reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Agaulec nie miałam doczynienia z tym ale mam nadzieje, ze jednak zniknie jak mowia, jak Ewelinka pisze, ze u nich zniklo to mysle, ze u Was tez bedzie dobrze.

Ewelinka gratulacje magisterki!! Nareszcie luz z tym. No i klopaowania też gratuluje, bystrzacha!!

Aga taki upal, ze teraz to chyba nawet nietrudno o te potowki, jak z tym walczysz?

Ja przepraszam, ze tak szybko ale zbieramy sie z mezem bo chce gdzies jechac i musze z nim takze dzisiaj dzieci z dziadkami, my chyba wrocimy ok. 2-3 w nocy.
 
reklama
Ewelina trochę mnie pocieszyłas mam nadzieję że tak bedzie także u mojej córki a także gratki mgr
Powiem wam że lena chodzi spać o 19 ale budzi się tak ok 6plus dwa prania w dzień po ok 2,5 g
Madziasek jak ty się tam czujesz?
jagoda a co tam u ciebie
 
Agaulec - moja starsza jak się urodziła to miała 2 naczyniaki, jeden na boku i drugi na udzie. Ten na boku szybko się wchłonął a ten na udzie już jest prawie niewidoczny, córcia ma teraz 5 lat.
Ewelinka - gratulacje obrony i postępów Piotrusia, a tak sobie ostatnio myślałam, że coś się długo nie odzywasz.
Spokojnej nocy
 
hellooo w upały...idzie zwariować w mieszkaniu...
moja starszyzna wróciła ....syn popłakła sie na widok Mikiego...az mnie to rozczuliło....mały smiał się na głos jak ich zobaczył.....wygłupom nie było końca tak sie cieszył :p
wowww ale super nocnikowanie :d tylko brać przykład !
Miki tez ma potówki ...przy szyi.... na razie nic nie robię....noi naczyniaka też mamy tyle że sporego ....no bardzo wypukłego ;/ bardzo mnie to martwi :( bo pewno beda chcieli lekarze go wyciąć ..... starszy syn tez miał ...ale małe i płytkie ...ładnie sie wchłonęły....
 
hejka..
wlasnie odprawe internetowa robilam do londynu, za tydzien o tej porze juz tam bedziemy :)

U Gosi tez jest ten naczyniak, troche plamek ma na linii wloskow przy szyi, a troche takie male wylewy na powiekach.. na powiekach juz sa blade, ale jak poplacze to widac. Synek tez mial na szyi i nosie i sie wchlonely nie wiadomo kiedy. Duzo dzieciakow to ma, zastanawialam sie kiedys po co to sie robi i od czego hmm.

Co do spania moja spi 2 - 3godziny w dzien rozbite na 2 razy, na noc usypia miedzy 20 a 21, a wstaje ok 7:30-8.
 
Ładnie Wam dzieci śpią w nocy, mój zasypia 21-22 i potem rano wstaje między 5 a 6 a w międzyczasie ma 1-2 pobudki w nocy. W dzień śpi ok. 3 godzin na kilka rat.
 
witam :) Grinula eee super Gosiula śpi :D
Miki się popsuł trochę...ale i tak nie mam na co narzekać.... idzie spać 19-21 róznie z tym bywa...i spi...róznie ...czasem beudzi sie w nocy.....zeby sie pobawić :no:...albo spi i ok 5-6 chce wstawać ....ale go pacyfikuje i spi do 7-8....
TakaJ i jak z synem -juz ok z tymi zębolami???
my jutro mamy zawrót łba...okulista u bliźniaków....i Mikiego umówimy na wizytę ....popołudniu neonatolog,chyba już po raz ostatni...mielismy badanie krwi ...wyszło ok :d z czego bardzo się cieszę.....
 
Grinula przypomniałaś mi, że kawa przecież istnieje a ja się męczę i na oczy nie widzę, ehh. Ile macie tych pobudek? Mnie mały z środy na czwartek przespał całą noc, jak zasnął po 20 tak wstał ok. 5 rano, zapomniał się normalnie obudzić. Ale oczywiście już wrócił do "siebie".

Venicee cieszę się, że wyniki wyszły ok, faktycznie jutro macie co latać ale to chyba dobrze, że tak w jeden dzień, taka orka ale nie musisz wyjeżdżać w tych sprawach po ileś razy. Zęby póki co są, zobaczymy, mamy 8 sierpnia wizytę na leczenie zęba bo mu się dość mocno popsuł to przy okazji sprawdzimy.
 
reklama
To mogę uspokoiłyścię w tymi naczyniaka lena na ich kilka 2duże w tylu na głowie ale tymi się nie martwię martwić mogę te na czole i nosie i jest jeszcze malutki na powiekach ale wszystkie są płaskie więc cierpliwie czekać będę pozdrawiam u nas strasznie gorąco moja starszą nad morzem w moja siostrą a my w domku
 
Do góry