reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

To ja z pytaniem,rzecz jasna...
Na jakiej wysokości brzucha czujecie ruchy lub,te dziewczyny które maja detektor,slyszycie dzieciaczki?
W 19..i 20 tc czulam w okolicy pempka.i wyżej

A w 21.od paru dni..czuje nisko pod pempkiem... mam ogromna nadzieje ze lozysko poszlo w górę ... ehh
Wzytuje za 2 dni...6.06.o 11.40
 
reklama
Ja pierwszego syna rodzilam w Grodzisku Wlkp..... jak masz tam lekarza to spoko jest....
Jak nie masz...a ja nie mialam..to dramat tam przezylam..nigdy wiecej... kolejne zmiany lekarzy tylko pytali na wstepie od kogo jestem.... przez 2.5 dnia mnie tam olewali :(


Nie mam. Jestem.pacjentka na NFZ, weszłam z partyzanta i urodziłam.Ale fakt, wtedy jeszcze.pracowala.dr.Klak,.która.oznajmila.E.mnie nie zbada bo nie jestem jej pacjentka, więc musiałam czekać na następną zmianę.
Za to moj poród w Poznaniu skończył się na OIOMie.Meczylam się 30h, traciłam przytomnosc a lekarz miał jeszcze pretensje.
Fizycznie dochodzilam.do.siebie pół roku, a.dopiero.przy drugim porodzie.naprawiono mi to,.co spieprzono w.Poznaniu
 
1412948372_khyrbt_600.jpg
cudowne uczucie...;) ehhhh
 

Załączniki

  • 1412948372_khyrbt_600.jpg
    1412948372_khyrbt_600.jpg
    53,6 KB · Wyświetleń: 439
U mnie 21 tydzień i 4 dzień a wejście na drugie piętro to wyczyn. Czuję się jak staruszka... A to dopiero połowa :zawstydzona/y:
Ja mam 25 t. 2 d. i codziennie przynajmniej 2x wchodzę na 4. [emoji53]
Nie jest rewelacyjnie ale co zrobić...
Jeszcze do 2 piętra to wchodzę bez zadyszki, na 3 już jest przyspieszony rytm serca i ciężej, a na 4 jak wchodzę to czuję nogi jak z ołowiu [emoji32]
 
Ja mam tez usg na kazdej.wizycie, ale morfologie mialam.robiona ostatni raz w 12 tyg i od tej pory nic a to 19+3 a wizyta kolejna dopiero 29.06 to bedzie polowkowe w 23 tyg. Dziwne. Tym bardZiej ze zamiast tyc chudne, a jem tyle samo i robie tez tyle samo
To może warto zrobić chociaż ma własną rękę tą morfologie? [emoji53] To dziwne że nie miała chociaż 2x będąc w ciąży.
 
Ja mam tez usg na kazdej.wizycie, ale morfologie mialam.robiona ostatni raz w 12 tyg i od tej pory nic a to 19+3 a wizyta kolejna dopiero 29.06 to bedzie polowkowe w 23 tyg. Dziwne. Tym bardZiej ze zamiast tyc chudne, a jem tyle samo i robie tez tyle samo
Ja robilam sama morfologie i mocz, bo też bym miała raz zrobiona... Właśnie dzięki za przypomnienie, muszę zrobić w tym tyg, bo coś gorzej się czuje. Siły dużo mniej i zawroty głowy
 
reklama
Ej, poklepajcie po ramieniu, bo mi się buntowniczka włączyła i ja chyba wolę Witka od Kazika. Mąż mówi, że zdecydowanie nie. Córce się nie podoba. A mi jakoś ten Witek w głowie siedzi :(
To chwilowe, sama widzisz, już Cię przegłosowali ;) :D
Ja niby na 7.10 mam wyznaczony termin. Będę rodzić w Raszeji. Urodziłam tam Antka 4 lata temu i drugie dziecko tylko tam :)
Ja się zastanawiam właśnie nad Raszeją i mam podobny termin - nie wiem dokładnie czy na pewno, bo mi różni lekarze na początku wyznaczyli kilka różnych [emoji14] ale najpóźniejszy z nich jest taki sam ;)
 
Do góry