reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
Dziekuje I wzajemnie 🤗Ja o 11.20 ale ja pewnie od 6 juz bede gotowa by jechać na to usg 😁 Tak czekamy. Nie ma innego wyjścia..ale we dwie jakoś raźniej. Jedna bedzie trzymac kciuki za drugą. Zobaczymy dwa piękne serducha! 💕
Oby . Ja tez mam 32 lata 2straty na koncie 12tc i biochemiczna. To moja 3cia ciąża i 1sze dziecko jak się uda . Staraliśmy się 2lata . Oby było ok . No to czekamy razem jeszcze 2tyg i 2dni 😍😍😍 ja mam w ta niedziele jeszcze prywatnie bo mam polipy dwa w endometrium i idę je sprawdzić u mnie 4+3 dzisiaj a dowiedziałam się o ciąży ponad tydzień temu test wyszedł ładny pozytywny juz w 9dpo bardzo szybko i dlatego jestem troszku spokojniejsza bo testowalam codziennie i ładny przyrost jest ja mieszkam w UK i tu bety nie robią tylko po poronieniu czy prawidłowo spada .
 
Oby . Ja tez mam 32 lata 2straty na koncie 12tc i biochemiczna. To moja 3cia ciąża i 1sze dziecko jak się uda . Staraliśmy się 2lata . Oby było ok . No to czekamy razem jeszcze 2tyg i 2dni 😍😍😍 ja mam w ta niedziele jeszcze prywatnie bo mam polipy dwa w endometrium i idę je sprawdzić u mnie 4+3 dzisiaj a dowiedziałam się o ciąży ponad tydzień temu test wyszedł ładny pozytywny juz w 9dpo bardzo szybko i dlatego jestem troszku spokojniejsza bo testowalam codziennie i ładny przyrost jest ja mieszkam w UK i tu bety nie robią tylko po poronieniu czy prawidłowo spada .
Teraz Bedzie dobrze 🤗 ja tez po przejściach I bez dzieciaczkow staramy sie juz od 5lat naturalnie a od 1.5 roku in vitro . Takze obierzmy Motto: Damy rade I nasze malenstwa urodza sie sliczne cale I zdrowe!
 
No ja liczę na to że się wyrówna bo coś mi tu niepasuje [emoji848][emoji848][emoji848]
Ja wg OM powinnam być 7+4,A wg usg jestem 6+6,czyli jakby 5 dni różnicy. Usg liczy z cykli 28 dniowych i gdy owulacja jest 14 dnia, ja mam cykle 30 dniowe i owulacje miałam 16 dnia (wiem,bo mierze temp). To już jest nie 5,a 3 dni różnicy. Dodatkowo do zapłodnienia moglo dojść 17 dnia,a nie 16 w dzień owulacji. Więc różnica znowu by się zmniejszyła o 1dzien. Mam nadzieję, że tak właśnie jest 😉
 
Ja wg OM powinnam być 7+4,A wg usg jestem 6+6,czyli jakby 5 dni różnicy. Usg liczy z cykli 28 dniowych i gdy owulacja jest 14 dnia, ja mam cykle 30 dniowe i owulacje miałam 16 dnia (wiem,bo mierze temp). To już jest nie 5,a 3 dni różnicy. Dodatkowo do zapłodnienia moglo dojść 17 dnia,a nie 16 w dzień owulacji. Więc różnica znowu by się zmniejszyła o 1dzien. Mam nadzieję, że tak właśnie jest [emoji6]
Aaa to ja nie wiedziałam że z cykli 28. Ja mam krótkie 25/6 to pewnie dlatego te 4 dni więcej mam . Całe życie człowiek się uczy.
 
reklama
Do góry