reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpień 2013

Ja też nie piję, nigdy w sumie nie piłam i zawsze jeździłam jak np. z rodzicami mieszkałam albo potem z mężem to zawsze ja kierowca bo niepijąca, wino jeszcze lubię ale wszyscy piją wódkę a mnie nie ciągnie i w ogóle mi alkoholu nie brakuje i się przyzwyczaili wszyscy do tego, że wożę ale teraz mnie zaczyna denerwować, że nawet z mojego domu moich lub rodziców gości zawożę, jeszcze od rodziców pół biedy, taka przysługa, ok, ale swoich?? Ja bym tak zrobiła, że napiłabym się itd. ale mi potem tych gości szkoda bo będą się głupio czuli po prostu.

Mój ma rozłożony koc ale nie umie usiedzieć na nim, ciągle gdzieś lata, teraz poprzesadzał kwiatki z doniczki i ziemi próbował nawet także pełne wszędobylstwo.
 
reklama
Grinula mam to samo, strasznie brudny jest, masakra, ale podobno takie dzieci są zdrowsze, zobaczymy :)
 
Witajcie dawno mnie nie było ale mam trochę problemów że zdrowiem mojej mamy i się zaczęły wędrówki sm lekarzach dopiero wiem co to znaczy być chorym
Moja lena jeszcze cyca
Na nocniku już siedzi od 2mc kupę zawsze zróbi na nocnik siku po spaniu
 
Agaulec brawa dla Lenki, ślicznie! Mam nadzieję, że z mamą się poprawi, trzymam kciuki *

My właśnie z aquaparku wracamy ale się dzieci wyszalały, no młodszy to oczywiście mniej bo mniejsze możliwości ale podobało mu się tyle wody i w ogóle :)
 
Ostatnia edycja:
To fajnie że tak się małemu podobało my też chcemy ie wybrać moja starsza w piątek jedzie w moja siostra nad morze a my w tym roku jesteśmy w domu
A tak wogóle chciałam wam napisać że lena ma naczyniaka płaskiego na czole i nosie jak się urodziła powiedzieli że zniknie do roku ale on nadal jest byłam z nią u lek i ma czas na wchłonięcie do 4 roku trochę się uspokoiła a może ktoś ma jakieś doświadczenia z takim czymś
 
czesc dziewczyny, troche mnie nie bylo ale maly daje popalic, zywe srebro ani na sekunde go zostawic nie mozna, ja obronilam magisterke i bylam na urlopie w domu 2 tyg ale odpoczac sie nie dalo ani troche, chodzilismy na rehabilitacje ale tylko tydzien i sie okazalo ze nie jest potrzebna, piotrus sie dalej czolga ale tez raczkuje jak chce i wstaje wszedzie gdzie tylko sie da a nogi jeszcze slabe wiec ciagle trzeba byc kolo niego zeby guza nie nabil, nauczyl sie robic kupke rano na nocnik i mamy juz 7 czy 8 zebow

agulec mojego kuzyna syn mial takie cos na czole czerwone i znikalo powoli do 2 roku zyczia juz prawie widac nie bylo wcla a teraz ma 3 i chyba juz w ogole nie ma, bo nie zauwazylam ostatnio

taka j wspolczuje tego podwozenia ale jak sie nie postawisz to nici, tobie zal gosci a czy komus jest ciebie zal?? pomysl czasem o sobie a nie tylko o innych bo sie wykonczysz kobieto

ginula u nas na podworku na kocu jest super bo maly boi sie trawy i poza koc nie pojdzie , uwielbia tez dzieci i jak nie ida do niego to strasznie krzyczy, w sklepie tez, wiec czasem az mi wstyd bo sie tak ludzie gapia, ale co mam go zakneblowac:-D przeciez za maly jest zeby mnie posluchal
 
DSC_5971.jpgoto i piotrus na porannym klopie :-D
 

Załączniki

  • DSC_5971.jpg
    DSC_5971.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 54
Hej dziewczyny,

My odpoczywamy u teściów, mały szaleje z kuzynka, basenik, hustawka na ogrodzie ogólnie szaleństwo, jutro jedziemy gdzieś nad wodę może uda mi się chwilkę coś poopalać ;-)
We wtorek zostawiłam małego z babcia bo musiałam jechac na cały dzień do Krk bo miałam wizyte u dermatologa, oj teskniło mi się za moim maluszkiem, jak wróciłam wieczorem do domu to już spał ale rano nadrobilismy hehe

miliaa Tymcio odstawił się sam, najpierw nie było cyca po kąpieli więc mleczka było juz mniej w cycach a póżniej zrezygnował z nocnego karmienia bo mu było mało więc nie miałam problemu z pokarmem że mi cieknie ;-)

Ewelinka gratulacje obrony pracy i dla Piotrusia, mój też po spaniu robi siku, ostatnio udało się zrobic kupkę ;-)

wyskoczyły nam potówki na karku ;-/ strasznie ich dużo dzisiaj zrobiłam mu kapiel w krochmalu i mielismy problemy z kupką robił ich chyba 6 razy dziennie, mąż kupił NAN zamiast bebiko i tak go czyściło ale już wrocilismy do bebiko i jest oki.
 
reklama
Czesc,

Ledwie zyje, od tak wysokiej temp mnie glowa od 3 dni strasznie boli... Ehhhh
Miki jest okropny, marudny i pokazuje rozki, a do tego piszczy...

Agaulec moj maly ma naczyniaka od urodzenia na bioderku, zjednej strony ma takiego wiekszego, z drugiej ma malutkiego, ale zaczynaja sie blade robic, wiec glowa do gory, musza zniknac, mamy jeszcze czas by sie martwic!!!

Ewelinka gratki obrony! Jakis czas temu Miki tez sie bal trawy ale z czasem polubil i smiga teraz golymi nozkami i na kolankach :-D

Aga Miki tez mial potowki na karku ;-)
Krochmal pomogl, juz jest ich mniej???
 
Do góry