reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
One w ogóle są tanie, jedne z tańszych, a ja byłam zachwycona. Mi Dady śmierdziały, a te Fun&Fit mają taką fajną gumkę z tyłu, porządną dwójkę fajnie trzymały :)
Dobrze wiedzieć. Myślałam, że są badziewne. Ale też spróbujemy. Na razie mam zapas więc poczekam.

A mu tak dziś o tętnie a tu mi dziś skoczylo ciśnienie... 150/100 :( Leczę nadci więc na lekach cały czas, ale wyskoki są niebezpieczne. Dobrze że jutro mam lekarza.
 
Dobrze wiedzieć. Myślałam, że są badziewne. Ale też spróbujemy. Na razie mam zapas więc poczekam.

A mu tak dziś o tętnie a tu mi dziś skoczylo ciśnienie... 150/100 :( Leczę nadci więc na lekach cały czas, ale wyskoki są niebezpieczne. Dobrze że jutro mam lekarza.
I tak skończyło mimo, że bierzesz leki ?Zestresowalas się czy tak bez przyczyny wzrosło? Na pewno wszystko będzie ok.

U mnie wzrasta ciśnienie jak tylko mam do czynienia z służba zdrowia
 
One w ogóle są tanie, jedne z tańszych, a ja byłam zachwycona. Mi Dady śmierdziały, a te Fun&Fit mają taką fajną gumkę z tyłu, porządną dwójkę fajnie trzymały :)
To super. Ja już słyszałam kilka opinii rodziców że Pampersy im śmierdziały chemią. Zobaczymy, pootwieram i obwącham [emoji2]
 
Ja mam jedno opakowanie Dady i jest 26 sztuk. Nie pamiętam ile kosztowały ale na pewno nie więcej jak 10zł. Co do promocji to nigdy nie zwróciłam uwagi. Teraz na pewno będę zwracać uwagę [emoji4] mam jeszcze opakowanie lupilu i ich jest 24 a pampersow 22 szt. Kupiłam po jednej paczce i będę badać co pasuje dzieciowi [emoji2]
Ja tak samo jedynek na próbę mam dady, lidlowe no i pampersa gratis od Rosmana.
Oprócz tego dużą paczkę bella happy które zamawiałam dawno w gemini razem z wyprawką. Chyba z jedynkami na razie się wstrzymam.
Te Fit&f z rossmana może już 2ki będzie trzeba zakupić kto wie? :)
 
Skonsultuj ten kaszel, silny odruch kaszlowy może podduszac dziecko.Ja z powodu kaszlu w poprzedniej ciąży zostałam zatrzymana na oddziale.Aczkolwiek mój był tak silny, że zerwał mi się mięsień.
Mimo wszystko lepiej posłuchaj na zimne.Chyba że to łagodny kaszelek.
Byłam u rodzinnej bo gin.mnie opieprzył, że kaszlę jak po paczce fajek.
Osłuchowo ok. Jak mnie będzie nadal męczył ten kaszel to przed weekendem jeszcze raz podjadę do internisty bo nie chcę czegoś przeoczyć.
 
Bo gdy łożysko się starzeje wydziela mniej hormonów podtrzymujących ciążę, wtedy zaczyna się poród, skurcze itp. W USG lekarz ocenia łożysko są 3 stopnie "starości".

Pytam bo właśnie ja mam 37 tc i mam I stopień dojrzałości łożyska wiec jeśli to na wpływ na poród to chyba będę chodziła do śmierci w tej ciąży [emoji23]
 
reklama
Ja tak samo jedynek na próbę mam dady, lidlowe no i pampersa gratis od Rosmana.
Oprócz tego dużą paczkę bella happy które zamawiałam dawno w gemini razem z wyprawką. Chyba z jedynkami na razie się wstrzymam.
Te Fit&f z rossmana może już 2ki będzie trzeba zakupić kto wie? :)
W promocji są akurat teraz te pieluchy. Z karta rossne. Ale pewnie macie.

Co do ciśnienia. Nadci miałam już przed ciążą. W ciąży od razu zaczęłam brać leki bezpieczne. Do pewnego momentu wszystko było pod kontrolą, ale już pod koniec jak widać ciśnienie rośnie... :( Nie zdenerwowałam się ani nic. Po prostu muszę bardzo uważać. Dziś jadę do lekarza, akurat mam wizytę. Zobaczymy co powie. Inny lekarz mi mówił, że jak dojdzie do 160/110 to od razu szpital. Więc nie ma żartów. Może się szybciej jednak skończy u nas zabawa :p
 
Do góry