reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja Naszych Skarbeczków

My mamy troche nos zapchany katarkiem, ale nie panikuje bo mała ssie, ogólnie jest pogodnia i śpi tyle ile trzeba, Czasem tylko ja jakos tak przytka i zaczyna charczec tym katarem, to zapuszczam jej solą fizjologiczną, biore sopelek (swoja drogą świetna sprawa) i glutki ściągam.
Nie byliśmy jeszcze u lekarza na wizycje ale nawet nie mamy małej jeszcze zarejstrowanej w urzędzie :szok:więc i u lakarza na ubezpieczenie nic nie załatwimy.
Moze przyszły tydzień bedzie mniej zalatany.:rofl2:
 
reklama
a u nazej Amelki tradzik trwal ok 4 tyg.i szczerze powiem ze dopiero 3 dzien jest buzia bez pryszczykow.ja karmie sztucznym wiec nie mam obaw ze ja cos zjadlam...i tez przemywalismy woda niczym nie smarowalam i zeszlo.:tak:
 
My mamy troche nos zapchany katarkiem, ale nie panikuje bo mała ssie, ogólnie jest pogodnia i śpi tyle ile trzeba, Czasem tylko ja jakos tak przytka i zaczyna charczec tym katarem, to zapuszczam jej solą fizjologiczną, biore sopelek (swoja drogą świetna sprawa) i glutki ściągam.
Nie byliśmy jeszcze u lekarza na wizycje ale nawet nie mamy małej jeszcze zarejstrowanej w urzędzie :szok:więc i u lakarza na ubezpieczenie nic nie załatwimy.
Moze przyszły tydzień bedzie mniej zalatany.:rofl2:


nie musisz mieć nic załatwione ,żeby iść do lekarza , na razie maluch idzie na twoje konto
 
Dziewczyny proszę Was o pomoc,czy mogłybyście napisać jak zachowywały się Wasze Maluszki po wyjściu ze szpitala do domu?czy tylko jadły i spały?moja córcia possie chwilę cyca i zasypia śpi po kilka godzin obudzi się i dalej śpi.Jak by jej nie było.Martwi mnie bo bo ssie malutko i od razu śpi.
 
Dziewczyny proszę Was o pomoc,czy mogłybyście napisać jak zachowywały się Wasze Maluszki po wyjściu ze szpitala do domu?czy tylko jadły i spały?moja córcia possie chwilę cyca i zasypia śpi po kilka godzin obudzi się i dalej śpi.Jak by jej nie było.Martwi mnie bo bo ssie malutko i od razu śpi.
to glownie robia maluchy. jedzonko, spanko i tak ciagle. je ile jej potrzeba. ale jesli spi wiecej niz 4h to podobno trzeba budzic i przystawic, bo dla takiego malucha to za dlugo, a tak to na rzadanie
 
my Amelke wybudzalismy co 2h.pozniej dostala zoltaczke i chiala ciagle spac ale trzeba bylo na sile wybudzac i karmic prawie na spiocha zeby zdrowiala szybciej:tak:ale nie karmie na rzadanie tylko trzymam rutynke w ciagu dnia i teraz mala wybudza sie co 3h na jedzenie,w nocy spi od 22-7(czasem od 21-6).wiec jestesmy wyspani a ja mam czas za dnia dla siebie,wiem kiedy mala sie budzi i moge sobie z latwoscia zaplanowac spacerek czy porzadki czy kawke z kolezanka:tak::-)
jeszcze raz wam polecam JEZYK NIEMOWLAT oraz USNIJ WRESZCIE .jesli ktos chetny to piszcie na priv to wysle na emaila:tak::-):-)
 
reklama
Azorek gratuluje porzadeczku!!!!!!:-)superrr

wrzesniowka u nas tez praktycznie spanie spanie spanie jedzonko kupka spanie itd:-D:-D
 
Do góry