reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

reklama
No dobra jestem po badaniu, to wcale nie było takie słodkie. Powiedziałam to na głos a panie w laboratorium aż się uśmiechnęły. Córcia na szczęście nie dopominała się o śniadanie, miałam tylko problem z wkuwaniem się w żyłę i boli trochę ręka. Jestem pozytywnie zaskoczona, że nie było tak źle.
 
strach przed nieznanym najgorszy ;) oby po porodach taka sama gadka byla :D

super, ze juz po, to czekamy na wynik

hchy90bv68bkny13.png
 
Mówiłam , że nie jest najgorzej ;) nie ma lipy :D

Gratulacje , że przeszłas to dziadostwo :) a mała skakala mocno po glukozie?

Ja miałam 75 i syn wiercil się mocno a na słodkie w domu nie reaguje.

7v8rqqmzrmkvrdi4.png
 
Powiem szczerze, że kopnęła raz może dwa i grzecznie siedziała. Wyniki mają być już jutro a w czwartek wizyta u ginekologa.
 
No to dobrze :)
Trzymam teraz kciuki za wyniki; ) u mnie po godzinie blisko granicy ale ok. Staram się nie jeść słodyczy i wybierać produkty z niskim ig .

7v8rqqmzrmkvrdi4.png
 
No mało. Aż sama jestem w szoku bo w sumie nie ograniczam jakoś strasznie jedzenia. Jem dużo lodów ale jeśli chodzi o inne rzeczy to pije tylko wodę i jak mam gloda to wsuwam warzywa. :) czasem pozwalam sobie na coś slodzonego typu tymbark.

7v8rqqmzrmkvrdi4.png
 
reklama
Do góry