reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

ajak macie dziewczyny ze zwolnieniem?
bo ja mam do dnia porodu, czyli tego 22 sierpnia, a potem już niby zaczynam macierzyński, a mogę przecież I 2 tygodnie po terminie urodzić, to wtedy stracę 2 tygodnie macierzyńskiego... :sad:
troche kiepsko.. :sad:
 
reklama
Dominika ja wczoraj byłam na ktg bo termin na dziś i poprosiłam o następne zwolnienie Pan doktor wystawił mi do 2 wrześnie bo do tej pory na pewno muszę urodzić więc idź i poproś o następne nie musisz nic a nic tracić
 
tuptup, no własnie dziś byłam u niego, ale nie chciał mi wystawić...
powiedział ze są kontrole z zus I nie mogą wystawiać dłużej :sad:
 
No wiec byłam na IP. Ktg zrobione, usg tez, lekarz zbadał i wszystko jest w porządku. Powiedział, ze jeśli chce to mogę zostac na oddziale, ale lepiej jest czekać w domu, wiec oczywiście to wybrałam. W niedziele znowu ktg albo do szpitala jak cos się zacznie. Jeśli nic się nie będzie działo to w poniedziałek na pewno mnie zatrzymają. Spokojna jestem, ze z Mala wszystko dobrze i czekam licząc, ze zacznie się porod sam.
XCo do zwolnienia to tez dostałam na dłużej niż miałam termin, lekarz nie robił problemu.
 
No to Gosiek jestesmy w takiej samej sytuacji mnie tez w poniedzialek zatrzymuja. Ale zobaczyny oby w weekend nam samo poszlo:) ja jak sie przedje do siostry a mam doslownie 5min to juz cale podbrzusze boli ale to wiadomo roznie moze byc.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
tuptup ja mialam kiedys zastrzyki i nie byl to dobry pomysl 3 miesiace plamilam i nici z seksu z reszta ochoty w ogole nie bylo (faktycznie antykoncepcja skuteczna haha) a cofnac sie zastrzyku nie da, jakby to byly tabl zle dobrane to przestajesz brac i tyle a tak to klops, ja nie polecam
 
A mnie dziś jakbyl mało wszystkiego zaczęła boleć cała miednica [emoji16] nie wspomnę o bólu zębow czy dziąseł bo ciężko sprecyzować. Nie sypiam prawie i jestem spuchnieta jak balon [emoji1] jest ciężko. Ciągle mam twardy brzuch, widziałam, że pisalyscie, że też macie a potem wraca do normy co to oznacza jeśli jest twardy [emoji38]

[emoji173]
 
reklama
Do góry