reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Piękna Dzidzia :) :) :)
Ja nie rozumiem tego oceniania długości szyjki macicy. Jestem w tym samy tygodniu co Ty, mój Dzidziuś waży podobnie, szyjkę mam 33 mm i lekarz powiedział, że to za mało.
Wczoraj konsultowałam to z kolejnym lekarzem, który powiedział, że wszystko jest ok :/
Eh....Którego się słuchać ??


O ja mam ponad 5mm.Ale skraca.sie czy ogólnie masz raczej krótka?
 
reklama
Hej kobietki, mam dzisiaj usg połówkowe 21 tydzień, strasznie się denerwuje :( 1 usg było ok i zrobilam jeszcze badanie NIFTY i też jest ok, ogolnie ciąża przebiega u mnie super ani nie krwawilam ani nie wymiotowalam czuje się super, oby było wszystko dobrze :( patka 22 lata

Będzie ok.Nie ma sensu się zadręczać skoro wszystko wskazuje na to ze ciąża idealna ;)
 
Ja też już na nogach. Czekam aż Michasiek się rozbudzi i jedziemy do alergologa na testy. Mam stresa bo nie wiem czy on to cierpliwie zniesie.
Poza tym później muszę zdążyć go odstawiać do babci i na 14 do pracy dojechać.
W pracy chore klimaty...humory szefowej doprowadzają mnie do szału. Na dodatek jeszcze mi za maj kasy nie przelała i jadę na debecie :/


Współczuję.Ja mu przy takich akcjach rzuciłbym L4, szkoda Twoich nerwów.Ale ja już chyba za stara jestem na pracę pod kimś....Moze zapytaj kiedy planuje Ci zapłacić?Bo odsetki rosną....
 
O ja mam ponad 5mm.Ale skraca.sie czy ogólnie masz raczej krótka?

Na wizytach kontrolnych zawsze lekarz pisał, 3.00 szyjka macicy. Nie badał jej dokładnie poprzez USG tylko paluszkami. Teraz na połówkowym lekarz badał poprzez USG i wyszło 33,5 mm. Nie wiem czy ona zawsze taka była czy to się zmieniło...
 
dziewczyny ile Wasze maluszki ważyły w 20tc? pamiętacie? byłam dziś na wizycie zwykłej u lekarza na NFZ i jestem załamana.... dzidzius waży jedynie 186 gramów a to 20+4..... to mało..... mam stresa....... na 13:00 ide na połówkowe do lekarza z certyfikatem, mam nadzieję że lepiej pomierzy maluszka.....
 
reklama
dziewczyny ile Wasze maluszki ważyły w 20tc? pamiętacie? byłam dziś na wizycie zwykłej u lekarza na NFZ i jestem załamana.... dzidzius waży jedynie 186 gramów a to 20+4..... to mało..... mam stresa....... na 13:00 ide na połówkowe do lekarza z certyfikatem, mam nadzieję że lepiej pomierzy maluszka.....
A lekarz mówił coś na ten temat?
 
Do góry