reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpień 2013

takaj Kubuś chyba musiał odreagować tą imprezkę.Dobrze że już je normalnie bo ty byś dodatkowe miała zmartwienie:-)
patrycjal ładna waga:-)my też pomału wyrastamy z ciuszków bo najwięcej miałam tych małych a tych na 68-74 mniej a do tego ze dwa razy ją przebieram w ciągu dnia.
all-me
moja chwyta zabawki które ma w zasięgu, podnosi się do siadania a jak złapię się ją za rączki i usiądzie to jest wielka radość,potrafi wyjąć i włożyć smoka do buzi gorzej z obracaniem ale nie martwię się tym bo myślę że jeszcze przyjdzie czas i uwielbia stukać w klawiaturęZbieram się na wizytę bo dziś pobrali krew i lecę z wynikami.Nie było płaczu przy pobraniu Hela była bardzo dzielna:-)
 
reklama
all-me u nas Milena sama siedzi jak jej dam palca to wstaje na nogi, w raczkach juz stabilnie wszystko trzyma. dzisiaj ja wsadzilam do krzeselka i polozylam na stolik chrupki, ale ten stolik byl troszke dalej wysuniety to sie cwaniara rekami podciagala i brala sama chrupki:-D:-D, duzo gaworzy ladnie, nawet jej mama wyjdzie czasem, dada, niania, a najlepiej "nie nie nie nie nie":-D:-D ale na brzuchu nie chce lezec i sie nie przekreca, a prawe wstaje:eek: . niekapek dalam jej kilka razy to go gryzla i nie umiala pic

żabila słodki Twoj synuś:tak:


kaszka jaglana tez nam smakuje, wczoraj testowalam:-)

patrycjal masz co nosic:tak::tak:


pisalyscie o sinlacu, u nas to byla pierwsza kaszka bo dostalam od pediatry probki, smakowala, ale jak dla mnie tez bardzo slodka.
 
Hejka,

Ale produkcja :-)
my się pakujemy i jutro wyjeżdzamy jupi, mam nadzieję że mały dobrze zniesie zmiane otoczenia.

Mój od wczoraj potrafi ssac dużego palca u prawej stopy :-D trzyma grzechotki, wszytko ładnie łapie w rączki a jak go zdenerwuje zabawka potrafi nią rzucić :-D smokiem to już wszystko robi czasami mam wrażenie że go rozwali na pół.
Obraca się z plecków na brzuchek narazie prawa strona i ćwiczy lewą i powoli z brzuszka na plecki.

Dziewczyny z tymi kaszkami i cukrem to jakaś paranoja, zaintresowałyście mnie kaszkami holle i będziemy próbować ją podować, teraz wcina z bobovity waniliową bo też taką dostał to ją je ale ona słodka jak dla mnie ;-/

Basia zdrówka życzę, ja już wychodzę na prostą. Rozbawił mnie Twój wpis jaki Kubuś ciekawski co mama robi hehe

ooo mały właśnie się obrócił z brzuszka na plecki :-D

rampampam mój uwielbia się zakrywać, jak ma pieluche do spania to musi ją nałożyć na siebie lub kocyk :-D

patrycja zdrówka życzę

żabila ale masz śmieszka :-)super chłopak

All-me ja jeszcze niczym nie dopajam, jest na piersi i dopiero zaczynamy się dokarmiać,ale rozmawiałam z lekarka i nie ma takiej potrzeby jak jest na piersi przynajmniej narazie ale myślę ze bede podawać już wode
 
Ostatnia edycja:
Wlaśnie, gdzie te kaszki mozna kupic?
Jagoda zawsze z ciekawością czytam co u Mileny, bo u nas srednio za miesiac jest to samo:-)
Ewelia Zuzia ma 74 cm ale ciuszki na 80 musze kupowac, a i tak sa takie pasowane. Dzis przyszedl pajacyk polarkowy z alledrogo na 86 i jest ok.
U nas pieluszka przy buzi to znak do jedzenia, a wyczochrane mam i wymymlane na wszystkie strony :-) wszystko do buzi, a zabki jeszcze w tyłku chyba... :-) Razem z włosami :-)
Aga udanego wyjazdu
 
Witajcie
Dawno mnie nie było ale przerabiałam zakatarzone dzieci i tak jakos zeszło. Już teraz jest dobrze pielęgnowałam nos fridą woda morska wit c i jakoś samo przeszło. Widze że temat kaszek jest poruszany ja daje zwyklą błyskawiczna manne na wodzie plus moje mleko i też się zastanawiam nad jakimiś innymi i chyba zdecyduje się na tą holle znalazłam w aptece inter po 12 zł.
Moja lena na brzuch marnie się przekreca zabawki chwyta bawi sie nimi raz po raz sobie przyloży grzechotką i wtedy wielkie zdziwienie bawi się stopkami i wydaje bardzo głośne gardłowe dzwięki Ale co jest najgorsze wstaje już tydzień o 5 makabra pozdrawiam Wszystkie mamy i dzieciaczki
 
reklama
te kaszki holle są pewnie w eko sklepach, chyba w delikatesach bomi i na allegro
ewelinka, te kaszki nestle w pudełku to pewnie z serii zdrowy brzuszek.kupowałam je pięć lat temu jak jeszcze nie znałam holle. Moim zdaniem one są dosładzane. Kupowałam najczęśćiej ze śliwką bodajże i była smaczna, ale słodka.Ale myślę, że są lepsze niż te wszystkie pozostałe kaszki nestle i bobovita. Tymi nie będę karmić młodego - raczej ;). Nie piszę na 100% bo nie wiem jeszcze co moje dziecko sądzi na temat zdrowych kaszek holle, które matka ma zamiar mu zaserwować ;)

aga, udanego wypoczynku!

patrycja, u nas zazwyczaj katar trwa 2 tygodnie niestety
 
Ostatnia edycja:
Do góry