reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ty to twarda babka w negocjacjach jesteś :D ja to tak nie umiem... całe szczęście ze u mnie mąż i Tata oraz 2 szwagrow rej nr robiło, bo jakbym trafiła na takich fachowców to pewnie do dziś bylyby szkody [emoji14]
Tu akurat nie bylo co negocjowac ... jak psycholog na kozetce... zadawalam pytania... czy uwaza pan ze sufit jest rowny?? I poprawil pan te nierownosci? On ze no nie...... no to za to nie place, ..i tak zadalam kilka pytań.....czy widzi pan ponad 80 ziarenek brudu na 1 m2 pod tapeta?....no widze..... cena leciala w dół.. bo niby czemu mam placic za cos co trzeba poprawiac.. wczesniej sadami straszyl..potem mowil ze zona z nim sie rozwiedzie... jakby zrobil jak nalezy nie byloby problemu... ja za fuszerki i. Zla robote nie place... charakter rzeczywiscie mam..o swoje zawsze walcze... jak mam dyzur w pracy to ok 100 osob mam pod sobą ..przy takiej ilosci osob rozne cyrki sie dzieją i na glowe nie moge dac sobie wejść
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak was czytam to zastanawiałam się czy ja nie mam za mało wizyt. Chodzę co 4.5 tyg. Prywatnie. Byłam 21.05 a teraz idę dopiero 21.06.w między czasie robię badania z krwi aby mieć na wizytę. Jak wszystko ok to chyba starczy. Mam pakiet w lux med ale nie chce mi się tam chodzić, jak chodzę prywatnie....
Ja na nfz, wizyta co 4 tyg, morfologia co druga wizyte czyli jakos co 2 miesiace wychodzi. Potem jakos po 30 ktoryms tyg wizyty co 2 tyg
 
Macie rację. Jak płacić 150zl to nie będę chodzic częściej niż trzeba. A po za tym dla mnie każda wizyta to stres czy aby coś nie znajdzie. Ale mocz i morfologie robię na każdą wizytę, tak mi kazali.

Wydaje mi się ze ok są wizyty. Mi prywatnie kazał przychodzić co 3 a po połowie co 2 tyg więc sporo kasy szło.
 
U mnie pierwsze mieszkanie remontowalismy sami. Mąż razem z braćmi to złote rączki. Wszystko wyszło super i od tego czasu jego bracia pocztą pantoflowa zostawili przez nas polecani i teraz po 6 latach mają prężnie działająca 2 osobową firmę remontowa, która miejsca ma zaklepane na przyszły rok ;) remontowali nam drugie mieszkanie, dom też będą nam robić :)
Mój mąż pracuje w innej branży ale uwielbia męskie roboty domowe, i pasjonuje się grzebaniem w starych autach :) więc nigdy nic nie robili u nas ''fachowcy''

My tez cale mieszkanie ze stanu deweloperskiego..ja moj tata i maz.... sami zrobiliśmy.... panele..plytki w lazience..maz cial..tata ukladal..ja fugowalam...drzwi ..parapety...wszystko konpletnie sami..... a na podwieszanie sufitow..czy kamienie dekoracyjne ..dokonczenie urzadzania..kasy nie starczylo..i przelozylismy to na za 2 lata....a ze 2 dzieci i ciaza..to stwierdzilismy ze wolimy zaplacic i sie nie meczyc juz... bo przy 2 dzieciach jest co robic...plus moja ciaza..... zebym ja wiedziala ze to tal bedzie wygladac
W zyciu bym sie noe zdecydowala :(

Teraz wszystko jest na you tube... samemu latwo sie nauczyc i robic...

Ahh GONIE WAS z zapartym tchem :)
 
Ja na nfz, wizyta co 4 tyg, morfologia co druga wizyte czyli jakos co 2 miesiace wychodzi. Potem jakos po 30 ktoryms tyg wizyty co 2 tyg


Ja mam dokładnie jak Ty...Wizyta co 4 tyg planowo, chyba że.cos się dzieje (infekcja, skierowanie do szpitala itd).Krew.co dwa miesiace, mocz co miesiąc.Co druga wizyta USG.
 
W ktorym szpitalu bedziesz rodzić...??
Widze ze Poznania coraz wiecej.... moze sie spotkamy na porodowce :)

W.wakacje planujemy przeprowadzkę do zach pomorskiego, więc będę.rodzic tam, lub w Niemczech.
Jeśli jakimś cudem zostaniemy tutaj, to będę rodzić w.Grodzisku Wlkp, chyba że amnio potwierdzi trisomie to dopiero wówczas Polna. Na pewno nie będę rodziła w Sw Rodzinie.
 
Kobietki napisałam o nospie z mojego doświadczenia, chciałbym abyście mogli poczytać lub popytać lekarzy którzy Wam odpowiedzą na ten temat.Bo mi nikt nie powiedział i brałam to bardzo długo.A każdy ma prawo wyboru.Przez ponad rok jeździłam od lekarza do lekarza ,a dopiero teraz dowiedziałam się od lekarza że mam ponospowe dziecko.

Współczuję

Nawet nie slyszalam o czyms takim
Dobrze ze tu ostrzegacie..bo kazdy sam moze SWIADOMIE zdecydować.... ja nieswiadomie gdyby byla potrzeba bralabym jak cukierki... bo czesto..wszedzie lekarze w ciazy zalecaja nospe...wiec to takie oczywiste dla mnie bylo
 
reklama
W.wakacje planujemy przeprowadzkę do zach pomorskiego, więc będę.rodzic tam, lub w Niemczech.
Jeśli jakimś cudem zostaniemy tutaj, to będę rodzić w.Grodzisku Wlkp, chyba że amnio potwierdzi trisomie to dopiero wówczas Polna. Na pewno nie będę rodziła w Sw Rodzinie.
Ja pierwszego syna rodzilam w Grodzisku Wlkp..... jak masz tam lekarza to spoko jest....
Jak nie masz...a ja nie mialam..to dramat tam przezylam..nigdy wiecej... kolejne zmiany lekarzy tylko pytali na wstepie od kogo jestem.... przez 2.5 dnia mnie tam olewali :(
 
Do góry