reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Widzę że w nocy te same nocne marki :-)
Ja już mam dość, druga noc z rzędu. Dzisiaj obudził mnie katar, później siku, później głód. A teraz mam gonitwe myśli po całym dniu. Dzisiaj (piątek) zaczynam 29plus zero czyli 30 t.c będzie w toku(zależy jak kto liczy). Dalej jestem nie przygotowana, nic nie mam, pokój nie pomalowany i jeszcze w ciągu 3 tygodni czeka mnie dużo formalności które nie będą mile i przyjemne. Trochę kiepsko to wyszło na koniec ciąży ale trudno, jakoś muszę dać radę.

Jestem zmęczona, jutro idę do okulisty a pozostały czas zamierzam leżeć jak worek i nic nie robić. Ale pewnie coś znowu wyskoczy i guzik z tego będzie.
 
reklama
Widzę że w nocy te same nocne marki :-)
Ja już mam dość, druga noc z rzędu. Dzisiaj obudził mnie katar, później siku, później głód. A teraz mam gonitwe myśli po całym dniu. Dzisiaj (piątek) zaczynam 29plus zero czyli 30 t.c będzie w toku(zależy jak kto liczy). Dalej jestem nie przygotowana, nic nie mam, pokój nie pomalowany i jeszcze w ciągu 3 tygodni czeka mnie dużo formalności które nie będą mile i przyjemne. Trochę kiepsko to wyszło na koniec ciąży ale trudno, jakoś muszę dać radę.

Jestem zmęczona, jutro idę do okulisty a pozostały czas zamierzam leżeć jak worek i nic nie robić. Ale pewnie coś znowu wyskoczy i guzik z tego będzie.

O @Kocurek to Ty już wysoką masz ciążę :-)
Na kiedy masz termin ?
Ale w ogóle nie zasnęłaś ?

My to poszliśmy na spacer obgadać dzień i jutrzejsze edit: dzisiejsze :p urodziny Makarego.
Poszliśmy spać o 22. Tyle, że mój P mnie obudził bo coś oglądał na Youtube, tyle że On teraz chrapie a ja pielgrzymka dwa razy siku.
A może zajrzę do lodówki.
A może łyk mleka.
Echhhh
 
U mnie standardowa pobudka na siku i...leki- nos zapchany, gardło boli-do dupy. Dzisiaj na,szczęście mąż z delegacji wraca :)
 
Ja też o 3 pobudka i nie śpię. Teraz jasno za oknem i minimalną szczeliną w zaslonach wpada światło dzienne. Zdążyłam przejrzeć internety, zrobić zakupy, wysikac się trzy razy... W 5-10-15 do godziny 14 maja super wyprzedaże - 70% plus dodatkowe - 10%. Polecam. Nakupilam rajtuzek, skarpetek i kilka ubranek za mniej niż 15 zł za sztukę.
 
A ja jestem w szpitalu od wczoraj . Po 23 poszłam do łazienki a tam żywa krew więc pojechałam na ip. Na szczęście z dzieckiem jest dobrze. Szyjka twarda i zamknięta 35mm. Krwawienie ustalo. Zostawili mnie na obserwacji do soboty.
 
Ja też o 3 pobudka i nie śpię. Teraz jasno za oknem i minimalną szczeliną w zaslonach wpada światło dzienne. Zdążyłam przejrzeć internety, zrobić zakupy, wysikac się trzy razy... W 5-10-15 do godziny 14 maja super wyprzedaże - 70% plus dodatkowe - 10%. Polecam. Nakupilam rajtuzek, skarpetek i kilka ubranek za mniej niż 15 zł za sztukę.
Zazdroszczę tego nie ze po prostu same z siebie nie możecie spać [emoji14] ja co godzinę pobudka bo synek się budził. Mimo to już się wyspał. Głowa mnie boli i oczy mnie szczypią ze zmęczenia :/ a promocję na 5. 10. 15 widziałam, strasznie mnie kusi :D
 
A ja jestem w szpitalu od wczoraj . Po 23 poszłam do łazienki a tam żywa krew więc pojechałam na ip. Na szczęście z dzieckiem jest dobrze. Szyjka twarda i zamknięta 35mm. Krwawienie ustalo. Zostawili mnie na obserwacji do soboty.
Oby wszystko było nadal dobrze, trzymam kciuki :D lekarze nie wiedzą skąd ta krew?
 
reklama
No jak.
Bardzo spoko wynik :-)

Edit : a to spoko
U mnie ten drugi wynik się liczył najbardziej, że spadek. Na widełkach powiedziało ok.
Drugi widełek, że poniżej 140.
Na czczo od 70 do 90.
I to były jedyne widełki. Bo po 1 godzinie nie ma w ogóle widełka. W sensie przy tym 150.

Zrobila mi pielęgniarka najpierw z palca pomiar cukru. Jak pokazało sporo poniżej 120 to mówi że jest sens robienia badania .
Bo jak z palca jest powyżej 120 to nie robią w ogóle podawania glukozy bo, że z miejsca jest cukrzyca.
Ty na czczo moim zdaniem masz wynik spoko ale z tym spadkiem to faktycznie nie wiem.

To są obecnie obowiązujące normy w teście obciążenia glukozą w ciąży. :)
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-13-06-09-24.png
    Screenshot_2018-07-13-06-09-24.png
    524,9 KB · Wyświetleń: 69
Do góry