reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

Ja po ktg i lekarz po zobaczeniu kazał na oddział się zgłosić na kolejne ktg także zbieram się. Podobno puls za niski oby było wszystko oki z maluszkiem.
 
reklama
ewix124 na moje oko czop odchodzi, a kolor świadczy o pojawieniu się krwi (nie jest to świeże krwawienie) wtedy ponoć szyjka się rozluźnia lub rozwiera i może dojść do plamienia/krwawienia. To całkiem normalne. Jak nie krwawisz mocno to spokojnie czekaj na rozwój sytuacji, gdyby pojawiło się więcej krwi to wtedy zawsze lepiej do szpitala pojechać :)

niunia102 jak syna rodziłam to był jeszcze wysoko, a wcześniej też zero skurczy, a twardnienie brzucha tylko jak się nachodziłam dużo. Poród to jedna wielka niewiadoma. Ja mam jeszcze trochę do terminu, ale też mam serdecznie dość. Mnie zaś wkurzają pytania o moje samopoczucie. Wiem, że może niektórzy z troski pytają, ale mam ochotę wtedy wybuchnąć :/

EDIT ewix zapomniałam, że ty w szpitalu jesteś (wybacz moje roztargnienie), może to też efekt badania ginekologicznego? Dopytaj.

Anezram powodzenia!!!! Kciuki za Maluszka!!!
 
Dziewczyny czy któraś brała duphaston? Mam termin na 10.09 ale mały chce juz wyjść..lekarka dała mi duphaston na 2 tyg. Wytrzyma i nie wyjdzie? Bo 35tc to za wcześnie...
 
ja zeby zatrzymac mala w brzuchu od 33 albo 35tc bralam tylko 4x2 magnez i 3x2 buscopan, bo to kwestia skurczy, szyjki czy czego? jak ten duphaston dziala?
 
Ja leze w szpitalu. Rozwarcia nie ma wiec nie zrobia cc a mnie szlak trafia skurcze sa ale uparli sie ze przetrzymaja i mam byc na obserwacji.
 
reklama
Do góry