reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ka30sia, mimi00 kurde to wy macie lepsze wyniki z tą wagą niż ja chociaż troszkę schudlyscie. Ja na początku ciąży wazylam 53 kg później schudłam do 51 [emoji53]. Potem miałam obsesję codziennie się wazylam i jak waga pokazała niewielki spadek to już miałam schizy że dziecko nie rośnie. Przez te moje 4kg na plusie mam zawsze strach przed wizytą u gina o wagę małego [emoji53]. 20 lipca będę wiedziała ile waży teraz i już się stresuje bo naczytalam się o hipotrofi [emoji53].
Nie martw sie na zapas, waga w ciazy nie jest wyznacznikiem tego jak rozwija sie dziecko. Ogladalam program dok. o mamie trojaczkow ktora przez cala ciaze przytyla wzgledem początku tylko 7 kg, bo najpierw schudla 8 ;) ciaze donosila do planowanego cc i dzieci zdrowe.

Juz niedlugo zobaczysz swoje malenstwo na usg i sie uspokoisz, bo na pewno bedzie wszystko dobrze :)
 
reklama
Mam super stanik który kupiłam po karmieniu a nawet dwa. Co z tego jak zaszlam w kolejną ciążę. [emoji23] mąż by mi nie powiedział że są brzydkie bo dla niego zawsze jestem piękną Ale ja widzę i wiem że woli mniejsze piersi a ja mam jakie mam w tym momencie. Jedynie ładny stanik wchodzi w grę. Co do seksu to u nas 2 razy na miesiąc to sukces. Mąż zmęczony a ja nie lubię się prosić. Nie pamiętam kiedy ostatnio on sam wyszedł z inicjatywą. A wiecie, fajnie jest być "zaciagana" do łóżka a nie ciągle samemu inicjowac seks. My nie mamy problemów z synem, śpi w swoim łóżku cała noc...
U nas problem na odwrót... libido tak wzroslo..sex co 2 dni... i zaczelam sie serio zastanawiac czy to nie przeginka, boje sie ze to moze spowodowac ze szybciej urodze ? Może? Bi przy orgazmie poebrzusze sie cale spina.... nawet w "pytanie na sniadanie" gonekolog dzis mowil ze jak nie ma przeciwskazan to mozna... no ale my w coraz bardziej zaawansowanej ciąży.. masaż piersi czy sutkow powoduje naturalne wydzielanie oxytocyny w organizmie.. no ale lekarz nie zabronił.....to jsk to jest.. pewnie mozna ale umiarkowanie....ale ile to umiarkowanie...dla kazdego inaczej, bo kazdy organizm inny.... bez sensu to
 
Hehe kopniaki mi o tym przypominaja [emoji3] i trudnosci w schylaniu [emoji23][emoji23] takze chyba to ciaza, bo ta spożywcza nie kopie [emoji23]
Fakt, spozywcza burczy i bulgocze ale kopać na pewno nie umie :p tez mialam malutki brzuszek z pierwszym i mi dogadywali, a na miejsce w autobusie to nie mialam co liczyc. Teraz tez mi gadaja ze niemozliwe ze blizniaki i ze koniec 6msc :p

A maz dzisiaj sie docisnal swoim wkleslym brzuchem do mojego bebzona i stwierdzil ze to strasznie dziwne uczucie czuc jak tam kopia caly czas albo jeden albo drugi :D no eureka kochanie :D
 
Mi bardziej się podoba Bartek. (Bartosz czy Bartłomiej?) Grzesiek też fajne. Do Wojtka i Tomka jeszcze pasował by Łukasz. Dawid też fajne Ale chyba mniej pasuje.
Lukasza mam meza :) hihi po ojcu tak smiesznie by bylo :)
Po calodniowych rozkminach
albo Filip albo Aleksander... mezowi zadne sie
nie podoba...mam gdzies.
Czy dlugie czy krotkie..co kto mysli..ze to gejowskie
Ze tak kot sie nazywa... bedzie to albo to drugie.... niech sobie maż wybierze.. Filip byl moj pierwszy strzal..od poczecia tego malenstwa... a Aleksander to moj drugi strzal na ktory jestem zdecydowana

Po calym dniu gadania Bartek..zaczelo mi dziwnie brzmiec.....pasuje to do braci..ale jakos tak na sile chcialam wpasować....
 
U nas problem na odwrót... libido tak wzroslo..sex co 2 dni... i zaczelam sie serio zastanawiac czy to nie przeginka, boje sie ze to moze spowodowac ze szybciej urodze ? Może? Bi przy orgazmie poebrzusze sie cale spina.... nawet w "pytanie na sniadanie" gonekolog dzis mowil ze jak nie ma przeciwskazan to mozna... no ale my w coraz bardziej zaawansowanej ciąży.. masaż piersi czy sutkow powoduje naturalne wydzielanie oxytocyny w organizmie.. no ale lekarz nie zabronił.....to jsk to jest.. pewnie mozna ale umiarkowanie....ale ile to umiarkowanie...dla kazdego inaczej, bo kazdy organizm inny.... bez sensu to
Mnie lekarz mowil w pierwszej ciazy ze jest dobrze, szyjka ok, nic sie nie dzieje to mozna korzystac spokojnie do konca 8msc, tylko z pozycjami uwazac ;) a w 9 juz nie szalejemy, co nie znaczy ze zabronione :p ale jak w innych przypadkach to nie wiem, pewnie trzeba indywidualnie z lekarzem ustalac :)
 
Ja zaczęłam od razu mówić mama tata. Bo czym później tym gorzej. Ale ty szalona nie mogłaś się przełamać? Taka wygadana jestes

Wrazliwa jestem i uczuciowa :)

Do pracownikow w firmie w wieku przedemerytalnym..do 50 czy 40 latkow na Ty mowie.. na dyzurach i po 100osob mam pod soba..na prawde sa to ludzie w kazdym wieku....i po imieniu mowie bo takie zasady w firmie.. tam nie ma sentymentow ani uczuć....
Ale rodzina to co innego :) a tesciowa to szczegolny skarb :) hehe
apropo tesciowych ...moja przyjezdza za 2 tyg :) :) :) a maż ma za 10 dni urodziny....
 
Byłam wczoraj u mojej ginekolog, ogólnie wszystko ok tzn z ciążą - szyjka długa i twarda, macica miękka. Tylko że mam podwyższone leukocyty.... Norma jest do 10,04 a ja mam 15,35 tys/mikrolitr. I najlepiej ze ona nie widzi dlaczego i żebym poszła do internisty. Dziś byłam oczywiście w lux medzie a tam to nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, szczęśliwie ten lekarz był sensowny. Osłuchał mnie, gardło obejrzał i tu jest wszystko ok. Jego zdaniem to może być bakteria w moczu bo mam w badaniu moczu ślad białka. Oddam jutro mocz na posiew i crp mam jeszcze zrobić. Zaczęłam się tym denerwowac bo chodze do tej ginekolog i niby wszystko dobrze a teraz przejrzałam poprzednie wyniki krwi i też te leukocyty były na podobnym poziomie... A wtedy mówiła że może to po infekcji. Wiem że ktos tu miał bakterie w moczu... Czy w wynikach krwi było coś nie tak? Boje się że to może już długo trwać u mnie...

Ja miałam duże leukocyty i bakterie w moczu . Miałam antybiotyk na tydzień . Potem musiałam znowu powiew zrobić czy mi przeszło po tygodniu od skończenia antybiotyku. Ale niestety znowu coś mam , gibekogin mówił mi że jak już raz mam to będzie się powtarzać .... Ehhh
 
reklama
Hej ja do mojej tesciowej tez staram sie bezosobowo albo mama a do tescia nie odzywalabym sie wcale jak juz vos.to bezosobowo chyba ze sie nie da no tato ale przez 5 lat moze z 3 razy tak do niego powiedzialam

Widze ze sporo z nas..unika mowienia mamo .. tato do teściów.... takie pokolenie...?? Hmm
Moi rodzice.mowia do swoich tesciow...mamo tato... nigdy inaczej nie slyszalam..... to czego ja mam problem..
ale widze ze nie tylko ja.... moze wynika to z tego że zbyt duzo znaczy dla nas slowo MAMA.... "mame ma sie tylko jedną.... "
mama nas wychowała, karmila, wspierala
...a tu nagle ktos kogo znamy nie cale życie z(20~35 lat..) tylko ze 2~4 lata ma też
"za darmo" byc tak tytulowany....
moze o to w tym chodzi idlatego tyle z nas sie nie może przełamać....

..ja to tak od srodka czuje...ze jest mi to troche narzucone przez spoleczenstwo..tytulowanie tesciow " mama" " tata" sama z siebie bym tak nie powiedziala.... a tak staram sie bez sensu dostosować..... no nic bedzie dalej bezosobowo.... lub babciu..po imieniu tez nie bo szanuje ta kobiete... wychowywala i dala zycie mojemu mężowi.... na sile nic nie bede robić..i na sile sie przymilac skoro od srodka czuje inaczej
 
Do góry