reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Relacje z wizyt lekarskich czyli co słychać u maluszka

reklama
Ja się zbieram dzisiaj na ta IP, ale jakoś mnie moja położna nastraszyła, ze nie rozumie po co mi lekarka dala skierowanie do szpitala skoro ciąża jeszcze nie jest mcno przenoszona, nie ma rozwarcia i z dzieckiem wszystko dobrze. Wiadomo, ze po oksy skurcze sa o wiele gorsze i zaczynam swirwac. Odwlekam moment jazdy do szpitala. Z drugiej strony lekarz w szpitalu tez na pewno mnie zbada i jeśli uzna, ze jeszcze czekamy to tak tez zrobi... Sama już nie wiem co robic i co o tym myśleć!
 
Gosiek, a na kiedy miałaś termin? Daj znac jak co Ci powiedzieli w szpitalu. Może Cię już ostawią.. Trzymam kciuki aby było wszystko w porządku. Może na IP samo się zacznie :)


taki of topic się robił.. ale co do anty- zastrzyki pisze że tez spada libido tak samo jak po tabsach.. tego się boję, że będę brała coś anty a ochoty nie będe miała i tak. Po wkładce tego podobno nie ma.. Ten temat niestety był kiedys powodem kłótni miedzy mną a mężem i to poważnej. W ogóle mnie wkurza że to kobieta musi się zabezpieczać . Boję się występowań tych nowotworów itp. podobno po antykoncepcji wzrasta ryzyko? Tyle już opini tyle się czyta. Wcześniej nie zabezpieczalismy się bo drugie dziecko było w planie i jakby się coś stało- wpadka to jakby nie było planowana. Sam nie chciał żebym brała antykoncepcyjne w żadnym razie wcześniej póki nie ma drugiego, a teraz już jak ma dwójke dieci to ja mogę się truć..
 
Gosiek, a na kiedy miałaś termin? Daj znac jak co Ci powiedzieli w szpitalu. Może Cię już ostawią.. Trzymam kciuki aby było wszystko w porządku. Może na IP samo się zacznie :)


taki of topic się robił.. ale co do anty- zastrzyki pisze że tez spada libido tak samo jak po tabsach.. tego się boję, że będę brała coś anty a ochoty nie będe miała i tak. Po wkładce tego podobno nie ma.. Ten temat niestety był kiedys powodem kłótni miedzy mną a mężem i to poważnej. W ogóle mnie wkurza że to kobieta musi się zabezpieczać . Boję się występowań tych nowotworów itp. podobno po antykoncepcji wzrasta ryzyko? Tyle już opini tyle się czyta. Wcześniej nie zabezpieczalismy się bo drugie dziecko było w planie i jakby się coś stało- wpadka to jakby nie było planowana. Sam nie chciał żebym brała antykoncepcyjne w żadnym razie wcześniej póki nie ma drugiego, a teraz już jak ma dwójke dieci to ja mogę się truć..
Termin wg USG wychodził na 11.08 a wg OM na 17.08. Na razie siedzimy jszcze w domu, synka trzeba do babci dostarczyć, może jakis spacer jeszcze. Tak na spokojnie. No a w szpitalu zobaczymy. W końcu lekarz będzie wiedział co robić. Dam znac jak już się czegoś dowiem:)
 
Mayumi kolorowo nie jest to napewno, ostatnio słyszałam babkę jak rodzi.. Uraz! ale i tak wolę mieć dobre nastawienie bo zaraz mnie to czeka [emoji1] myślę tak jak przeczytałam w książce: dobry ból bo wydobywasz z siebie swoje dziecko! Mamakulka faceci zazwyczaj twierdzą, że nam to nic nie dolega i poród czy cc to nic takiego więc.. Rozumiem Twoje zdenerwowanie zwłaszcza, że bardzo nie chciałaś cc ale olać [emoji1]

[emoji173]
 
cesarskie cięcie to w końcu operacja....
ja też miałam pierwsze cc, ale mały był ułożony pośladkowo, więc nie zgodzili się na poród.
czasami nie ma wyjścia. kiedyś takie dzieci po prostu często rodziły się nie pełnosprawne, albo umierały przy porodzie, a teraz można je wyjąć w wyniku operacji I mam zdrowe dziecko.

ale 1 rok i 10 miesięcy później rodziłam już siłami natury.
akurat obydwie moje ciąże prowadziła ta sama lekarka, która mnie znała, ona też wykonywała mi cięcie I mnie zszywała po nim I zrobiła to bardzo dokładnie, więc zachęcała mnie do porodu siłami natury I się udało. też przy niej rodziłam, więc po wszystkim posprawdzała mi dokładnie bliznę czy nic się nie porozchodziło.

Mayumi - też niestety też słysząłam, ze po antykoncepcji wzrasta znacznie ryzyko raka. po jednych środkach bardziej po innych mniej. zresztą piszą to też na ulotkach. nie ma takich bez skutków ubocznych, nie ma też takich które chronią w 100%. więc warto wcześniej dobrze zapoznać się z tematem I przynajmniej decydować się świadomie.
ja też nie będę szczepić małego przez te wszystkie skutki uboczne.

Gosiek - to trzymam kciuki.
jak się da I nie będize wskazań do szybkiego porodu, to nie daj sobie wywoływać oxytocyną, jeszcze z tydzień możesz poczekać.
 
hejka. wlasnie wrocilam od poloznej wymacala mi ten brzuch ze az nie przyjemnie bylo. maly jeszcze nie wszedl do kanalu wiec sprawa może troche potrwac. we wt termin a dzidzi sie nie spieszy;) do szpitala mam jechac jezeli pojawia sie skurcze co 6 minut a teraz tylko zostalo czekac. (to najgorsze)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja tez byłam właśnie na wizycie.
miałam ktg, które coś tam nieznacznie wykazało, ale to praie ze nic...
a na badaniu tez żadnych oznak zbliżającego się porodu :sad: a termin na poniedziałek.
 
reklama
Do góry