reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

reklama
Damagi, Zenia, trzymajcie się i dbajcie o siebie! Zdrówka!
Chrobek, bidulinko, odpoczywaj, nie daj się glukozie! ;)
Madziula, na deser podam przepisa jak już zrobię i wrzucę fotki do wątku z przepisami :)
Eweli, ale obiadek Twój smakowicie wygląda! Wrzuć na wątek Mniam przepis, jak i co robisz po kolei :)
Kasiarj, wrzuć też przepisa na swój sernik na zimno, plis :) no i fajnie, że wreszcie miałaś miły, spokojny dzień :)
Dorkazz, masz wpisane Sosnowiec/Warszawa, a gdzie teraz mieszkasz? Jeśli w Wwie to w jakiej dzielnicy?

Ja właśnie zaliczyłam drzemę ponad godzinną :eek: i jeszcze jestem a little bit nieprzytomna ;)))
 
Damagi, Zenia, trzymajcie się i dbajcie o siebie! Zdrówka!
Chrobek, bidulinko, odpoczywaj, nie daj się glukozie! ;)
Madziula, na deser podam przepisa jak już zrobię i wrzucę fotki do wątku z przepisami :)
Eweli, ale obiadek Twój smakowicie wygląda! Wrzuć na wątek Mniam przepis, jak i co robisz po kolei :)
Kasiarj, wrzuć też przepisa na swój sernik na zimno, plis :) no i fajnie, że wreszcie miałaś miły, spokojny dzień :)
Dorkazz, masz wpisane Sosnowiec/Warszawa, a gdzie teraz mieszkasz? Jeśli w Wwie to w jakiej dzielnicy?

Ja właśnie zaliczyłam drzemę ponad godzinną :eek: i jeszcze jestem a little bit nieprzytomna ;)))
Maghdalena przepis jest banalny. Robiłam 3 raz w życiu i z pamięci. Gdzie to wrzucić?
 
dziewczynki, miałąm Wam napisać, ze jak macie u sobie tKMaxx, to warto iść na dziecięce rzeczy-ja dziś kupiłam 4 butelki z Tommee Tippee za 40zł :tak: miałam je przy synku jak przestałam karmić (.)(.) i byłam zadowolona ;-)

kasiu ja też poprosze przepis na serniczek :tak:

tweedledum witamy!!! napisz coś o sobie

maghdalena ja też jakaś senna jestem, ale zanim się zreflektowałam, że warto by się kimnąć, to synuś ze złoba wrócił :sorry2:
 
Witaj, Tweedledum! Powiedz coś więcej o sobie! Czyżby trzecia mama bliźniąt? :)

Oj dzięki bogu nie :-) Wystarczą mi harce jednego urwisa:-)

tweedledum witamy!!! napisz coś o sobie

:-p

Dziękuje za przyjęcie do grona :D

A więc jak widac wczoraj zaczęłam 22tc, mieszkam aktualnie we Wrocławiu i będę stosunkowo młodą mamą, bo mam 22lata :)
Obecnie niestety nie pracuję, bo ciąża od początku nie należała do najłatwiejszych - z maleństwem jest wszystko ok, gorzej z mamą:-D Od zobaczenia II kresek męczyły mnie przeokropne mdłości i wymioty, przez co mam dopiero 1,5kg na plusie - z tego powodu oczywiście nie rozpaczam, chociaż wiem, że jeszcze zdążę nadrobic:-)
Później zaczęły się twardnienia macicy, dośc niepokojące, bo mogłam leżec całymi dniami, a macica i tak twardniała:crazy: Także aktualnie jestem na luteinie i duphastonie, chociaż ostatnio wybitnie się oszczędzam, jest o niebo lepiej, więc myślę, że na następnej wizycie (22.04.)spytam gina, czy by już tego duphastonu nie odstawic (zwłaszcza, że ma do tego wszystkiego problemy z krążeniem, więc duphaston mi w nich na pewno nie pomaga). Uff, to się rozgadałam:-) Postaram się was podczytywac i powoli wbijac w dyskusje, chociaż wiadomo, ze moze byc ciężko ;-)
Ide teraz szybko przygotowac obiad (makaron z oliwkami i fetą - polecam:-)), bo zaraz mój D wróci z pracy - żeby nie było, że cały dzień się obijałam;-)
 
reklama
Do góry