reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Hejka Dziewczyny!
U nas też się pogoda spsuła... więc po pracy spacerku nie było :(
Ja z niesłoiczkowych to tylko też jabłko, banana i gruszkę dawałam, trzeba czekać, aż się sezon owocowy zacznie :)
Dziewczyny, a jeśli chodzi o jogurty, to można dawać takie zwykłe naturalne?
 
reklama
Ale ten dzien mi sie wlecze...eh dopiero po 18, jeszcze godzinka i kapiel mlodej, potem starszak i wolne..
Gosia kleczy w lozeczku i obserwuje braciszka jak gra w fifke, a ja mam chwilke wolnego.. ale juz cos sie jej nie podoba..ide....
 
Witam!
Taka.j, ewuncia - zdrówka
My dziś byliśmy na zaległym szczepieniu, mały waży prawdopodobnie 9 kg i ma 72cm. Piszę prawdopodobnie bo strasznie wariował na wadze, nie można go było w ogóle uspokoić, i waga raz pokazywała 8,9 a innym razem 9.4, więc pielęgniarka wypośrodkowała i wpisała 9 kg.
Rozmawiałam z lekarką o siadaniu, bo już się trochę niepokoję, że u nas nic w tym temacie się nie rusza. Ale lekarka mnie uspokoiła,że dziecko ma jeszcze czas, że powinno usiąść jak ma 8 mies. skończone albo siada w 9.mies. Mój dopiero zaczął 8. mies więc ma jeszcze ponad miesiąc czasu. Odetchnęłam. I innych rzeczy to mam zacząć podawać żółtko, a do mleka kaszkę ryżową.
 
Witajcie mamuśki :-)
Dzieki Grinula za pocieszenie :-) bardzo ladny ten dom w morelach :-) my potrzebowalismy na dwa stanowiska w garazu. Tak na wyrost. ale te papiery to jakas paranoja. Projekt wybrany ale teraz czas zaczac wedrowki po urzędach. Myslimy wybudowac opałka Projekt domu Opałek II N 2G - Projekty domów Dominanta nie mam tyle szczescia co Aga i musimy kupic gotowy projekt. Zrobimy tylko kilka przeróbek.
Na podkarpaciu dzis byla piękna pogoda gdzies tak do 17. Spacerowalismy sobie i zrywalismy kwiatki. Teraz jest zimno i leje deszcz.
U nas jest epidemia grypy. Szczepienia i przyjecia zdrowych dzieci na bilans sa wstrzymane. U starszego klasa przetrzebiona.
Zuzia sama jeszcze tez nie siada. Siedzi jak ja posadzimy. W spacerowce sama siada zeby oglądać swiat.
Zdrowka dla wszystkich chorych
 
Patrycja piekny domek bedziecie miec, fajny duzy salon, nasz salon mniejszy, ale i tak wiekszy jak w oryginalnym projekcie i garaz zrobilismy szerszy, zeby procz auta jakies szafki sie zmescily, rowery.
Aga fajnie, ze Twoj maz z branzy :-) Ja tez mam to szczescie, tylko moj zajmuje sie instalacjami wod-kan, co, wentylacja, gazem.. wszystkie te instalacje sam zaprojektowal, jest naszym sanitarnym kierownikiem budowy no i duzo po znajomosci zalatwia taniej i szybciej;-)

Jutro mamy rehabilitanta, nie bylo nas tam ponad 2 tygodnie, ciekawe co powie na rozwoj Gosi, w tym czasie zaczela sama siadac, ustawiac sie do czworakowania i podnosic sie na klęcząco.. mam nadzieje, ze juz nas pusci, bo zwykle umawia sie na problematyczne godziny i musze kombinowac z odbiorem starszaka z przedszkola.
 
U mnie tez pogoda sie popsula, podzialam kolo domu a jak zimno sie zrobilo poszlismy sie grzac do domku. Ale jak rozpadalo sie po 18 to dalej leje heh

My ja dawalam rowniez sliwki, kiwi, ananasa, winogrono a wczoraj troche arbuza :-) a i truskawki, maliny, czarna porzeczke z zamrazalnika.

Aga tak daje malemu zwykly twarog, odkrajam male kawaleczki i wkladam malemu bezposrednio do buzki. Zastanawialam sie czy nie dodac do tego jakiegos owocu i taki wlasnie podac malemu....

Kulka ja od jakiegos czasu dodaje jogurtu naturalnego do kaszki rano i daje malemu. Wczesniej z truskawkami dawalam. Kupowalam tez kaszke z jogurtem i deserki. Jak bylam w ciazy to szukalam jogurtow z najwieksza dawka wapnia i skladnikow i takie jogurty tez daje malemu, w biedronce sa :-D


przespanych nocek zycze dziewczyny!!!
zmykam sie myc i spac ;-)
 
Grinula - Twoja dziewczynka już dużo potrafi, czy to zasługa rehabilitacji czy ona tak po prostu z siebie?

Od kilku dni przeglądam allegro z zamiarem zakupu krzesełka do karmienia, chcę kupić używane. To co mi pasuje jest już zazwyczaj obstawione, że trudno wygrać licytacje, albo cena szybuje w górę znacząco. Teraz też jest jeszcze 30 min licytacji, a już 6 osób licytuje. Chyba sobie odpuszczę i pójdę spać. Współczuję wszystkim budującym domy. Ja ten temat przerabiałam kilka lat temu
 
Aurelia mysle, ze to dzieki rehabilitacji, bo tam duzo jej pokazywali ostatnio, jak ma siadac, jak stac na czworaczka...choc te postepy zrobila jak miala przerwe od cwiczen. A my mamy krzeselko, a mala nie bardzo chce w nim jesc... najlepiej je jak siedzi na dywanie i bawi sie swoimi zabawkami, a jak ja sadzam w krzeslo, to kilka lyzek i wiecej nie chce..

dobrej nocki, moja juz miala jedna pobudke i cycus musial byc, zeby usnela dalej..
 
reklama
Do góry