reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mnie lekarz mowil w pierwszej ciazy ze jest dobrze, szyjka ok, nic sie nie dzieje to mozna korzystac spokojnie do konca 8msc, tylko z pozycjami uwazac ;) a w 9 juz nie szalejemy, co nie znaczy ze zabronione :p ale jak w innych przypadkach to nie wiem, pewnie trzeba indywidualnie z lekarzem ustalac :)

Hehe a w 9 miesiącu ciaza jest donoszona ....jak szyjka nie skrócona...to tez chyba mozna poszaleć ... :p
 
Ja tez sobie nie wyobrażam nie jeździć autem .... co prawda ostatnio felgi porysowane i w środku w aucie śmietnisko [emoji14] ale dla mnie to tak naturalne żeby jeździć tym bardziej ze dużo załatwiam sama bo mąż pracuje
Ja swoje wypralam bo mi wstyd już było A jak pod śmietnik podjezdzalam to z 10 minut butelki i papierki wyrzucalam . Teraz mam błysk i nawet już jem w aucie. PÓKI CO [emoji6]
 
Mam zapisane w uwagach z lab., ze nawet jeden z wyników po 1 lub 2 h powyzej 126 to zle.

Edit. Chyba ze zle czytam ;) nie wiem, poczekam do pn. na lekarza. Poki co sie nie przejmuje.

Dokladnie ..czekaj co lekarz powie.... a zrob zdjecie..opisu z lab.... bo kazde lab ma swoje czasem wartosci i limity.... jezeli dobrze odczytujesz z tych uwagach.. no to kicha.... dla pocieszenia powiem ze ostatnie 3 miesiace ciąży zostaly przed nami
 
reklama
Ja swoje wypralam bo mi wstyd już było A jak pod śmietnik podjezdzalam to z 10 minut butelki i papierki wyrzucalam . Teraz mam błysk i nawet już jem w aucie. PÓKI CO [emoji6]
Ooo to jak w aucie meza :p jemu nic nie przeszkadza, czasem cos noga przegarnie jak ma kogoś podwiezc ;D teraz zmienilismy na nowe to JESZCZE jest czyste ale juz niedlugo :D pewnie chrupek kukurydziany ktory spadl dziecku pod siedzenie bedzie tam jezdzil i jezdzil o_O
 
Do góry