reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć dziewczyny.... u mnie pare dni zawirowań trochę ciążowych trochę nie ciążowych, ale sytuacja wyglada tak ...
Dziś miałam ostatnie usg , Pola wazy 3400, łożysko starutkie III stopień ze zwapnieniami, wód płodowych tak na styk , szyjka dluuuuga zamknięta, nie ma szans ze puści niebawem, wiec nastąpiła zmiana planów i jutro o 16 mam się stawić na cc.... trzymajcie kciuki
Czekamy na.wieści, trzymamy kciuki i powodzenia!!!
 
reklama
W szoku jestem ze planowana cesarka na 16 z tego co słyszałam zawsze planowane są z rana . To masz być na czczo czy nie ? Bo ja w przyszły czwartek mam się wstawić na cc o 7.30 ale pierw maja mi jeszcze robić świeże badania krwi itp i się zastanawiam czy mam być na czczo ?
Ja na kwalifikacji do CC dostałam wytyczne, że ostatni posiłek mam zjeść dzień wcześniej do 15 (i generalnie w dzień wcześniej tylko lekkostrawne, płynne rzeczy) a pić mogę do północy. Do szpitala mam przyjechać na 8.
 
W szoku jestem ze planowana cesarka na 16 z tego co słyszałam zawsze planowane są z rana . To masz być na czczo czy nie ? Bo ja w przyszły czwartek mam się wstawić na cc o 7.30 ale pierw maja mi jeszcze robić świeże badania krwi itp i się zastanawiam czy mam być na czczo ?
Myślę, że raczej na czczo.
Ja poprzednią cc miałam w pon.rano i w niedzielę wieczorem gin przyszedł do sali i mi przypominał żebym rano nawet wody nie piła. Ze stresu jeść mi się nie chciało.
 
W szoku jestem ze planowana cesarka na 16 z tego co słyszałam zawsze planowane są z rana . To masz być na czczo czy nie ? Bo ja w przyszły czwartek mam się wstawić na cc o 7.30 ale pierw maja mi jeszcze robić świeże badania krwi itp i się zastanawiam czy mam być na czczo ?

Oczywiście ze na czczo przez ok 6 godzin, wiec śniadanie można zjeść, ja mam cc w prywatnej klinice wiec oni umawiają te cesarki jak ci się podoba
 
Cześć dziewczyny.... u mnie pare dni zawirowań trochę ciążowych trochę nie ciążowych, ale sytuacja wyglada tak ...
Dziś miałam ostatnie usg , Pola wazy 3400, łożysko starutkie III stopień ze zwapnieniami, wód płodowych tak na styk , szyjka dluuuuga zamknięta, nie ma szans ze puści niebawem, wiec nastąpiła zmiana planów i jutro o 16 mam się stawić na cc.... trzymajcie kciuki
Trzymamy kciuki mocno!! Daj znać jak już dojdziesz do siebie.

Czyli pierwsza październikowa mama nam się rozpakuje? [emoji4]
 
reklama
Do góry