reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja też już po KTG. Wymeczylo mnie psychicznie. Najpierw probowalysmy na siedzaco. Młody kopał jak oszalaly, tętno roslo, maszyna pikala, ja to już w ogóle cała w strachu. Później na lezance i tu już było znacznie lepiej. Dziewczyny siedziały podpięte po pół godz , a ja ponad godzinę. Oby w poniedziałek poszło lepiej...
Będzie dobrze. A co lekarz mówił?
 
Będzie dobrze. A co lekarz mówił?
Że takie wysokie tętno przy takich intensywnych ruchach jest normalne , gorzej by było gdyby utrzymywalo się ciągle na takim samym poziomie. Zapytali mnie czy bardziej czuje ruchy na siedzaco czy leżaco .
Powiedzialam, że zawsze silnej odczuwam siedząc, dlatego położyli mnie na lezance żeby sprawdzić czy młody się uspokoi. Tętno wrócilo do normy, także uff. Stres straszny bo we 4 tam siedzialysmy i tylko moja maszyna ciągle pikala[emoji53]
 
Że takie wysokie tętno przy takich intensywnych ruchach jest normalne , gorzej by było gdyby utrzymywalo się ciągle na takim samym poziomie. Zapytali mnie czy bardziej czuje ruchy na siedzaco czy leżaco .
Powiedzialam, że zawsze silnej odczuwam siedząc, dlatego położyli mnie na lezance żeby sprawdzić czy młody się uspokoi. Tętno wrócilo do normy, także uff. Stres straszny bo we 4 tam siedzialysmy i tylko moja maszyna ciągle pikala[emoji53]
A grozi w takim wypadku cc czy jak?
 
A grozi w takim wypadku cc czy jak?
Cc i tak mam zaplanowane na 29 września , także nic lekarz nie mówił. Stwierdzil, że jest wszystko ok skoro tętno jest wysokie tylko gdy dziecko się rusza. Kazal się nie martwić ale ja i tak się stresu najadlam przez ta godzinę ..
W poniedziałek znów mam KTG oby poszło lepiej...
 
Cc i tak mam zaplanowane na 29 września , także nic lekarz nie mówił. Stwierdzil, że jest wszystko ok skoro tętno jest wysokie tylko gdy dziecko się rusza. Kazal się nie martwić ale ja i tak się stresu najadlam przez ta godzinę ..
W poniedziałek znów mam KTG oby poszło lepiej...
Będzie ok! Dziecko wyczuwało może też Twoje emocje. A jakie masz wskazania do cc? Już blisko.
 
Będzie ok! Dziecko wyczuwało może też Twoje emocje. A jakie masz wskazania do cc? Już blisko.
Wiesz co u mnie dziecko jest duże i ma bardzo duża główkę , a ja jestem krasnalem , podobno mam tez zbyt wąskie biodra i miednice dlatego lekarz martwi sie , ze nie dam rady wypchnac synka. Oprócz tego mlody jest owiniety pepowina, dlatego nie chciałam ryzykować sn.
 
Czy wiecie, ile kosztują Dady 1 i ile jest sztuk w opakowaniu? Czy na nie są czasem jakies promocje, czy dopiero na te wieksze rozmiary?
Ja mam jedno opakowanie Dady i jest 26 sztuk. Nie pamiętam ile kosztowały ale na pewno nie więcej jak 10zł. Co do promocji to nigdy nie zwróciłam uwagi. Teraz na pewno będę zwracać uwagę [emoji4] mam jeszcze opakowanie lupilu i ich jest 24 a pampersow 22 szt. Kupiłam po jednej paczce i będę badać co pasuje dzieciowi [emoji2]
 
reklama
Że takie wysokie tętno przy takich intensywnych ruchach jest normalne , gorzej by było gdyby utrzymywalo się ciągle na takim samym poziomie. Zapytali mnie czy bardziej czuje ruchy na siedzaco czy leżaco .
Powiedzialam, że zawsze silnej odczuwam siedząc, dlatego położyli mnie na lezance żeby sprawdzić czy młody się uspokoi. Tętno wrócilo do normy, także uff. Stres straszny bo we 4 tam siedzialysmy i tylko moja maszyna ciągle pikala[emoji53]
Mój pod ktg też tak szaleje. Rusza się prawie non stop i to nie jakieś delikatne ruchy tylko normalnie salta.
 
Do góry