reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

to i ja się ujawnię na tym wątku, bo przeczytałam już wszystko, więc uważam że można włączyć się lekko w dyskusje. Nigdy nie byłam dobra w udzielaniu się na forum, bo zanim się zastanowiłam co napisać to się temat zmieniał :p
 
reklama
Witam nowe sierpnióweczki:-)

Zenia, w szpitalu napewno się Tobą dobrze zajmą i wsio bedzie ok:-)

Maciejkaa cieszę się ze wszytsko jest w porządku:-)

Ja na glukoze skierowanie w 22 tyg dostałam, a idę chyba w przyszłym, bo następną wizytę mam 26 kwietnia...


....a 27 biorę ślub!! miało być 1 czerwca, ale jakoś tak nas pani z urzedu zakręciła, że to już za 2 tyg! Cieszę się, bo jeszcze mój brzuch będzie w miarę, ale dalej w szoku jestem:-D:-D w sobote jade po sukienkę:-):-). A jeszcze dzisiaj koleżanka mnie zmartwiła, bo pare dni temu opowiadała mi o znajomej, która miala termin na czerwiec, a urodziła kilka dni temu, a dziś jej dziecko zmarlo:-(. Straszne:-:)-(moj K chce isc na pogrzeb, bo to jego była dziewczyna! ale ja napewno nie pojdę:no:mój dobry humor związany ze ślubem właśnie zniknął:-(
 
Ech.. Mnie też przerażają komplikacje i ciągle się boję o Malenstwa... Abym donosiła ciążę i urodziła zdrowego malucha.
Siedzę całe dnie w domu i myślę... W prachwinach mnie boli :/ czasami brzuch stwardnienie na chwilę.
A Mała kopie jak szalona :))...
Poza tym kopiarki czuje już jakieś dwa cm nad pępkiem... To nie za wysoko??
 
Jagoda ale się ucieszyłam tą historią ze ślubem, ze tak wyszło :-) ale jak napisałaś o tym dzidziusiu i pogrzebie to mi się oczy mokre zrobiły :-(


AllMe moja pani doktor mówiła, ze jeśli brzuch twardnieje na chwilę to wszystko w normie. Ja też tak mam. Byle nie twardniał tak jak dziewczynom, na dłużej.


Dziewczęta, ja czekam już niecierpliwie na wyniki krwi. Zawsze były góra o 17 :/ chcę wiedzieć co ze mną będzie :/
 
Ech.. Mnie też przerażają komplikacje i ciągle się boję o Malenstwa... Abym donosiła ciążę i urodziła zdrowego malucha.
Siedzę całe dnie w domu i myślę... W prachwinach mnie boli :/ czasami brzuch stwardnienie na chwilę.
A Mała kopie jak szalona :))...
Poza tym kopiarki czuje już jakieś dwa cm nad pępkiem... To nie za wysoko??
Młoda ma dobry wykop ;-)
a też zresztą czuję kopniaki w tym miejscu... najlepsze są momenty, kiedy jednego kopa dostaję w pępek, a drugiego w pęcherz:-)
 
reklama
Jagoda super z tym ślubem, co do historii o dziecku smutne to.

Madziasek OC i AC i szczerze mówiąc mam już dość, bo ciągle coś pod górkę, mąż właśnie będzie świętował z kolegami opijał samochód i synka, bo mu koledzy powiedzieli, że jak nie opije samochodu to nadal będzie pod górkę :-)
 
Do góry