reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Grinula super, jeszcze grilla w domu nie robiłam :D

Ja dzisiaj ze starszym jadę do lekarza o 10, w poniedziałek zawsze masa ludzi ale muszę jechać bo mnie martwi to jego wymiotowanie ciągłe i biegunka.
 
reklama
witam z kawusia,

wczoraj pogoda sie popsula i lalo wieczorem, a w ciagu dnia na spacerze musialam malego kocem okryc!
Dzisiaj zapowiada sie slonecznie, podzialamy kolo domu, kwiatki (badyle jak mawia moj maz) poprzesadzam bo niektore sie rozrosly a i z piwnicy cebulaste wyciagne i wkopie, a i planuje rosolek gotowac!

zdrowka!!!
 
Hej!
U nas pogoda też brzydka. Tylko 6stopni dzisiaj ma byc.
Dziecko mi się popsuło no.. zaczyna wstawać po piątej. A dzisiaj to juz przeszedł sam siebie i wyspał się o 4 :/
 
Witam!
żabila mój też wstaje teraz o nieludzkich godzinach, a jak śpi w dzień? U nas jest tak: 30 min o 9.30, i potem 1,5 h na spacerze od około 13.30 i koniec.
grinula fajny pomysł z tym grillem, spoglądnę potem na Twój projekt. Też nie Zbyt miło wspominam załatwianie formalności, ale potem jak już w górę idzie to oko cieszy.
taka j no to Ci się porobiło, dużo zdrowia, w Poznaniu jest epidemia ospy. Zdrowia dla chłopaków, daj znać, co lekarz powiedział. A co do sukni ślubnej to jakoś nie myślałam o sprzedaży, chciałam zostawić, myślałam, że może jak córka będzie, to sobie zobaczy jaką mama miała sukienkę, no ale chłopak jest i guzik moja kiecka go będzie obchodziła., haha.
U nas pada, od wczoraj . Spacer odpada, werandowanie będzie. A jeszcze mam pytanie, jakie owoce, oprócz jabłuszek i bananów podajecie ( mam na myśli świeże, nie słoikowe )?
Miłego dnia!!!
 
hejka,
u nas pogoda barowa, zimno i leje.
taka j zdrówka daj znać jak będziesz po wizycie.
włąśnie dobre pytanie jakie podajecie owoce nie słoikowe? moja koleżanka podaje mrożonki np owoce leśne.
A podajecie jogurty dla dzieci z nestle?
Madziasek nie wiem czy dobrze pamiętam czy podajesz twarożek? jak to podajesz zwykły ser biały czymś rozrobiony ?
właśnie taka j dobrze mi przypomniałaś abym wystawiła suknie na sprzedaż , kiedyś już ją dałam ale nie było zainteresowania, może tym razem się uda.
 
ja tez daje jogurty nestle albo gerberki.

Dzis sie kisimy w domu, bo popaduje co chwila, jak dobrze, ze maz synka odbierze z przedszkola, bo nie chce mi sie wylazic na taka brzydka pogode...

Zelazko mi wczoraj padlo, dalo mi laskawie wyprasowac prawie wszystkie pranie i pod koniec po prostu przestalo grzac... wcale sie nie smuce z tego powodu, bo nie bylam z niego zadowolona, nie prasowalo dobrze, teraz trzeba kupic porzadniejszy sprzet. Mam poki co takie starsze pozyczone od mamy.

Z niesloikowych to daje jablko i banan.
 
Prawdopodobnie coś bakteryjnego, mamy lek, w środę badanie krwi i moczu musze mu zrobić no i dieta do piątku i w piątek się pokazać. Oby już przeszło całkiem.

My no fakt, raczej nie będzie zainteresowany suknią ślubną :D
 
reklama
Witajcie
Taka j zdrówka dla starszaka
Madziasek ja tak za bardzo nie lubie w ziemi grzebac ale za to moja starsza corka chyba zaczyna to lubić i mnie męczy o kwiaty ja całą dzialke mam obsianą trawa i jakies tam iglaki a Iga teraz kwiaty i kwiaty a najlepsze że nie mam ich gdzie posadzić no cóż kawałek trawnika sie skopie i niech ma te swoje kwiatki:tak:
Grinula ja własnie w prezencie od mamy dostałam żelazko Brauna prasowałam nim raz fajne moje stare było już wysłużone to prezent ślubny a to już prawie 16 lat kiedy to było;-)
Widze że jest nas wiecej co dzieciaczki wstaja o 5 a moja dziś przeszła sama siebie w nocy obudziła się 6 razy pobiła swój rekord a ja padam na twarz:wściekła/y:
Ja z niesłoikowych daje jabłko i banan mam jeszcze zamrozone maliny tylko się boje czy nie uczulą
 
Do góry