reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

takaj Kubuś chyba musiał odreagować tą imprezkę.Dobrze że już je normalnie bo ty byś dodatkowe miała zmartwienie:-)
patrycjal ładna waga:-)my też pomału wyrastamy z ciuszków bo najwięcej miałam tych małych a tych na 68-74 mniej a do tego ze dwa razy ją przebieram w ciągu dnia.
all-me
moja chwyta zabawki które ma w zasięgu, podnosi się do siadania a jak złapię się ją za rączki i usiądzie to jest wielka radość,potrafi wyjąć i włożyć smoka do buzi gorzej z obracaniem ale nie martwię się tym bo myślę że jeszcze przyjdzie czas i uwielbia stukać w klawiaturęZbieram się na wizytę bo dziś pobrali krew i lecę z wynikami.Nie było płaczu przy pobraniu Hela była bardzo dzielna:-)
 
reklama
all-me u nas Milena sama siedzi jak jej dam palca to wstaje na nogi, w raczkach juz stabilnie wszystko trzyma. dzisiaj ja wsadzilam do krzeselka i polozylam na stolik chrupki, ale ten stolik byl troszke dalej wysuniety to sie cwaniara rekami podciagala i brala sama chrupki:-D:-D, duzo gaworzy ladnie, nawet jej mama wyjdzie czasem, dada, niania, a najlepiej "nie nie nie nie nie":-D:-D ale na brzuchu nie chce lezec i sie nie przekreca, a prawe wstaje:eek: . niekapek dalam jej kilka razy to go gryzla i nie umiala pic

żabila słodki Twoj synuś:tak:


kaszka jaglana tez nam smakuje, wczoraj testowalam:-)

patrycjal masz co nosic:tak::tak:


pisalyscie o sinlacu, u nas to byla pierwsza kaszka bo dostalam od pediatry probki, smakowala, ale jak dla mnie tez bardzo slodka.
 
Hejka,

Ale produkcja :-)
my się pakujemy i jutro wyjeżdzamy jupi, mam nadzieję że mały dobrze zniesie zmiane otoczenia.

Mój od wczoraj potrafi ssac dużego palca u prawej stopy :-D trzyma grzechotki, wszytko ładnie łapie w rączki a jak go zdenerwuje zabawka potrafi nią rzucić :-D smokiem to już wszystko robi czasami mam wrażenie że go rozwali na pół.
Obraca się z plecków na brzuchek narazie prawa strona i ćwiczy lewą i powoli z brzuszka na plecki.

Dziewczyny z tymi kaszkami i cukrem to jakaś paranoja, zaintresowałyście mnie kaszkami holle i będziemy próbować ją podować, teraz wcina z bobovity waniliową bo też taką dostał to ją je ale ona słodka jak dla mnie ;-/

Basia zdrówka życzę, ja już wychodzę na prostą. Rozbawił mnie Twój wpis jaki Kubuś ciekawski co mama robi hehe

ooo mały właśnie się obrócił z brzuszka na plecki :-D

rampampam mój uwielbia się zakrywać, jak ma pieluche do spania to musi ją nałożyć na siebie lub kocyk :-D

patrycja zdrówka życzę

żabila ale masz śmieszka :-)super chłopak

All-me ja jeszcze niczym nie dopajam, jest na piersi i dopiero zaczynamy się dokarmiać,ale rozmawiałam z lekarka i nie ma takiej potrzeby jak jest na piersi przynajmniej narazie ale myślę ze bede podawać już wode
 
Ostatnia edycja:
Wlaśnie, gdzie te kaszki mozna kupic?
Jagoda zawsze z ciekawością czytam co u Mileny, bo u nas srednio za miesiac jest to samo:-)
Ewelia Zuzia ma 74 cm ale ciuszki na 80 musze kupowac, a i tak sa takie pasowane. Dzis przyszedl pajacyk polarkowy z alledrogo na 86 i jest ok.
U nas pieluszka przy buzi to znak do jedzenia, a wyczochrane mam i wymymlane na wszystkie strony :-) wszystko do buzi, a zabki jeszcze w tyłku chyba... :-) Razem z włosami :-)
Aga udanego wyjazdu
 
Witajcie
Dawno mnie nie było ale przerabiałam zakatarzone dzieci i tak jakos zeszło. Już teraz jest dobrze pielęgnowałam nos fridą woda morska wit c i jakoś samo przeszło. Widze że temat kaszek jest poruszany ja daje zwyklą błyskawiczna manne na wodzie plus moje mleko i też się zastanawiam nad jakimiś innymi i chyba zdecyduje się na tą holle znalazłam w aptece inter po 12 zł.
Moja lena na brzuch marnie się przekreca zabawki chwyta bawi sie nimi raz po raz sobie przyloży grzechotką i wtedy wielkie zdziwienie bawi się stopkami i wydaje bardzo głośne gardłowe dzwięki Ale co jest najgorsze wstaje już tydzień o 5 makabra pozdrawiam Wszystkie mamy i dzieciaczki
 
reklama
te kaszki holle są pewnie w eko sklepach, chyba w delikatesach bomi i na allegro
ewelinka, te kaszki nestle w pudełku to pewnie z serii zdrowy brzuszek.kupowałam je pięć lat temu jak jeszcze nie znałam holle. Moim zdaniem one są dosładzane. Kupowałam najczęśćiej ze śliwką bodajże i była smaczna, ale słodka.Ale myślę, że są lepsze niż te wszystkie pozostałe kaszki nestle i bobovita. Tymi nie będę karmić młodego - raczej ;). Nie piszę na 100% bo nie wiem jeszcze co moje dziecko sądzi na temat zdrowych kaszek holle, które matka ma zamiar mu zaserwować ;)

aga, udanego wypoczynku!

patrycja, u nas zazwyczaj katar trwa 2 tygodnie niestety
 
Ostatnia edycja:
Do góry