reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witam :-) coś spać już nie mogę ;-) normalnie to do 9 sypiam

sluchajcie mam pytanko
chodzi o glukoze- jak dokladnie przebiega badanie i czy to prawda ze trzeba tam cos placic ( majac skierowanie od lekarza NFZ) bo glukoze kazal mi lekarz kupic w aptece - juz mam 5zł kosztowala
jeżeli masz skierowanie od lekarza to nie powinnaś płacić. Weź cytrynkę ze sobą ;-)

akutan bardzo fajne dzieła!! :-)
 
reklama
Druga!:-)
Ja bym jeszcze pospała ale znowu mają mi wodę wyłączyć o 8 więc muszę zrobić się na bóstwo. Ale jeszcze tylko kilka dni...:-)
 
CZEŚĆ DZIEWUSZKI :-) to ja chyba jako 3 się melduję:tak:
Też mam ostatnio problemy ze spaniem zasypiam późno a budze sie około 4-5 i jestem wyspana a później znowu mam śpiocha ,albo druga wersja np.dziś budzę się o 3 w nocy już wyspana męczę się aby zasnąć i później co 20 min. pobudka bo boczki czyli biodra mi drętwieją raz jedno raz drugie i jak tu spać ale to końcówka ciąży więc czego ja oczekuję:baffled:
akutan -widziałam Toje dzieło na innym wątku -masz talent kochana i powinnaś to masowo sprzedawać i jeszcze opatentować co by Ci pomysłu ktoś nie wykradł :tak:
Widzę ,że szare komórki ciąża zżarła wielu z nas :-D
 
Ostatnia edycja:
To ja trzecia!

Znow przy sniadanku probuje pozbierac sie do kupy i ruszyc cztery litery do prcy.

Devi, wiem jaka to trudna decyzja, ja bym sie podobnie wahala, bo nigdy nie mialam takiego doswiadczenia. Moje babcie i dziadkowie zmarli dosc nagle wiec nie mielismy szansy sie pozegnac. Nie wiem, czy teraz w ciazy bym sie zdecydowala na takie silne przezycie. To chyba tez zalezy od tego, jak blisko jestes z ta osoba. Jesli bardzo blisko, to tak jak pisza dziewczyny, mozesz potem zalowac, ze Cie przy Niej nie bylo.
 
Helloł :-)
Widzę, że i ja cierpię na kurczenie części mózgu :-D
Ja na brak snu nie mogę narzekać, zwłaszcza ostatnio, chociaż dziś mój mały tak mnie ładował po żebrach, że obudziłam się już o 6 :szok: zjadłam sniadanko i chyba poszedł spać, bo nic nie kopie :-)
Aniu, na stronie Centrum Zdrowia Dziecka jest opisane co zabrać ze sobą i sa podane numery telefonów informacyjnych, to powinno ułatwić Ci sprawę. Choć wiem, że jak koleżanki syn trafił tam po porodzie ( miesiąc po, bo wcześniej leżał w opolu) to nie miała swoich ubranek z początku i nawet pieluchy dawali, tylko te bella happy. Później dowiozła sobie ubranka, bo mówiła, że te szpitalne to troche obskurne i nawet za duże ubierali wywijając kilka razy rekawy. Jak jej mały wyrósł z ubranek to miała coś tam oddać nawet z tych ubranek, ale czy to uczyniła to nie wiem.
 
I Ja sie witam bylabym pierwsza ale nie chcialo mi sie kompa wlaczac;/
nocka do bani kregoslup boli jak jasna cholera i tym sposobem wstalam o 3:30 poszlam spac jakos 22:30 i w nocy wstalam 4 razy do wc, zasnelam przed 7 i wstalam przed osma do d*** z takim spaniem i kregoslupem do tego boli mnie podbrzusze od czasu do czasu i pachwiny bardziej z lewej strony nie wiem czy to juz oznaki zblizajacego sie porodu??? w ogole ostatnio mowia mi wszyscy ze mam bardzo nisko brzuch choc ogolnie caly czas byl niziutko jak dla mnie...
 
Witam i dołączam do grona kurczących się mózgów:)

A ja ostatnio śpię jak dziecko... oczywiście staję 2-3 razy na siku ale potem od razu zasypiam...
 
I Ja sie witam bylabym pierwsza ale nie chcialo mi sie kompa wlaczac;/
nocka do bani kregoslup boli jak jasna cholera i tym sposobem wstalam o 3:30 poszlam spac jakos 22:30 i w nocy wstalam 4 razy do wc, zasnelam przed 7 i wstalam przed osma do d*** z takim spaniem i kregoslupem do tego boli mnie podbrzusze od czasu do czasu i pachwiny bardziej z lewej strony nie wiem czy to juz oznaki zblizajacego sie porodu??? w ogole ostatnio mowia mi wszyscy ze mam bardzo nisko brzuch choc ogolnie caly czas byl niziutko jak dla mnie...


spróbuj sobie plastry rozgrzewające. Ja dzisiaj przykleiłam na noc i po raz pierwszy nie wstałam z jękami podpierając się o szafkę. nie mówię,że całkiem przeszło ale jest spora poprawa..
 
reklama
Do góry