reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

witamy z rana, my spismy na 2 sposoby ostatnio , albo spi 2 razy w dzien i idzie spac po 21 wstaje 7-8 a czasem po 6 ale rzadko, albo spi raz czasem tylko 1 godz i idzie spac o 7 wieczorem, wtedy jest wiecej pobudek w nocy , mleko taka jak zawsze o 6 czasem po 5 i spimy do 7-8
 
reklama
Czesc dziewczyny,

Nie pisalam ostatnio bo od czwartku u Mikiego goraczka do 38 stopnii a z piatku na sobote doszly jeszcze dreszcze. Wczoraj bylismy u pediatry, zrobilismy badanie moczu i wszystko ok. Osluchowo i gardlo tez. Dzisiejsza nocka bylajuz bez goraczki uffffffffff
Kurcze chyba jakas wirusowka bo zeby pediatra wykluczyla zuwagi na dreszcze ktore temu nie towarzysza.

Agaulec dzieki! Czuje sie bardzo dobrze. Brzuszek rosnie :-D
Jutro mam wizyte wiec sie pochwale co z mala fasolka.

Milej niedzieli!
 
Hej dziewczyny !
Staram się was czytać regularnie ale jakoś nie mam kiedy usiąść i coś napisać..
Kuba stal się bardzo absorbujący i chce być caly czas w centrum uwagi.. Jak siedzę przy komputerze to zaraz piszczy albo wiesza mi się na nodze, wiec odpisać nie daje rady..
U nas wszystko ok, mały jeszcze nie chodzi i z tego co obserwuje to woli raczkować..
Ja juz odbyłam rozmowę z dyrektorka i dostane tylko stary urlop, wiec 19 września wracam do pracy.. Ale to przeleciało.. Z drugiej strony nawet dobrze, bo będę mogła więcej urlopu wziąć w święta albo ferie :)
Dzisiaj zaryzykowalam i pojechaliśmy na basen. Teraz muszę poobserwować jak skora Kubusia zareaguje na chlor.. Ale powiem wam, nie zaluje bo Kubuś pluskal się aż milo :) puszczał z radości i nie chciał wyjść z wody :)

Co do wstawania to u nas też są pobudki.. Czasem Kuba wierci się na wszystkie strony i mimo, ze on śpi to ja co chwile się budzę..

Madziasek, koniecznie napisz jak tam wizyta :)

Dziewczyny, zazdroszczę wam tego nocnikowania i podziwiam!! Powiedzcie mi, jak wy to robicie ? Kuba nawet 30 sekund nie wysiedzi.. Zaraz zlazi i wyciąga środek z nocnika ( mamy taki ala krzesełko z wyciąganym środkiem ) traktuje go jak zabawkę..

U nas nadal tylko dwa żeby.. Nie wiem, czy się martwic czy to jeszcze norma?

A jak uwas z umiejetnosciami? Kuba mówi tylko papa, Dada, tata i baba, robi papa, kosi lapci, przybija piątkę, jak mu powiem puść oczko to mruga oczami, kiwa glowa na nie, chodzi tylo przy meblach i czasem za raczki ale nie puszcza się jeszcze.. Potrafi sam z łóżka zejść, zrobi moja moja ( przytula nas) i daje całuski. To chyba tyle :p aa i jak mu każe przynieść np zabawkę tygryska to dokładnie to przyniesie :)

Się rozpisałam.. A stracha miałam, żeby mi komórka tego nie skasowała :p o dziwo dzisiaj śmiga i można było coś napisać :)
Spokojnej nocy mamusie ! :)
 
witam sie i ja :)

wiecie ze myslalam ze jak Milena pojdzie do zlobka to bede miala wiecej czasu a mam go jeszcze mniej:confused:

my juz po roczku, udala sie impreza, bo pogoda dopisala, Milena zadowolona, ale w nocy brzuch ja bolal, nie wiem po czym. dalam jej do picia miete i przeszlo

MadziaSek poka poka brzuszek :)


basia Milena mowi mama tata, babcia, daj, robi brawo, papa piatke tez przybija, zebow mamy 6 i narazie cisza chyba z zebami, a z basenem fajnie ze mu sie podoba. my mamy taki wielki basen na ogrodku, ale Milena reaguje na niego histeria, wiec nici z kapieli w nim:baffled:

dziewczny a rampampam sie odzywa? bo widzialam ze jest na marcoweczkach 2015, czyli kolejna forumowa ciaza:-)


Milego dnia! ide sie poopalac, poki mala do 14 w zlobku
 
basia mamy dzieci w podobnym wieku a moj dopiero zaczal raczkowac i wstawac, z tych rzeczy co piszesz to on nic praktycznie nie robi, mowi tylko cos w stylu tata ale calkiem nieswiadomie a na nocniku siedzi bo pralka jest obok i go interesuje a jak nie to daje mu cos co lubi np. gwizdek wsadza do buzi i gwizdze

jagoda gratulacje roczku i 2 dzidziudzia bo jeszcze chyba nie gratulowalam, super ze impreza sie udala
 
Jagoda gratki dla Milenki
Basia moja lena mówi tylko mama błędy chyba nieświadomie umie kosi myszką gotuje jagiełki pa pa i to na tyle stoi sama i chodzi w łożeczku i kojcu
 
Witam!
Venicee - jak po wizycie u okulisty, ja ostatnio byłam ze starszą i mam przyjść znowu w sierpniu po użyciu atropiny przez 6 dni. Boję się tej atropiny jak nie wiem co ale muszę się jakoś przełamać.
Mój uważa nocnik chyba za obrazę swojego majestatu, za nic nie chce na niego usiąść, drze się niesamowicie.
 
reklama
Jagoda, super, że wam się impreza udała ! A znasz już płeć drugiego dzidziusia ?? :-)

Żabila, to gratulacje dla synka !! u nas się na to jeszcze nie zanosi.. nóżki się jeszcze chwieją :-)

My wróciliśmy z krótkiego spaceru ale tak gorąco że lepiej w domu posiedzieć..

Dziewczyny, macie już strój dla maluchów na roczek? Dziewczynkę to fajnie można ubrać w sukieneczkę i gotowe, a chłopca ?? Nie chce kupować garniturku bo mi się to nie podoba.. mam body białe z muszką, tyle, że z długim rękawem.. jestem teraz na etapie poszukiwania spodni i czegoś z krótkim rękawem..
 
Do góry