reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja mam jedno opakowanie Dady i jest 26 sztuk. Nie pamiętam ile kosztowały ale na pewno nie więcej jak 10zł. Co do promocji to nigdy nie zwróciłam uwagi. Teraz na pewno będę zwracać uwagę [emoji4] mam jeszcze opakowanie lupilu i ich jest 24 a pampersow 22 szt. Kupiłam po jednej paczce i będę badać co pasuje dzieciowi [emoji2]
Ja mam żelazny zapas jedynek i nawet dwójek, z czego kilka paczek dostałam od kumpeli bo jej młode szybko "wyrosło". Ale ten czas się ciągnie...
 
reklama
U mnie tak samo. Cały brzuch aż podskakiwal. U Twojego maluszka też tętno było wysokie ??
Przy tych największych saltach dochodziło do 160/170 ale to były jednorazowe skoki. Gin powiedziała,że był niespokojny chwilami ale że wszystko ok. Właśnie też mówiła że jeżeli skoki tętna pokrywają się z ruchami to nic się nie dzieje niepokojącego.
 
Ja mam żelazny zapas jedynek i nawet dwójek, z czego kilka paczek dostałam od kumpeli bo jej młode szybko "wyrosło". Ale ten czas się ciągnie...
Ja zobaczę co nam najbardziej przypadnie do gustu i tych kupię większą ilość [emoji4]
Nie chcę tych jedynek za dużo kupić bo raczej będzie spora Dzidzia i może szybko z nich wyrosnąć [emoji2]
 
Przy tych największych saltach dochodziło do 160/170 ale to były jednorazowe skoki. Gin powiedziała,że był niespokojny chwilami ale że wszystko ok. Właśnie też mówiła że jeżeli skoki tętna pokrywają się z ruchami to nic się nie dzieje niepokojącego.
Mój miał takie tętno też czasem podczas usg. Jakoś chyba przezywalam czy coś...
 
Ja mam jedno opakowanie Dady i jest 26 sztuk. Nie pamiętam ile kosztowały ale na pewno nie więcej jak 10zł. Co do promocji to nigdy nie zwróciłam uwagi. Teraz na pewno będę zwracać uwagę [emoji4] mam jeszcze opakowanie lupilu i ich jest 24 a pampersow 22 szt. Kupiłam po jednej paczce i będę badać co pasuje dzieciowi [emoji2]
Ja uwielbiałam rossmanowskie - te z serii Fun&Fit. Teraz mam paczkę jedynek takich. Mamy blisko rossmanna więc w każdej chwili się pojedzie kupić. Dla córki pozostawałam duuuuzo pieluch i pozniej te małe wydawałam, bo nawet nie zużyłam. Więc teraz bez zapasów :)
 
Przy tych największych saltach dochodziło do 160/170 ale to były jednorazowe skoki. Gin powiedziała,że był niespokojny chwilami ale że wszystko ok. Właśnie też mówiła że jeżeli skoki tętna pokrywają się z ruchami to nic się nie dzieje niepokojącego.
U mnie te skoki były większe bo nawet 190[emoji21] ale to przy bardzo gwałtownych ruchach. Z resztą ja też byłam bardzo zdenerwowana więc pewnie małemu się udzieliło. Zobaczymy co będzie w poniedziałek
 
U mnie te skoki były większe bo nawet 190[emoji21] ale to przy bardzo gwałtownych ruchach. Z resztą ja też byłam bardzo zdenerwowana więc pewnie małemu się udzieliło. Zobaczymy co będzie w poniedziałek
Dzieciaczkom nasze zdenerwowanie też się udziela. Więc spokój Kobietki [emoji4] [emoji4] mnie położna dziś uczyła medytacji [emoji23] [emoji23] ale ona to jest taka kochana zakręcona babeczka.
 
Ja uwielbiałam rossmanowskie - te z serii Fun&Fit. Teraz mam paczkę jedynek takich. Mamy blisko rossmanna więc w każdej chwili się pojedzie kupić. Dla córki pozostawałam duuuuzo pieluch i pozniej te małe wydawałam, bo nawet nie zużyłam. Więc teraz bez zapasów :)
Tych jeszcze nie mam [emoji23] [emoji23] nie omieszkam wypróbować. W klubie rossne ostatnio chyba były na promo.
 
reklama
Do góry