reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

dziewczyny ile Wasze maluszki ważyły w 20tc? pamiętacie? byłam dziś na wizycie zwykłej u lekarza na NFZ i jestem załamana.... dzidzius waży jedynie 186 gramów a to 20+4..... to mało..... mam stresa....... na 13:00 ide na połówkowe do lekarza z certyfikatem, mam nadzieję że lepiej pomierzy maluszka.....
U mnie dokładnie w 20 tyg +0 maluszek miał 350g
 
reklama
Moj w 21 + 4, ważył 454 g.

dziewczyny ile Wasze maluszki ważyły w 20tc? pamiętacie? byłam dziś na wizycie zwykłej u lekarza na NFZ i jestem załamana.... dzidzius waży jedynie 186 gramów a to 20+4..... to mało..... mam stresa....... na 13:00 ide na połówkowe do lekarza z certyfikatem, mam nadzieję że lepiej pomierzy maluszka.....
 
Czesc dziewczyny. Ciężko Was nadrobić. Od środy nie miałam czasu Was doczytać, próbowałam ale dopiero teraz się udało :D w środę miałam polowkowe. Wszystko jest ok. Córeczka potwierdzona :) tylko zapomniałam zapytać o wagę bo zapatrzylam się na Małą - tak pięknie rączkę do buzi wkladala :D szyjka dluga i zamknieta - czyli standard w moim przypadku ;) najwyraźniej u mnie wysiłek nic nie daje - mało leżę, ciągle w ruchu, ból w pachwinach czuje codziennie, niemal cały czas a mimo to nic sie nie dzieje...co oczywiscie jest dobra nowina. tylko pewnie znowu urodzę po terminie, taka najwyrazniej moja uroda [emoji23]
 
Cześć dziewczyny! Czytam że ospa grasuje, a ja poszłam do laryngologa bo już nie mogłam sobie poradzić z bólem gardła i głowy.... Męczą mnie od 10 dni. Leczenie czosnkiem i płukanie solą niewiele pomaga, lekarz przepisał antybiotyk Zinnat :( stwierdził że to ostre zapalenie krtani i gardła...
Ospa w poznaniu i okolicach grasowala od wrzesnia do stycznia.... gdzie na fora sie nie weszlo...to wszystkie mamy o osie pisaly.... w przedszkoly 90% przechorowala pokolei....na osiedlu nawet po 2 razy....
moi mieli listopad a drugi syn w grudniu..1.5 miesiaca kwarantanny.......
 
Zapomniałam dodać, w zeszły wtorek byliśmy z moim polroczniakiem na bilansie (9 czerwca stuknie mu 7 miesiecy). Klocek waży juz 9 kg :D także mam co nosić :)
 
Dziewczyny mam taki katar ze hej :( lzawia mi oczy i co chwila smarkam a musze wyjsv z domu bo na wizytę i gin tylko że w mieście 40 km dalej. Idę do internisty dzisiaj ale nie wiem jak wyjdę z domu z tymi lzawiacymi oczami :( inhalacje nie pomagają
 
Ospa w poznaniu i okolicach grasowala od wrzesnia do stycznia.... gdzie na fora sie nie weszlo...to wszystkie mamy o osie pisaly.... w przedszkoly 90% przechorowala pokolei....na osiedlu nawet po 2 razy....
moi mieli listopad a drugi syn w grudniu..1.5 miesiaca kwarantanny.......
Mój miał ospe na początku mojej poprzedniej ciazy, czyli jakoś w lutym zeszłego roku. Gdyby Panie w przedszkolu nie zauważyly to nie wiem czy bym o tym wiedziała, miał może ze trzy, cztery kropki. Bardzo łagodnie ją przeszedł. Oczywiście kwarantanny była zachowana, u lekarza dostaliśmy jakąś maść i smarowalam te kropeńki ;)
 
Kupiliśmy dzisiaj fotel dla córki, nosidło więc zawędruje do piwnicy i będzie czekać na najmłodszą, a ja jestem szczęsliwa, bo dopięłam swego: udało się zmieścić sprzedawcy 3 foteliki w tylnym rzędzie, mąż zaakceptował wybrany przeze mnie fotel tyłem do kierunku jazdy i jeszcze kupiliśmy do z 10% rabatem.

@NaturalnaMama Ja tak miałam z czwórką. Tzn. dentysta mnie wyśmiał, gdy przyszłam do wyrwania, że niby już się kiwa i sama wypadnie za kilka dni. Pojechałam na 2 tyg na obóz i w tym czasie z tyłu wyrosła mi stała. I wtedy się zaczęła jazda: dopiero czwarty dentysta ze zdjęciami rtg zęba i całej szczęki mi wyrwał tego upierdliwego mleczka (straszyli, że mleczak się styka ze stałymi jak będą go rwać, to uszkodzą stałego). Niestety musiałam nosić przez to aparat, ale ja miałam wtedy 12-13 lat, prawie wszystkie zęby stałe, a ja wyrwali mi mleczaka, to już 80% stałego było na wierzchu, więc może już dlatego mi się samo nie wyrównało.

Oooo
A ile zajmuja na szerokosc wszystkie 3 foteliki razem....??? ..zmierze moje siedzenie z tylu... u mnie akurat najstarszemu bede kupowac fotelik jak bobas z brzucha bedzie samodzielnie siedzial.... tez bym chciala 3ojke z tylu zmiedcic.... co za.modele wybralas??? Co za auto macie?? Ja bede kombinowac 3ojke upchac w pegout 301
:)
 
reklama
dziewczyny ile Wasze maluszki ważyły w 20tc? pamiętacie? byłam dziś na wizycie zwykłej u lekarza na NFZ i jestem załamana.... dzidzius waży jedynie 186 gramów a to 20+4..... to mało..... mam stresa....... na 13:00 ide na połówkowe do lekarza z certyfikatem, mam nadzieję że lepiej pomierzy maluszka.....
Moje pierwsze dziecko ważyło dokładnie w 20t0d 309g a urodziło się 2700... Może źle Ci pomierzył dzidziusia...
 
Do góry