reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

agu_la Kochana ty sie nie martw tym ze ktos z rodziny nie bardzo cieszy sie z Waszego szczescia ( wiem ze to boli )... ale to jest wasz prezent gwiazdkowy i to jest najważniejsze ..ważne ze wy się cieszycie a inni niech myślą co chcą:) I nie smutaj się proszę <przytul> Pamiętaj wasza fasolka i wasze szczęście;)
 
reklama
dziękuje Monila ... wiem masz racje ale jakos tak mnie to zdołowało, że nie potrafię się z tym wszystkim odnaleźć:-(
A prezent to gwiazdkowy mamy niesamowity:-) ale to jeszcze nie koniec prezentów ponieważ ja bardzo chciałam aby nam się udało w styczniu aby mój P miał prezent na 30te urodziny;-) no ale maleństwo się pośpieszyło:-D no ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo prezent urodzinowy i tak będzie ponieważ w dniu urodzin 04.01 mam druga wizytę u lekarza, który potwierdzi ciąże i wyznaczy termin .. no to tatuś pewnie dostanie zdjęcie z usg:-)
 
https://www.babyboom.pl/forum/members/agu_la-85615.htmlagu_la no to rzeczywiście tatuś będzie miał superowy prezent na swoje urodziny;) super zobaczy zdjęcie swojego potomka;)fajnie;)my na kolejne usg dopiero 11 stycznia ale juz się doczeka nie możemy:)

Dziewczyny ja jutro rano wyjezdzam na swieta i nie bedzie mnie raczej przez pare dni na forum ale obiecuje ze wsyztko nadrobie;) hih wiec Zyczenia dla was:)


∗ * ☆ * ☆ ∗  * ✬  
*★ Wesołych Świąt ★ * ∗ 
✬ *  ∗  *☆  ∗  * ☆
______________☆☆☆☆
____________☆******* ☆
________☆*********** ☆
______☆************☆
__☆*************☆????
☆*********☆?????????$
☆****☆$$????????????$
__☆$$????????????????$
____$?????????????????$
_____$?????????????????$
______$????????????????$$
_______$?????????????$$$$$
________$???????????$$$$$$$
_________$??????????$$$$$$$$$
_________$????????????$$$$$$$$
________$????????????$$$$$$$$$
_______$????????????$$$$$$$$$
_____$?????????????????$$$$
___$$$??????????????????$
__$$$$$????????????????$
_$$$$$$$??????????????$
$$$$$$$$$$???????????$
$$$$$$$$$$$$????????$
_$$$$BK$$$$$$$?????$
__$$$$$$$$$$$$$$??$
____☆$$$$$$$$$$$☆
▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪ ▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪ ▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪ ▪Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ▪
Śniegu po nerki, Wesołej Pasterki,
Do nieba choinki, Wędzonej szynki,
Świętego w kominie, Prezentów po szyje,
Dużego bałwana, Zabawy do rana,
Tarzania się w śniegu, Mniej życia w biegu, W karpiu mało ości,
Dużo, dużo gości,
Słodkiego winka, Ciepłego kominka,
Potęgi miłości, Uśmiechu i radości
Wesołych Świąt:))))))))))




 
witajcie :-) baaardzo dużo piszecie :-) u nas dużo zmian - wczoraj się zaręczylismy a dziś rodzice ukochanego się dowiedzieli, że zostaną dziadkiami :-) i płakali ze szczęścia i na tą chwilę nic nie wspominają o ślubie :-D superowe będą te święta !
Wam też życzę zdrowych i spokojnych świąt i żebyście miały apetyt na te wszystkie pyszności świąteczne!
 
wtaj Ignasia i Gratulacje;-)
Tonya i Musia czekamy na Was!;-)
Agula nie przejmuj sie, Monila ma racje, wiadomo ze to przykre jak bliska osoba inaczej reaguje na Wasze szczęście... ale olej to!! Najważniejsze że Wy jestescie szczęśliwi z tego powodu;-)
Agulalula Gratulacje !!!!!!!!


I ja Dzis składam Wam kochane Serdeczne życzonka Wesołych Pogodnych Spokojnych Radosnych i Pięknych Świąt Bożego Narodzenia dla Was i Waszych rodzinek!!!;-);-*
 
Agulalula Gratulacje!! :)

agu_la jeszcze się będzie cieszyć razem z Wami !:)

Ja również życzę pogodnych, radosnych i spokojnych Świąt :)
 
agu_la ja mam termin na 19-ego ale to też zależy od tego jak długie masz cykle.
Nie martw się dziwnymi reakcjami ludźmi na ciążę, osoby które nie potrafią się cieszyć z Waszego szczęścia nie są warte Waszej uwagi a tymbardziej nie warto się przejmować. Najważniejsze jest to, że Wy się cieszycie i pragniecie tego dziecka :-)

U mnie sytuacja wygląda tak, że moja mama i teściowa potrafią codziennie się pytać czy jestem już w ciąży. O ile teściowa ma już wnuka i tak nie naciska, o tyle moja mama to ma świra na tym punkcie. (Obie jeszcze nie wiedzą, bo chcemy im powiedzieć w Wigilię). Ciągle robi jakieś aluzje, że np po co sobie coś tam kupiłam, że powinnam zbierać na pampersy. Jak nie będąc jeszcze w ciąży przeszkadzał mi jakiś zapach to od razu jej się światełko w oczach zapalało i proroczym głosem mówiła, że na pewno jestem w ciąży.
Cieszę się, że moja dzidzia będzie (jest) tak wyczekiwana, ale jest to też pewnego rodzaju presja. Modlę się żeby wszystko było ok, bo nie chcę zawieść tego małego życia w sobie, męża, rodziny i siebie. Nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłam, ale chyba wiecie o co mi chodzi.

WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ. PRZEDE WSZYSTKIM DUŻO SPOKOJU, PYSZNEGO JEDZENIA I SUPER ATMOSFERY :-)
 
reklama
Dziewczynki Kochane,
chciałam Wam życzyć cudownych świąt, pełnych ciepła, radości i miłości.
Spędzonych w gronie najblizszych Wam osób.
To pierwsze święta naszych okruszków, oby były niezapomniane!
 
Do góry