reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

27+6 jutro zaczynam 29 TC ( 28+0 ) :eek:

Nie mogę usnąc , duszno mi , oddycham jak ryba :eek:
 

Załączniki

  • IMG_20180711_144242.jpg
    IMG_20180711_144242.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 86
reklama
U mojej przyjaciółki w żłobku jest w tym roku 4 chłopców o imieniu Lucjan. :) Szymona żadnego. Wiec to faktycznie chyba lokalna moda. :)
Ja dzisoaj przeszlam szafki w przedszkolu w poszukiwaniu natchnienia.... Nikodem x2 Gabrys Aron Kuba x2 Bartek Staś Leon Xawery Ignas...Oskar, Sebastian, Mikolaj byl oczywiscie Filip i 2 x Aleksander.
Na osiedlu mamy z maluchów:
Maksym Marcel Milek Mikolaj Maurycy Sebastian Krzys Jas Filip Wiktor Igor Bartek ..w tym roku dojda Kacperek drugi jus jest ale nie kojarze..i moje....
Pelna gama imion
 
Dokladnie ..czekaj co lekarz powie.... a zrob zdjecie..opisu z lab.... bo kazde lab ma swoje czasem wartosci i limity.... jezeli dobrze odczytujesz z tych uwagach.. no to kicha.... dla pocieszenia powiem ze ostatnie 3 miesiace ciąży zostaly przed nami
Wyniki w necie, jeszcze nie drukowalam. U mnie troche mniej niz trzy miesiace, dzieki tym trzem tygodniom urwanym na koncu. Fajnie, szybko mija :)
 
Grzesiek i Grzegorz to to samo :) Sandrze chyba chodziło o to ze zdrobnienie ładnie brzmi a oficjalnie już jej się nie podoba :D

Tak napisala to... czytalam
Mi tez sie nie.podoba Grzegorz....
A trzeba takie wybrac zeby sie wszysykie wersje podobaly.... bo Grzegorzem bedzie dluzej noz Grzesiem :) przypomnialo mi się ....

idzie Grzes przez wies.... worek piasku niesie
:)
 
Wyniki w necie, jeszcze nie drukowalam. U mnie troche mniej niz trzy miesiace, dzieki tym trzem tygodniom urwanym na koncu. Fajnie, szybko mija :)
To prawda :)
pamietam 1 ciąża... po terminie.kazdy dzien..moze sie juz zacznie?..moze za godzine..?.moze dzis wieczorem.?..takie czekanie...odliczanie godzon..dluzylo sie
Teraz mam skrócone o 1 tydzien czekanie....ewentualnie wcześniej :) wiec fajnie :)
 
Sprawdzilam swoje wyniki i w sumie srednio ta glukoza mi wypadla 88/143/135 :/

No jak.
Bardzo spoko wynik :-)

Edit : a to spoko
U mnie ten drugi wynik się liczył najbardziej, że spadek. Na widełkach powiedziało ok.
Drugi widełek, że poniżej 140.
Na czczo od 70 do 90.
I to były jedyne widełki. Bo po 1 godzinie nie ma w ogóle widełka. W sensie przy tym 150.

Zrobila mi pielęgniarka najpierw z palca pomiar cukru. Jak pokazało sporo poniżej 120 to mówi że jest sens robienia badania .
Bo jak z palca jest powyżej 120 to nie robią w ogóle podawania glukozy bo, że z miejsca jest cukrzyca.
Ty na czczo moim zdaniem masz wynik spoko ale z tym spadkiem to faktycznie nie wiem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry