reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja Naszych Skarbeczków

A ja narzekałam na tutejszą służbę zdrowia, a tu miła niespodzianka :-) przyszło nam wezwanie na kontrolę do szpitala :-) tylko niestety chyba ją przełożymy bo malutka dostała ospy wietrznej po mamusi, zauważyłam to wczoraj wieczorem, ale na szczęście całkiem niieźle to znosi póki co. Nawet gorączki nie ma, tylko te krostki nieszczęsne.
 
reklama
Ojej! Ospa? Trzymajcie się dzielnie !

No własnie- jeśli chodzi o ortopedę to ja byłam raz. Mam zgłosić się ponownie za dwa miesiące. Rozmawiałam jednak z moją znajomą-i ona w Toruniu była tylko raz na wizycie- jest ok i więcej nie musi już iść...
 
My na USG bioderek w lutym idziemy 3 raz wizyty mamy co 6 tyg. i wszystko jest w porządku są to badania kontrolne:-)

Trzymam kciuk za szybki powrót do zdrowia, ale podobno mniejsze dzieci lepiej przechodzą ospę;-)
 
Magdaleno-ja nie dawałam takiego syropu. A w sumie na co działa?

Ja mam do Was pytanie odnośnie ortopedy-ile miałyście już tych wizyt?

My dostaliśmy ten syrop na zaparcia u malucha. Tylko mam wrażenie, że jakoś słabo działa i w dodatku Tomka męczą po nim straaaszne gazy... I nie wiem jak długo czekać na pożądany efekt, bo podaję go małemu już od tygodnia.

A co do ortopedy, to ja byłam z Tomkiem tylko raz prywatnie. A przy ostatnim szczepieniu Pani doktor powiedziała, że nie widzi potrzeby, żeby iść znowu.
 
Właśnie jak to z tym ortopedą jest ? Ja też tylko raz byłam, nie widział potrzeby ponownej wizyty na USG czy cokolwiek, następna wizyta jak to powiedział " jak przejdzie sama 5 metrów" :confused:
 
Gdy byliśmy na pierwszej wizycie wszystko było ok ale z uwagi, iz starszy mał dysplazję to dała na wszelki wypadek skierowanie na USG. Wyszło wszystko w porządku i teraz mamy zgłosić się w 10 miesiącu zycia na kontrolę.
 
My u ortopedy też byliśmy tylko raz i na podstawie USG lekarz stwierdził że właśnie tak powinny wyglądać stawy biodrowe w 2 miesiącu życia dziecka i że kolejne kontrole nie są konieczne. Za to jutro mamy kontrolną wizytę u kardiologa.Musimy powtórzyć echo serduszka bo na pierwszym okazało się że Maciek ma ubytek między komorami:-( Trochę się denerwuję ale mam nadzieję że ta "dziurka" już zarosła i wszystko będzie ok....
 
reklama
Do góry