reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

reklama
Ja mam dziś ktg eh od rana nie czuje się dobrze jeszcze córa wczoraj miała stan podgorączkowy więc została w domku. Ale grzeczna jest kochana! Mnie dziś skurcze łapią a mały pod żebrami ból straszny :(
 
08.08 angelikaaa
08.08 kamcia567

09.08 mrs_hermit
09.08 aniab38 sciagniecie szwu
10.08 cc latika
11.08 hellevoet
11.08 cc papercut
12.08 niunia102
16.08 anezram
16.08 jaspis
17.08 mika06
17.08 maldob

terminy


angelikaaa 8.08 lenka
kamcia567 10.08 michalina
niunia102 11-12.08 kuba
ewix124 15.08 jagoda
papercut 17.08 nina
latika 17.08 natalia
polcia117 18.08 wiktoria
tuptup 19.08 michalina
hellevoet 23.08 tomek
sierpniowka 24.08 jakub
mrs_hermit 24.08 jaś
anezram 25.08 kacperek
dor1989 27.08 pola
jaspis 28.08 laura
aniab38 28.08 adaś
maldob 28.08 julka
mika06 30.08 wiktor
wenaa 10.09 tymek

wrzucam uaktualnione, jak cos pomylilam to wolajcie szczegolnie jak nie urodzilyscie a nie ma was na liscie z terminami bo sie rozkojarzylam jak kasowalam i nie jestem pewna czy dobrze zrobilam :D
 
Ostatnia edycja:
ewix124 kciuki za szybkie wyjście już z córeczką!

niunia102 nie wiem co i na ile jest oznaką zbliżającego się porodu, ale ja mam bezbolesne twardnienia brzucha, do tego coraz bardziej bolesne nieregularne, ale też coraz częstsze skurcze, brzuch bardzo nisko, wzmożone upławy, do tego od kilku dni odczuwam silne mdłości i częściej się wypróżniam, pojawiły się hemoroidy, poza tym dziecię jest wstawione w kanał i napiera na szyjkę co powoduje ból podbrzusza i okolicy lędźwiowej, ból w pachwinach, ach i wróciły migreny i ogromne zmęczenie. Ogólnie ledwo żyję i mam dość!!!!!!!!!

Nie wiem czy powyższe zwiastuje, że to już blisko, bo w ciąży z synem zero powyższych objawów, pewnej nocy odszedł czop i po sprawie było. Obym się nie męczyła teraz za długo, bo naprawdę już ledwo żyję.
 
reklama
Jaspis to tobie chociaz brzuch twardnieje mi to nic oprucz tego ze ostatnio na wizycie ponad tydzien temu maialam 2. 5 cm rozwarcia i szyjke mieka i pani doktor stwierdzila ze maly sprezynuje glowka w kanale to porostu nie mam zadnych oznak a juz mam dostc wszystkiego tzn wszystko mnie denerwuje a zwlaszcza glupie pytania i komentarze tupu " jeszcze chodzisz" " kiedy rozwiazanie" itp masakra jak ja bym chciala wiedziec kiedy to byla bym spkojniejsza
 
Do góry