraj odebrałam wyniki i mocz mam ok leukocyty w normie a nie 13-15tys:szok: no i hemoglobina mi urosla do 14.3!:happy: moze sie wszystko unormowało ale dowiem sie w piatek i oby zadnego rozwarcia tam nie było - bo jakos mam stacha co do tego:dry:
to miłego dzionka wam zycze kochane bez skurczy i innych dolegliwosci!!
aha wczoraj uswiadomiłam sobie ze to juz tylko 9 tygodni mi zostało:-D:-)matko i córko jak ten czas szybko zleciał!!
niedawno pisałysmy o 8.9.10 tygodniu a tu prosze tyle to nam zostało juz do konca:happy::szok:
pozdrawiam
 
Mlodam mnie rodzice nauczyli, że osobom starszym, kobietom w ciąży czy innym osobom, którym stanie czy to w kolejce czy w autobusie może nastręczać spore trudności, powinno się ustępować. I tak też mam zamiar wychować moje dziecko, może dzięki temu jakaś inna ciężarna nie będzie musiała w przyszłości pół godziny stać w kolejce:-)
Agu_la zazdroszczę Ci tej hemoglobiny:-p
BTW placek siedzi już w piekarniku;-)
 
EwaK świetne zdjecie mamy, oczywiście głosik juz odddany :)

A co do ustepowania miejsc czy przepuszczania w kolejce to powiem wam rożnie bywa. Często kobiety nie ptrzepuszczą, a niektore mlode w tramwajach to zapomnij udają ze patrza w okno i nie widza, a kiedys same beda w ciazy to zobacza ze to wcale nie jest takie latwe w takie upaly stac w tramwaju jak cie wszystko boli. Ostatnio jak wsiadlam stanelam sobie niedaleko takich mlodych "laseczek" powiedzmy i stalam nic nie mowiąc rzadna się nie ruszyła, a kobieta za mna warknela na caly tramwaj " niech ktoras ustapi miejsca tej pani w ciaży, co brzucha nie widzicie?" no i rady nie rady jedna mi ustapila miejsca, bo juz jej chyba bylo glupio
 
reklama
Do góry