reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

To mój mąż z tych, którym by nigdy w życiu to nie przyszło do głowy 🙈🙈

Mój też - a jakby przyszło to raczej szybko by przestał nim być.
Mi też w życiu !!! nie przyszło do głowy go w jakikolwiek sposób inwigilować... Jesteśmy razem bo się kochamy i ufamy sobie wzajemnie...
 
reklama
Przytoczyłam rozmowe, ktora sie odbyla po powrocie do domu z pracy i nie wracalismy do tego juz pozniej.. wiedzą medyczną ale mnie jest zdrowie, a plec to tylko dodatego do tej wiedzy bo tak naprawde nie robimy dodatkowych platnych badan aby sie dowiedzieć plci.. a przynajmniej ja nie zrobilam tych badań, bo płeć chcialam znać na juz.. troszeczke uwazam, ze brniemy za bardzo w ten temat.. wyjaśniłam z nim tą kwestie i mam zamiar uszanowac to, ze chce zobaczyc płeć na usg.. wg mnie ale oczywiście wg mnie przy ciazy i zdrowiu dziecka facet ma prawo wiedziec i tez decydować. nie jest tylko od koloru wozka czy fotelika. Ale moze zostawmy juz ten temat..
Kochana, a tak z ciekawości długo jesteście razem? Ja z moim mężem już 14 lat, no i takie sytuacje kojarzą mi się z poczatkami związku 😉 Bo my np. to już jak łyse konie i dlatego może dla mnie tego typu sytuacje są dziwne i to może kwestia dotarcia 😉😉 W każdym razie dobrze, że doszliscie do jakiegoś kompromisu!
 
5 lat z malym hakiem.. wi2c duzo przed nami
Kochana, a tak z ciekawości długo jesteście razem? Ja z moim mężem już 14 lat, no i takie sytuacje kojarzą mi się z poczatkami związku [emoji6] Bo my np. to już jak łyse konie i dlatego może dla mnie tego typu sytuacje są dziwne i to może kwestia dotarcia [emoji6][emoji6] W każdym razie dobrze, że doszliscie do jakiegoś kompromisu!
 
Moj też w życiu by tu nie zajrzał. Dla niego to takie "pierdoły" to co my tu wypisujemy 😂 Poza tym dużo jest forów październikowych mam, co najmniej jest jeszcze taki wątek na wizażu i bellebestfriend, wiec nieźle musiałby sie ktoś natrudzić, żeby kogoś odnaleźć, tym bardziej że tu nie posługujemy się nazwiskami tylko nazwami wymyślonymi
 
To ja mam ciemnobrązowy i jeszcze nigdy go nie myłam :) brud się go nie trzyma, ale to może być za sprawą świetnego materiału.
Za to ramy no to wiadomo i koła czarne to trzeba przemyć ale na palcach jednej ręki policzylabym ile razy to zrobiłam


Ja tylko zwrocilabym uwagę (jako posiadająca dziecko z podobnego terminu) na to żeby klapą na nogi ta pokrywka była zapinana na zamek a nie na rzepę albo magnes. Bo dzieci przejeżdża w koszyczkach cała zime a pod koniec będą już na tyle silne żeby ta klapę nogami wykopać :) wszystkie dziewczyny z mojego wcześniejszego forum mocno narzekały na takie klapy.
No i to mocno właśnie zależy od terminu w jakim się dziecko urodzi bo np jakbyśmy rodziły w środku zimy to wogole bym się tym nie przejęła ale w naszym terminie akurat to przydatna rzecz
My mamy czarną ramę i "rudzielca"... [emoji38] Przynajmniej pasuje i dla syna i dla córki [emoji1787]
 
No dla mnie to jest co najmniej dziwne :) Tzn. wejść sobie po prostu z ciekawości na jakiekolwiek forum zobaczyć to co innego, ale wiedzieć jaki Nick ma żona/partnerka, a potem wchodzenie na jej profil i ostatnią aktywność i sprawdzanie co pisała... Ja bym poczuła się jak... Jak naga naprzeciwko tłumu ludzi, bez kitu. Akurat w moim przypadku to by było rażące nadużycie mojej prywatności. Może dlatego mam takie ostre podejście, bo kilka lat byłam w związku przemocowym i kontrola „czy nie zdradzam, bo przecież wszystkie kobiety to kur*w*y” była na porządku dziennym...
Ale czemu na mój profil i aktywność? Mój zwyczajnie wiedział na jakim wątku ja siedzę (wtedy tylko na tym) i tyle [emoji3526] nie wiedział tylko co ja tam mogę robić "całe dnie"... A nick też znał bo zwyczajnie o tym mówiłam [emoji3526] nawet zawoził mnie na "staraczkowe" spotkanie [emoji6]
 
Jak bedzie tak cieplo jak w tym roku w pazdzierniku to bedzie fajnie na spacerach..
To na pewno,
Pogoda to ja się wogole nie przejmuje jeśli chodzi o spacery w tamtym roku jeszcze początek listopada był cieplutki ale ja z południa Polski to tu trochę inaczej. Bardziej się przejmuje latem bo już wiem jak to jest być w ciąży latem:/

Jak urodziłam córkę w 2017 to też i pazdziernik i listopad był mega ciepły wtedy tylko w pajacach ja wozilam, na grudzień styczeń i luty miałam tylko misiowy kombinezon + klapę na wózek
A potem znowu ciepło
 
reklama
Hej, dziewczyny ja mało się udzielalam, ale cały czas czytam [emoji846]
Dziś mam usg prenatalne, obecnie 12tc. Udało mi się umówić w szpitalu medicover w wawie, dzwoniłam po wszystkich szpitalach polozniczych w mieście i nigdzie nie chcieli mnie umówić, albo kazali dzwonić dopiero jak wszystko się uspokoi.
Cóż, mam nadzieję że od zadzwonią i nie odwolają mi tej wizyty, fajnie byłoby zobaczyć co u maluchów i czy wszystko z nimi dobrze [emoji846]
 
Do góry