reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Kochane przyszłe mamusie
życze Wam Zdrowych i Wesołych Świąt
i aby nic waszego szczescia w tym cudownym dniu nie zakłuciło
Oraz oczywiście aby wasze fasolki rosły

;-)
 
reklama
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam zdrowia, dużo miłości, wsparcia na co dzień od bliskich, szczęścia, spokojnych 7-8 miesięcy i lekkiego porodu a także spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń:biggrin2:
 
Witajcie Dziewczynki.
Jestem marcowa mamusia 2010. Wpadlam do Was z prosba o rade.
Moja przyjaciolka jest w 5tc. Choruje na hashimoto. Byla u gina, ktory kazal jej zazywac duphaston 3 razy dziennie. Drugi lekarz kategorycznie zakazal stosowania jakichkolwiek lekow przed 10tc. Twierdzi, ze organizm ma sobie sam poradzic z ciaza...
Bardzo sie martwimy tymi dwoma jakze roznymi opiniami.
Czy ktoras z Was bierze ten lek? Co o tym sadzic?
Bardzo dziekuje za pomoc.
Zycze spokojnej ciazy i wszystkiego dobrego w Nowym Roku :happy2:
Pozdrawiam!
 
Jestem w szoku, że lekarz jej tak powiedział :szok: Duphaston to tylko progesteron - nie może jej zaszkodzić, a pomóc może. Ja biorę 2 tabl dziennie, a do tego jeszcze luteinę, bez tego z pewnością moja ciąża by się nie utrzymała.
Nie wiem jak się ma Hashimoto do Duphastonu, trzeba by poczytać.

Pozdrawiam świątecznie!
 
witam dziewczyny :) jak tam swieta mijaja? u nas bylo troche zamieszania, ale sytuacja juz opanowana:) nie bylo mnie dwa dni spodziewalam sie godziny czytania ale widzeze wszystkie pochloniete swietami :) wszystkiego najlepszego dziewczyny !
 
U mnie Święta mijają spokojnie.
Wczoraj teściowie dowiedzieli się, że zostaną dziadkami i został otwarty szampan ;-) teściowa oczywiście się popłakała, zresztą ja też.
Dalej się troche zamartwiam brakiem objawów...
 
kamila, byc może, pewnie wyolbrzymiamy. Uspokoję sie 11.01 jak zobaczę, że wszystko dobrze na usg - wtedy z braku objawów będę się tylko cieszyć.
Dziś śniło mi się moje dzieciątko. Śliczny chłopiec :-) Ciekawe czy się sprawdzi co do płci...
Miłego świętowania!
 
Witajcie Dziewczyny !!! Troszke mnie nie było :( przepraszam ale nie miałam możliwosci :-(! Przesyłam troszke spóżnione życzenie ...

Zdrowiutkich i wesolutkich Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń, samych radosnych chwil w życiu i przedewszystkim zdrowej ciąży :) oraz dobrego rozwiązania :*

Ciężko Was nadrowbic tym bardziej ze okazyjnie na komputer weszłam :( eh... mam nadzieje ze po świetach jakoś sie ogarne i bede tu z Wami cześciej !!!

A tak przy okazji to troche mi mdłości mineły i się zesteresowałam bo może znowu coś sie dzieje :(:( Wy jeszcze macie mdłości ?? Bo mi napewno się troszke zmniejszyły !

Pozdrawiam Was ciepło, witam nowe mamusie :) i tule z całych sił :tak:Obiecuje że jeszcze zajrze i się bardziej rozpisze !!!!
 
reklama
hej mamusie !!

jak wy sie macie bo ja poprostu jestem chora tyle dobroci na stole a ja nie moge nic ruszyc bo mnie mdli i wszyscy tylko nan stop jec no jedz a mnie rosnie pozatym wigilia sie udała w pierszy dzien cały spedzilismy u mijej przyjaciólki wikusia wyszalała sie za wszystkie czasy z dziecmi a dzis za godzinke jedziemy do mojego taty tam tez sa rafałek i nicola to znowu bedzie szalenstwo. Trzymajcie sie dzielnie i mam nadzieje ze wy nie meczycie sie tak jak ja :D
 
Do góry