reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Kochane czy przy progesteronie 22 należałoby brać luteinę. @ ciąże bez wspomagania straciłam, później w 2 od samego początku brałam duphaston i obie szczęśliwie zakończona. Aktualnie HCG 178, 5+0 tc
 
reklama
Kochane czy przy progesteronie 22 należałoby brać luteinę. @ ciąże bez wspomagania straciłam, później w 2 od samego początku brałam duphaston i obie szczęśliwie zakończona. Aktualnie HCG 178, 5+0 tc
Ja miałam progesteron tydzień temu 38,20 w limicie od 11 do 44,3 i biorę duphaston 2 razy dziennie :) Ale to dlatego pewnie, że wcześniej go brałam w II fazie cyklu na podtrzymanie i nie chcą mi go odstawiać. Nie wiem czy gdyby nie to to by mi to przepisali.
 
Ja dlatego jak na szpilkach czekam do poniedziałku, żeby zobaczyć serducho, a później już obiecuje sobie, że będę duuuzo spokojniejsza ☺️
Będziesz, ja już jestem spokojniejsza jak zobaczyłam jak „nasz mały człowiek”, jak to nazwał pan doktor, cały pika na ekranie 😂 Nie było jeszcze słychać, ale było widać. 5t6d, za tydzień w sobotę powtórka i już usłyszymy 😍
 
Ty masz zastrzyki włączone od kiedy miałaś plamienia czy od początku ciąży z innego powodu ? Przepraszam, jak Cie mylę z kimś, ale wydaje mi się, że miałaś wcześniej plamienia.
Zastrzyki mam po poronieniu w 21tyg. Biore od dwóch kresek. Do tego luteine. Ktora będę powoli odstawiac. Plamienia miałam pare dni, ale ustały. Ginekolog powiedziala, ze mogłam zahaczyc o jakieś naczynko przy allikacji luteiny.
 
Hej Dziwczyny! 😘 Najprawdopodobniej złapałam grypę od mojej mamy i córeczki. One 2 dni temu miały stałe temp. w okolicy 39... nie działał na nie ibum. Mnie już łamie. Tempka 37,5. Wzięłam 2 Apapy. Wiecie może czym się jeszcze ratować, jak gorączka mimo to zacznie rosnąć? Planuję robić zimne okłady.. nie wiem, może wejdę do wanny z zimną wodą. Ale pyraliginy chyba nie mogę(?). Mam jeszcze czopki od córeczki z paracetamolem. Normalnie zadzwonilabym do mojego giną, ale jest na urlopie 🤦🏻‍♀️
Będę wdzięczna za wszelkie rady 🙏
 
reklama
Dziewczynki,
Mój dzień w pracy z z kilkoma napięciami 😑 przełożona zaczęła mnie wypytywać czy coś się stało, bo mizernie wyglądam. Nie powiedziałam nic poza tym, że mam gorsze samopoczucie i chyba jestem przeziębiona. Wiem jak cienka granica dzieli mnie od unikania drażniących sytuacji i możliwości delegowania tych gorszych obowiazkow. Mam ważny projekt. Choć w głowie wiem że ten w brzuchu jest najważniejszy. 😉 Wdech i wydech.
Dzwoniłam do Medicover i prosiłam o ustalenie wcześniejszej daty pierwszej wizyty. Im szybciej zobaczę ❤️ tym prędzej przejdę na lajtowy tryb pracy, home office i pracę na 'pół gwizdka'. Do wtorku ma być informacja.

Boli mnie troche w krzyżu. Jak przy okresie. To normalne? :) jestem nowicjuszem w temacie ciąży 😀
 
Do góry