reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny czego używacie do higieny intymnej? Miałam lactovaginal, ale skoro się taka grzybica przyplatala, to nie wiem, czy powinnam na coś zmienić?

Lactovaginal to jest z tego zel do higieny intymnej bo ja znam tylko kapsulki dopochwowe.
Tez mnie cos ostatnio bralo uplawy pieczenie taki dyskomfort i uzywalam lactacyd na uplawy a zmienilam na lactacyd taki czerwony przeciwgrzybiczny z zupelnie innym ph i nie wiem jak to mozliwe ale pomaga??!!
 
reklama
Ja używałam persil sensitive na obrazku mama z dzieckiem na ręku, nie wiem czy jest on w Polsce bo ja wszystkie kosmetyki w Niemczech kupuje.

Gdzie wy znajdujecie te arbuzy? Ja zakupy tylko w lidlu robię, rzadko kiedy biedronce i nie widziałam jeszcze ani jednego arbuza :( za to nie wychodzę że sklepu bez ananasa :)

Dzisiaj wieczorem wizyta. Już nie mogę się doczekać :)
Ja tez persil.sensituve. pięknie pachnie
 
Na czczo tak tak .
Ja w ciazy
Już wam to kiedyś pisałam ale może nie chcecie mnie słuchać ;) morfologii i innych badań w ciąży nie trzeba robić na czczo... Jednie glukozę i później ten test glukozy to na czczo. Nawet mamaginekolog kiedyś o tym mówiła, a ja Wam o tym wcześniej pisałam ;) chcecie głodować proszę bardzo , ja w pierwszej ciąży się męczyłam i jeździłam na czczo bo nie wiedzialam że nie trzeba być...
Dokładnie, nie musimy być na czczo :)
 
Lactovaginal to jest z tego zel do higieny intymnej bo ja znam tylko kapsulki dopochwowe.
Tez mnie cos ostatnio bralo uplawy pieczenie taki dyskomfort i uzywalam lactacyd na uplawy a zmienilam na lactacyd taki czerwony przeciwgrzybiczny z zupelnie innym ph i nie wiem jak to mozliwe ale pomaga??!!
Ja używam AA taki tez z innym ph dedykowany m.in. dla kobiet w ciąży przy podraznieniach itp tak już z 2 lata prawie będzie i od tego czasu nic się jeszcze nie przypaletalo
 
Jezu przepraszam, pomyliłam nazwy. Mam taki :
Lactovaginal to oczywiście kapsułki
Lactovaginal to jest z tego zel do higieny intymnej bo ja znam tylko kapsulki dopochwowe.
Tez mnie cos ostatnio bralo uplawy pieczenie taki dyskomfort i uzywalam lactacyd na uplawy a zmienilam na lactacyd taki czerwony przeciwgrzybiczny z zupelnie innym ph i nie wiem jak to mozliwe ale pomaga??!!
Screenshot_20180509-152426.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180509-152426.jpeg
    Screenshot_20180509-152426.jpeg
    27,4 KB · Wyświetleń: 459
Dla mnie w sumie żel do mycia i płyn to to samo [emoji14] przed ciąża stosowałam jakiś zwykły z ziaji, ten kupiłam z polecenia ale nie wiem czy jest dobry

Przy infekcjach chyba lepiej coś aptecznego niż te drogeryjne. Ale fakt, jest lactacyd do stosowania podczas infekcji grzybiczych, a czy faktycznie skuteczny (?) zbyt naturalny to on nie jest...
 
reklama
Dziewczyny a jak się macie do akcji którą zapoczątkowała mama ginekolog odnośnie 'Narodowego Wietrzenia'? Ja osobiście od zawsze do spania unikalam zakładania bielizny bo mi po prostu zawsze było niewygodnie. Może dlatego nigdy nigdy nie miałam żadnych infekcji okolic intymnych (raz zapalenie pęcherza). Od kiedy spotykam się z moim T. jego też tego nauczyłam i mówi że mu lepiej po jajkach bez tych majtek i śpi nago. A wy jak się do tego odnosicie?
Ja nigdy nie spałam w majtkach....bo chyba że zakładał podpaskę na noc ale już od paru lat na noc używam tamponów i nie mam nic na dupie wtedy [emoji4] latem to w ogóle nago śpię albo tylko w koszulce bo czasami po ramionach mi chłodno. Mój chłop normalnie w spodenkach od piżamy ale bez bielizny natomiast wymienia średnio co dwa dni bo trochę się poci w nocy wiec taka ma potrzebę.
 
Do góry