reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

No tak,to jest minus spania bez bielizny-czeste pranie pościeli. Dlatego własnie ja to robię raz w tyg min,zalezy od tygodnia.

Dla owocoholików :D
Donoszę,że w Lidlu w promocji ciemny winogron. Słodziutki :D
I szparagi,które dzis beda u mnie na obiad. Takie na masełku i bułce i do tego jajeczko sadzone ..mniam :biggrin2:

@ranny.ptaszek a gdzie Ty sie podziewasz?:rolleyes2:
Jak obczaisz gdzie są arbuzy w promocji to też daj znać [emoji4][emoji4][emoji4]
 
reklama
Help . !!!

Czy z obecnych tu mamusiek miał ktoś taki przypadek ... Dziś dostałam prawie zawału...

Mam pieprzyk / znanie / narośl nie wiem co to jest w sumie na ręce u góry może max 1 cm . I dziś zauważyłam że go podraznilam uszkodziłam w nocy chyba bo się troszkę oderwał od skóry i podpłynęło krwią . :szok::szok::szok:

Biegiem rano do ośrodka do rodzinnego lekarza , dał skierowanie do dermatologa i chirurga , twierdzi że lepiej usunąć bo się pewnie już nie przyklei do skóry .

Ale w ciąży zabieg ????? Usunięcie pieprza ? To zdrowe ?

Idę popoludniu na 16 do dermatologa prywatnie niech też obejzy i doradzi coś ? Czy faktycznie zabieg czy coś na wysuszenie go ?

I dopiero po dermatologu zadzownie do ginekologa opowiem co mi się dziś stalo :szok::realmad::mad:

Ktoś z Was zna takie przypadki ?
W ciąży nie wolno nic łykać niczym smarować a co zabieg można niby ?

Boje się okropnie . Żeby nie było zakażenia czy coś groźnego z tego naderwanego pieprza :(:(:( ale mam stresa 31 lat nic mu nie było a teraz w ciąży się nagle oderwał kawałek ...
W tamtym roku na urlopie podczas wykonywania pilingu w jednym ze spa ktoś mi spilingowal pieprzyk [emoji23] zobaczyłam oczywiście dopiero z dzień pózniej, bo nie był on zbyt duży. Podszedł też krwią, później chyba odpadł strupek i urósł od nowa taki sam. Nic więcej z nim się nie działo ale obserwuje go teraz częściej. Uwazam, że do dermatologa warto iść żeby zobaczył co i jak skork Twój jest większy ale nie martw się na zapas ! [emoji4]
 
Ja śpię w pizamach od zawsze, oczywiście bez majtek :) córcia tak samo a moi panowie w bokserkach tylko , bo im wiecznie gorąco:-p
No i ja oczywiście w skarpetkach bo zawsze mi zimno w kopytka:laugh2:
 
Przy infekcjach chyba lepiej coś aptecznego niż te drogeryjne. Ale fakt, jest lactacyd do stosowania podczas infekcji grzybiczych, a czy faktycznie skuteczny (?) zbyt naturalny to on nie jest...
Szczerze? Lactacyd jest do dupy. I jego sklad. Dlugo meczylam sie z infekcjami i odkad zaczelam stosowac ten zel ponizej to infekcje zniknely. Wszystkim go polecam. Jest najlepszy [emoji173]
Screenshot_20180509-122036.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180509-122036.jpg
    Screenshot_20180509-122036.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 425
Cześć dziewczyny. Ja jeszcze nadal chora na antybiotyku, w piątek mam kontrolę . Mam nadzieję że te wszystkie lekarstwa i sama choroba nie zaszkodziły dzidziusiowi :sorry:
 
Cześć dziewczyny. Ja jeszcze nadal chora na antybiotyku, w piątek mam kontrolę . Mam nadzieję że te wszystkie lekarstwa i sama choroba nie zaszkodziły dzidziusiowi :sorry:
Na pewno nie zaszkodziła :-) Ja byłam 5 tygodni chora i tydzień na antybiotyku i dzidzia zdrowa. Tylko osłabiona byłam i polecam po chorobie bardzo powolny rozruch, bo ja jak poszłam na pierwszy spacer, to przesadziłam i miałam potem skurcze przez tydzień... Na szczęście zupełnie niegroźne.
 
reklama
Dla mnie w sumie żel do mycia i płyn to to samo
emoji14.png
przed ciąża stosowałam jakiś zwykły z ziaji, ten kupiłam z polecenia ale nie wiem czy jest dobry
To ja zgłupiałam. Ten LaciBios femina to jest do mycia? Bo ja od razu pomyślałam, że to jest taki żel jakby nawilżający, kolonizujący bakteriami kwasu mlekowego, że smaruje się nim czyste wargi sromowe i okolice pochwy i już się nie spłukuje:
Link do: LaciBios femina - żel do higieny intymnej, 30 ml – opinie, skład i cena LaciBios femina - żel do higieny intymnej, 30 ml w Apteka Nowa Farmacja
 
Do góry