reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Czyli będziemy razem się stresować [emoji4][emoji23] @Rudaa94 też ma 10.03... Ale lubię początku wszystko tak samo miałyśmy [emoji23]
Chcialam się zdjeciem pochwalić ale nie moglam dodać. Fasolek jest
 

Załączniki

  • 20200221_102040~3.jpg
    20200221_102040~3.jpg
    488,6 KB · Wyświetleń: 112
Ty baluj tam matka!!! A nie leżenie Ci się marzy! Chatę masz wolną! Kup wino bezalkoholowe i biba [emoji7][emoji16][emoji16]
Dokladnie :)

Uwaga uwaga ! Mam weekend bez mlodej :) wlasnie do dziadkow zawiozlam. Zeby nie zajecia jutro to bym błogo lezala i pachniala [emoji23]
 
reklama
Hej Dziwczyny! 😘 Najprawdopodobniej złapałam grypę od mojej mamy i córeczki. One 2 dni temu miały stałe temp. w okolicy 39... nie działał na nie ibum. Mnie już łamie. Tempka 37,5. Wzięłam 2 Apapy. Wiecie może czym się jeszcze ratować, jak gorączka mimo to zacznie rosnąć? Planuję robić zimne okłady.. nie wiem, może wejdę do wanny z zimną wodą. Ale pyraliginy chyba nie mogę(?). Mam jeszcze czopki od córeczki z paracetamolem. Normalnie zadzwonilabym do mojego giną, ale jest na urlopie 🤦🏻‍♀️
Będę wdzięczna za wszelkie rady 🙏
No z przeciwgorączkowych bezpiecznych w pierwszym trymestrze, to chyba tylko paracetamol.. Tylko trzeba pilnować, żeby nie przekroczyć określonej dawki dawki dziennej.. no i rzeczywiście zimne okłady.. W najgorszym wypadku trzeba będzie pojechać chyba do szpitala, gdybyś miała niczym niezbijalną temperaturę..
 
Do góry