reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

Ja tez przezylam hehe czlowiek sie sam tak nakreca nie wiem po co, troche reka boli Od tych kluc, ale bez tragedii.
Jutro wynik, mam nadzieje, ze cukrzyca mnie ominie :)
Moj maluszek grzecznie siedzial po ten glukozie, a myslalam, ze sie rozszaleje ;) az troche bylam zaskoczona
 
reklama
Beata, ja tez myślałam że po takiej dawce cukru będzie szał, ale wcale nie ;) jakoś spokojnie to zniosła, kilka razy kopneła i później cisza.

hchyyx8dko6t722z.png
 
wrocilam od internisty, zalamala rece nad moimi zylakami, po porodzie mam isc na konsultacje do chirurga naczyniowego.. a w miedzy czasie jakis suplement dostalam na zyly, i to dziwne uczucie w lydkach tez prawdopodobnie z niewydolnosci zyl.. mam w domu lezec z nogami w gorze i przygotowac sie na to, ze z postepujacymi upalami bedzie coraz gorzej ehh

hchy90bv68bkny13.png
 
Pepercut, ja miałm żylaki nóg jeszcze przed ciążą, diagnozowane wrzesien/październik, zabieg planowany na styczeń, ale w międzyczasie zmiana planów ;) lekarz zalecił mi uciskowe pończochy ale one są mega obcisłe o chyba się w nich zapoce latem :( jaki suplemet dostałaś ? Moze zagadam mojego o jakieś tabsy, może bardziej mi pomogą niż te nieszczęsne rajtki :(

hchyyx8dko6t722z.png
 
"detramax 1x2tab cale lato" mi zapisala, analizowala sklady przeroznych suplementow i ten wytypowala jako najbezpieczniejszy dla dzieciaczka, rajtki to ostatecznosc szczegolnie na te pore roku..

hchy90bv68bkny13.png
 
Teściowa wpadła z prezentem od dziadków - z wózkiem dla małej i przywiozła mi wyniki z glukozy: na czczo - 79 a norma jest między 62 a 100, po godz 49 a max jest 160 i po 2 godz. 80 a max jest 140.
 
Azamamew ale niskie!

Papercut współczuję kochana :* Ja na razie odpukać nie mam z tym problemu.

7v8rqqmzrmkvrdi4.png
 
reklama
Do góry