reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witajcie dziewczyny;) jak tam u was swieta mijaja?? mam nadzieje ze dobrze :) u mnie wigilija super:) i wczoraj tez zjechali sie poprostu wszysyc bylo wesolo;) a w nocy miałam znowu po spaniu i w dodatku tak mi sie krecilo w glowie ze myslalam ze bede wymiotywac....normalnie szok;p a teraz siedze sobie z mezusiem w domku i czekamy na naszych gosci;) miłego dnia papap ;*
 
reklama
No, no, no i znowu sierpień. Ale tym razem 2011 :)

Dziewczyny z brku objawów należy się cieszyć :) Ja miałam lekkie mdłości między 7 a 12 tygodniem, trochę zgagi w późniejszym okresie i z objawów to koniec :) Tylko, że mój dzieć uciskał płuca, żebra cholera wie co, że aż oddychać nie mogłam. Poprawiło się jak brzuch się obniżył :) Za to na majówce weszłam na Łysicę, Św. Krzyż na Łysej górze i ogólnie złaziliśmy się z małżonem po górach świętokrzyskich :) Odnośnie upałów to nie musicie się męczyć, ja ani nie puchłam ani się nie męczyłam za specjalnie. Powiem, że nie ciężarne gorzej znosiły upały niż ja. W sumie normalnie zniosłam upały jakie panowały w tym roku, także tego Wam życzę ( choć nie tęsknię za 40 stopniowymi upałami ), życzę także bezproblemowej ciąży, abyście mogły robić wszystko na co macie ochotę ( pływać, chodzić po górach itp ).

Spokojnych kolejnych miesięcy życzy mama sierpniowa 2010 :)
 
Witajcie babeczki:)
Kahaka milo ze taka reakcja;)
Gusia przykro mi ze nie umiesz nic pokosztowac....
u mnie bylo by wszytsko ok gdyby nie dzis maz wyprowadza mnie z rownowagi do du... ten 2 dzien swiat,:( no ale to nie czas na smety musialam sobie tak to napisac...
Boli mni dzis podbrzusze pewno dzieciatko rosnie i macica sie powieksza;-)
no dowiedzialam sie ze bede rodzic z moja kuznka ma taki sam termin jak ja hehe niezle ...
do juterka kochane my zaniedlugo sie wybieramy omawiac wyjazd na sylwka :) buziaki
 
Hej dziewczyny:) Długo nie nie było ale miałam małe zamieszanie. U mnie doszły objawy, pojawiły się niewielkie mdłości i spać mi się chce w ciągu dnia, piersi tak bolą, że mam wrażenie, że mi zaraz odpadną.
 
Hej Dziewczyny,
mam nadzieję, że święta Wam minęły w miłej ciepłej atmosferze :) U mnie było różnie. Powiedzieliśmy, ze jestem w ciąży. Moja mama i dziadkowie z jej strony skakali z radości :) aż miło było patrzeć i tak ciepło na sercu mi się zrobiło. Jak pojechaliśmy do ojca było już gorzej. Ojciec przyjął do wiadomości, jego żona wpadła w szał (pewnie dlatego, że sama dzieci nie ma) a moja babcia stwierdziła, że gorszego problemu sobie sprawić nie mogliśmy ;/ i tym akcentem zakończyliśmy święta. No cóż tak to czasem bywa, ze oczekujemy innej reakcji niż ta, którą otrzymujemy :) Całe szczęście mi wymioty ustały. Mam mdłości ale to zdecydowanie mniej męczące niz wymioty. Całe święta potwornie bolał mnie ząb więc dziś jadę do dentysty bo nie zniosę tego dłużej.

Buziaki
 
Cześć Dziewczyny !!
Miło mi dołączyć do Waszego grona sierpniowych mamek ;-) termin mam określony na 4 sierpnia :-D cieszymy się z mężem ogromnie. Mamy już córeczkę- urodziła się w marcu 2007 roku. Teraz razem z nami oczekuje na siostrzyczkę lub braciszka :)
Niestety po zabieganych Świętach wczoraj pojawiły mi się delikatne plamienia :-( teraz muszę dużo odpoczywać, zostaję w domku więc myślę, że będę czesto Was tu odwiedzać :-)
Miłego dzionka dla wszystkich!! ;-)
 
Cześć Wam,

dołączam się do grona sierpniowych mam :)))
wyznaczony termin na 5.08.2011 :happy2:

uczucia sprzeczne, przeczuć co do płci niewiele,
na usg 15 mm dziecka z serduszkiem :)

mam nadzieję, że szybko Was poznam,
bo widzę, że aktywność jest już zaawansowana :!:

pozdrawiam Was cieplutko
 
Witam po świetach:)

Nie udzielam sie tak bardzo bo mam mase spraw na glowie i duzo pracy przy Malym ale czasami zagladam. Witam nowe ciezarweczki.

U mnie z nowosci to doszly straszne mdlosci ktore trzymaja do oludnia, czasami nawet dluzej - masakra - w tamtej ciazy tak nie bylo ale kazda ciaza inna:)

Pozdrawiam
 
reklama
Witajcie!
malami witaj w gronie-ja także mam Córcię z 2007 roku.
Bazuka dobrze,ze wymioty masz za sobą-co do reakcji-to masz rację-spodziewamy się czego innego,ja miałam troszkę podobnie,tyle tylko,że zostałam przeproszona za nie taką reakcję,jaka powinna być.
szuszu to masz tak jak ja :tak:
sawi możesz pisać z Nami:-D
sagaa ależ macie miły zbieg okoliczności z kuzynką-ja tez dowiedziałam się,że moja kuzynka jest w ciąży,ale termin ma na lipca.
mls u ciebie także fajny zbieg okoliczności-powtórka z rozrywki :-D
gusia to nie ciekawie masz-ja też mam mdłości,ale jak tylko się pojawiają to staram się coś zjeść,oczywiście czasami mija,a czasami nie...no i skutki będą opłakane takiego podjadania.Ja już przytyłam,ale postanowiłam się pilnować.
cinnamon witamy!
fikusowo życzę wytrwałości !
 
Ostatnia edycja:
Do góry