reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Czyli jeśli wyjdzie za mało DNA płodu to po prostu jeszcze raz oddajesz próbkę ? Jak myślisz w którym tygodniu najlepiej zrobić Nifty ? Mam jedną wizytę ,taka podstawowa u gina 7 kwietnia , a 17 USG prenatalne ...myślę sobie żeby zrobić ok tego 7 , to byłby ok 12 tydzień

DNA płodowe pojawia się w krwi matki po skończonym 7 tc.
Dlatego z testami czeka się do 10 tyg, by była pewność, że to DNA tam będzie w wystarczającej ilości, ale jeśli zdarzy się, że go zabraknie to test powtarzany jest bezpłatnie.

Grunt by zrobić w skończonym 10 tygodniu (od 10+1) i ważne by zarówno data z USG jak i OM pokazywały to skończone 10 tyg,
 
reklama
@karolina87 dostałam się na iść prenatalne w przychodni Ikar w Bydgoszczy do dr Skorzewskiego. Slyszalam o nim, jeździła znajoma do niego... Ale koszt wizyty tylko 200 zł coś mało mi się wydaje... kojarzysz tego lekarza?
 
Sprawdzałam czy ma certyfikat i ma także spoko [emoji4]
samo usg? to 200 zł to standardowa kwota, kolejne 200 to zazwyczaj pappa
Screenshot_20200319-113922_Chrome.jpeg
 
Właśnie wyszłam z prenatalnych, u dzidziusia wszystko dobrze, wszystko wg norm 😊😁 i tak jak u dziewczyn termin przesunął mi się o kilka dni, prawdopodobnie będzie 29 września , 12 tc +1 dzien
A i na 70% będzie to dziewczynka 😁
Udalo mi się też zapisać na połówkowe 14 maja :)
20200319_105446.jpg
 
reklama
Do góry