reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

No z przeciwgorączkowych bezpiecznych w pierwszym trymestrze, to chyba tylko paracetamol.. Tylko trzeba pilnować, żeby nie przekroczyć określonej dawki dawki dziennej.. no i rzeczywiście zimne okłady.. W najgorszym wypadku trzeba będzie pojechać chyba do szpitala, gdybyś miała niczym niezbijalną temperaturę..
Dziękuję 😘 Co za pech :(
 
reklama
Tak mam wizytę dopiero 10.03 A 03.03 mam iść na wszystkie badania [emoji4]
A widzisz każdy lekarz inny, a ciążę mam młodszą od Ciebie. Mój powiedział, że morfologię, mocz i wirusy trzeba zrobić jak najszybciej jak tylko potwierdził ciążę, więc robię już w poniedziałek a w sobotę wizyta z USG ponownym, a potem zobaczymy co ile kontrole :) Mi akurat odpowiada takie podejście bo idealnie pan doktor dostosował się do mojej niecierpliwości 😂
 
Dziewczynki,
Mój dzień w pracy z z kilkoma napięciami 😑 przełożona zaczęła mnie wypytywać czy coś się stało, bo mizernie wyglądam. Nie powiedziałam nic poza tym, że mam gorsze samopoczucie i chyba jestem przeziębiona. Wiem jak cienka granica dzieli mnie od unikania drażniących sytuacji i możliwości delegowania tych gorszych obowiazkow. Mam ważny projekt. Choć w głowie wiem że ten w brzuchu jest najważniejszy. 😉 Wdech i wydech.
Dzwoniłam do Medicover i prosiłam o ustalenie wcześniejszej daty pierwszej wizyty. Im szybciej zobaczę ❤️ tym prędzej przejdę na lajtowy tryb pracy, home office i pracę na 'pół gwizdka'. Do wtorku ma być informacja.

Boli mnie troche w krzyżu. Jak przy okresie. To normalne? :) jestem nowicjuszem w temacie ciąży 😀
Bóle w krzyżu są normalne i jeszcze będą dokuczać :) A już zwłaszcza wrócą w III trymestrze. Przy tyłozgięciu mogą dokuczać bardziej (ja tak mam). Chcesz od razu mówić w pracy o ciąży jeszcze przed II trymestrem? Ja się zastanawiam... Chyba najpierw przetestuję jak się czuję i może wdrożę plan wcześniejszego poinformowania jak mnie to przerośnie. Praca w korpo to jednak duże tempo, 10 h dziennie siedzenia, do tego mam jeszcze dwa razu w tygodniu po pracy zajęcia do około 20:00, zastanawiam się jak długo wytrzymam w takim tempie 😂
 
reklama
Ja chodze na NFZ na razie wiec cudow nie oczekuje. Najwazjiejsze ze moj lekarz jest normalny, za badania nie trzeba płacić... kazał przyjść za 3 tyg to pójdę [emoji4] Jakby co to chce i Tak iść prywatnie na jedną chociaż wizytę tak sobie dla świętego spokoju [emoji16][emoji16]
A widzisz każdy lekarz inny, a ciążę mam młodszą od Ciebie. Mój powiedział, że morfologię, mocz i wirusy trzeba zrobić jak najszybciej jak tylko potwierdził ciążę, więc robię już w poniedziałek a w sobotę wizyta z USG ponownym, a potem zobaczymy co ile kontrole :) Mi akurat odpowiada takie podejście bo idealnie pan doktor dostosował się do mojej niecierpliwości [emoji23]
 
Do góry