reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzień dobry no i budzik dzwonił pora wstać, śniadanko zrobić, dzieci do szkoły i przedszkola zebrać:) dobrze, że już niedługo wakacje:tak: to chociaż pośpię dłużej:biggrin2:
Miłego dnia dziewczyny:)
 
reklama
Ja też już na nogach. Czekam aż Michasiek się rozbudzi i jedziemy do alergologa na testy. Mam stresa bo nie wiem czy on to cierpliwie zniesie.
Poza tym później muszę zdążyć go odstawiać do babci i na 14 do pracy dojechać.
W pracy chore klimaty...humory szefowej doprowadzają mnie do szału. Na dodatek jeszcze mi za maj kasy nie przelała i jadę na debecie :/
 
Ja też już na nogach. Czekam aż Michasiek się rozbudzi i jedziemy do alergologa na testy. Mam stresa bo nie wiem czy on to cierpliwie zniesie.
Poza tym później muszę zdążyć go odstawiać do babci i na 14 do pracy dojechać.
W pracy chore klimaty...humory szefowej doprowadzają mnie do szału. Na dodatek jeszcze mi za maj kasy nie przelała i jadę na debecie :/


To nie idź do pracy jak kasy nie przelała.
 
Ja też już na nogach. Czekam aż Michasiek się rozbudzi i jedziemy do alergologa na testy. Mam stresa bo nie wiem czy on to cierpliwie zniesie.
Poza tym później muszę zdążyć go odstawiać do babci i na 14 do pracy dojechać.
W pracy chore klimaty...humory szefowej doprowadzają mnie do szału. Na dodatek jeszcze mi za maj kasy nie przelała i jadę na debecie :/
Skórne punktowe? Robiłam córce w zeszłym roku. Kciuki trzymam :)
A mi się dzisiaj śniło, że byłam na polowkowych i okazało się, że Kazik jest dziewczynką [emoji50]
 
Hej dziewczyny. Ja po połówkowym. Wszystko super. Dziecko według om 21,0 według usg 21,6. Waga 440, dlugi 20 cm. Syn - ale to wiem od 12 tc :)
Łożysko na scianie przedniej. Szyjka 33 mm. I to jest bardzo dobrze.
Tydzien temu na usg miałam niby 39mm, ale jak porównuje te dwa usg to tamten lekarz jakby pomierzył ją szerzej, a ten dzisiejszy bardziej precyzyjnie. To dla mnie ważne bo jeżeli ona by sie skróciła w tydzien 6 mm no to było by słabo. Ale bardzo dużo zalezy od badającego jak bardzo naciśnie sie na nią przy badaniu. Z synem na połówkowym miałam 35 mm. Wszystko sie wyjaśni przy okazji jakiegoś kolejnego usg. Ale oczywiście od dziś będę się oszczędzać ( dziś jeszcze sie nie udało bo rano byłam na pobraniu, w południe z dzieckiem u alergologa a później jeszcze i połówkowe).
P.s. twardnień brzucha mam zdecydowanie mniej! Chyba zajęłam głowę czym innym. Pół dnia bolał mnie brzuch ale to chyba ze stresu bo juz odpuściło.Zobacz załącznik 863811


Piękna Dzidzia :) :) :)
Ja nie rozumiem tego oceniania długości szyjki macicy. Jestem w tym samy tygodniu co Ty, mój Dzidziuś waży podobnie, szyjkę mam 33 mm i lekarz powiedział, że to za mało.
Wczoraj konsultowałam to z kolejnym lekarzem, który powiedział, że wszystko jest ok :/
Eh....Którego się słuchać ??
 
Hej kobietki, mam dzisiaj usg połówkowe 21 tydzień, strasznie się denerwuje :( 1 usg było ok i zrobilam jeszcze badanie NIFTY i też jest ok, ogolnie ciąża przebiega u mnie super ani nie krwawilam ani nie wymiotowalam czuje się super, oby było wszystko dobrze :( patka 22 lata
Będzie dobrze :). Czekamy na wieści :).
 
reklama
Hej kobietki, mam dzisiaj usg połówkowe 21 tydzień, strasznie się denerwuje :( 1 usg było ok i zrobilam jeszcze badanie NIFTY i też jest ok, ogolnie ciąża przebiega u mnie super ani nie krwawilam ani nie wymiotowalam czuje się super, oby było wszystko dobrze :( patka 22 lata

Czym się martwisz ? :) Nifty okej, nic się nie dzieje, ciesz się tym czasem została tylko połowa :)
 
Do góry