reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Aga u nas też wysypka na brzuszku i klatce piersiowej:crazy: wydaje mi się, że to jest od żółtka. Póki co to przestanę teraz podawać.
 
reklama
Czesc,

ja juz po kawusi, maly ogarniety i najedzony bawi sie na macie ;-)
wyciagelam i zmontowalam spacerowke, maly zachwycony!!!
grilowalismy i nawet maly z nami do 18 na tarasie posiedzial :-D


zdrowka dla Was i maluchow!
 
Witam, od 5.40 na nogach, mały mi się popsuł, haha. Na noc wypił 230 mleka z kleikiem, a o 0.50 obudził się i dopił jeszcze 150, a rano po przebudzeniu 180, ja nie wiem gdzie on to mieści... Przez zęby mamy lekki katar. Pogoda u nas taka sobie, pochmurno.
madziasek zazdroszczę grilla, mniam...
taka j
jak Kubulek?
Pozdrawiam
 
Ewelia kuruj się, zdrówka! Jak masz antybiotyk to tyle dobrze, że szybko powinno pomóc.

My Kubuś w miarę ok, za to starszy ma znowu wymioty i biegunki i martwię się, na dodatek mnie też bierze choroba i mąż znowu kaszle okropnie. Załamię się, jak my będziemy chorzy to mały znowu od nas coś chwyci. Do kitu.
 
duzo zdrowka dla chorowitkow

moj maluch nie chce kaszki na noc od kilku dni, ale na szczescie tylko raz je w nocy pomimo tego

my a nie probowalas dac mu kaszke na noc?? ja daje kaszke z owocami i jak zje porcje to jest najedzony i nawet jak sie budzi to nie jest glodny, dopiero nad ranem je, czasem o 3 lub 4, tylko ja karmie lyzeczka
 
wanilowa z bobovity najbardziej mu smakuje i im wiecej dodam owocow ze sloiczka tym chetniej je, ale daje tez mu mleczna manna z bobovity i owsiane sniadanko, takich gotowych kaszek owocowych nie lubi, malinowa i bananowa leza w szafce ale mi one tez nie smakuja
 
ewelinka próbowałam dać mu kaszkę, ale on jest nauczony tego, że pije mleko po kąpieli i zasypia jak mleko się kończy, albo w trakcie picia i ja go odkładać do łóżeczka. Jak chciałam żeby kaszkę zjadł to nie było opcji, bo był już taki śpiący że tylko mleko chciał, a jak raz dałam mu kaszkę godzinkę przed kąpielą to potem mleka nie chciał, bo był jeszcze najedzony i obudził się w nocy na mleko. Już sama nie wiem co zrobić. Spróbuje jeszcze dzisiaj z tą kaszką.
Kayo sie weranduje właśnie, bo deszcz cały dzień kropi i chętnych brak do chodzenia z wózkiem.
Mąż dzwonił do mnie, żeby powiedzieć mi że właśnie wyrzucił moją suknie ślubną, eh..., kiedy to było(8 lat ). W ogóle tyle rzeczy wyrzucamy, że nie wiem co mi zostanie do nowego domu...
miłego popołudnia.
 
Ewelinka a to jak Ty te owoce dodajesz? Takie kawałeczki? Mój nie przełknie, jak w obiadku miał maleńki kawałeczek marchewki to się dławił, to samo miałam ze starszym synkiem.

My a nie dało się sprzedać sukni? Próbowałaś?
 
reklama
hejka..
weekend szybciutko minal..
Patrycja powodzenia w skladaniu papierkow do pozwolenia, ja nie wspominam tego okresu dobrze, donosilam po kilka razy jakies swisteczki, szczescie,ze mily pan mnie obslugiwal i mi zawsze dokladnie tlumaczyl co mam przyniesc, gdzie mam sie udac po to hehe:-) wczesniej u niego zalatwialam pozwolenie na budowe kanalizacji, wiec mnie juz znal;-)
My dzis grilla zrobilismy w naszym domku...doslownie.. padalo, wiec grill stal w srodku, w wiatrolapie.. okopcilo sie w srodku, ale drzwi jeszcze nie ma, wiec wywietrzy sie:-) My a my mamy projekt dom w morelach 2 troszke powiekszony.


zdrowka dla chorujacych!!
 
Do góry