reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

To ja zgłupiałam. Ten LaciBios femina to jest do mycia? Bo ja od razu pomyślałam, że to jest taki żel jakby nawilżający, kolonizujący bakteriami kwasu mlekowego, że smaruje się nim czyste wargi sromowe i okolice pochwy i już się nie spłukuje:
Link do: LaciBios femina - żel do higieny intymnej, 30 ml – opinie, skład i cena LaciBios femina - żel do higieny intymnej, 30 ml w Apteka Nowa Farmacja
Na moim na instrukcji pisali 'żel do mycia okolic intymnych' , a dalej 'po użyciu spłukać' i polecenie kolejnego ich kosmetyku do użycia po tym...
 
reklama
Boli mnie głowa niesamowicie od rana ... spr ciśnienie i jest ok, nie jestem pewna ale chyba to bol zatok bo boli tak nisko przy pochywalniu sie nasila i ledwo oczami mrugam ale mozliwe ze to zatoki bez kataru? Mam troszke niedrozny nos ale nie lejacy katar. Gardlo czerwone i bolace. Dodatkowo wlasnie spr badania i krew taka sobie z tego co mowi dr google moze wskazywac na infekcje w organizmie ??
IMG_2086.JPG

IMG_2087.JPG


Jakies spr sposoby na bol zatok? Co mozna brac ?
 

Załączniki

  • IMG_2086.JPG
    IMG_2086.JPG
    201,2 KB · Wyświetleń: 855
  • IMG_2087.JPG
    IMG_2087.JPG
    108,6 KB · Wyświetleń: 808
Czyli wolne b hcg jakam 12 a nie 1 to co to dokladnie.oznacza... ??
Ten drugi wynik w nawiasie powinien jeden i drugi być około 1 mnie tak dr tłumaczyła. U mnie B hcg był za wysoki A ok a za niskie poniżej Ci załączam. Dodam.ze polowkowe wyszły na 5+ więc mnie nastraszyli na przyszłość. Załączam Ci do porównania.
1524490879379.jpg
 

Załączniki

  • 1524490879379.jpg
    1524490879379.jpg
    79,2 KB · Wyświetleń: 2 564
sobie z tego co mowi dr google moze wskazywac na infekcje w organizmi
A pisałaś dr google, że w ciaży jesteś? :p Bo pewnie dr google się do leukocytów przyczepił, a te w krwi masz w porządku jak na ciążę. Pogooglaj jeszcze te leukocyty w moczu u ciężarnych, ja nigdy nie miałam, więc nie wiem jaka jest norma. Na tę głowę może najpierw weź paracetamol?
 
Dziewczyny,ogarniacie może kurierke?
Mam możliwość kupienia wózka od koleżanki,nowego(okazalo się,ze do auta sie nie mieści i musieli kupić inny),uzytkowanego przez 2 tyg,ale ona jest aż z Gdańska. I chciałaby wysłać,nie ma oryginalnego opakowania.
Orientujecie się jak to zrobić i jaki może być koszt?
Sprawdzalam na jakieś strony to mi cuda powychodzily:errr:
Przesyłka do 30 kg około 15 zł najlepiej to w dwie lub trzy zapakować nie wiem dokładnie jak wygląda ładunek kartoamioblozyc i ściągnąć folią i będzie ok .
 
reklama
Najbardziej bawi mnie, że jak Mama Ginekolog pisze, to wszyscy podchwytują, a temat ja już znam od kilkunastu lat. O wietrzeniu to pierwszy raz słyszałam od księdza jako nastolatka (jakieś gadki o chodzeniu w długich spódnicach i bez majtek jako połączenie skromności i prozdrowotności), potem na naukach przedmałżeńskich (to samo), no i kilka lat temu Chazan gadał publicznie o majtkach jako przyczynie niepłodności. Jak oni się wypowiadali, to odbierane to było jako uprzedmiotowienie kobiety, zboczenie, wariactwo i w ogóle ;)

To rzeczywiście trochę śmieszne, że jak tylko jest hasło od Mamy ginekolog to od razu jest wielkie halo ;) ja śpię w koszuli nocnej bez majtek i tak w sumie od zawsze, chyba że okres to wiadomo... Że Chazan się wypowiadał to nie wiem bo jak widzę dziada to mnie trzęsie... a tak swoją drogą to ciekawe że mężczyźni są specjalistami w tych sprawach... to ja już jednak wolę Mamę ginekolog ;)
 
Do góry