reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Boli mnie głowa niesamowicie od rana ... spr ciśnienie i jest ok, nie jestem pewna ale chyba to bol zatok bo boli tak nisko przy pochywalniu sie nasila i ledwo oczami mrugam ale mozliwe ze to zatoki bez kataru? Mam troszke niedrozny nos ale nie lejacy katar. Gardlo czerwone i bolace. Dodatkowo wlasnie spr badania i krew taka sobie z tego co mowi dr google moze wskazywac na infekcje w organizmie ?? Zobacz załącznik 855167
Zobacz załącznik 855169

Jakies spr sposoby na bol zatok? Co mozna brac ?
Sinupret jest bezpieczny, ale najpierw spróbuj plukanie nosa sola fizjologiczna
 
A pisałaś dr google, że w ciaży jesteś? [emoji14] Bo pewnie dr google się do leukocytów przyczepił, a te w krwi masz w porządku jak na ciążę. Pogooglaj jeszcze te leukocyty w moczu u ciężarnych, ja nigdy nie miałam, więc nie wiem jaka jest norma. Na tę głowę może najpierw weź paracetamol?
Z leukocytami w moczu jest okej jak dla mnie. Też miałam pojedyncze, to mi gin powiedział, że prawdopodobnie mocz był źle pobrany i dostało się trochę śluzu. Gdyby były liczne wtedy trzeba by się było martwić [emoji6]
 
A pisałaś dr google, że w ciaży jesteś? [emoji14] Bo pewnie dr google się do leukocytów przyczepił, a te w krwi masz w porządku jak na ciążę. Pogooglaj jeszcze te leukocyty w moczu u ciężarnych, ja nigdy nie miałam, więc nie wiem jaka jest norma. Na tę głowę może najpierw weź paracetamol?
Mi lekarz na leukocyty w krwi i w moczu sie pytal czy przeziebiona bylam [emoji14] a akurat mnie lapalo
 
Przesyłka do 30 kg około 15 zł najlepiej to w dwie lub trzy zapakować nie wiem dokładnie jak wygląda ładunek kartoamioblozyc i ściągnąć folią i będzie ok .
Oj niestety nie tak tanio :) ale dziekuje
koleżanka ma próbowac zapakować najlepiej jak się da imwtedy bedziemy wyliczac z dlugosci i szerokosci.
 
Kup sobie ziołowy lek Sinupret i bierz 3x2.mi zatoki przeszły po 4 dniach a chcieli mi wepchnac antybiotyk. Do tego sól morska do płukania nosa i wdychanie pary z maści majerankową.Ale jest bardzo dobry. Paracetamol na ból głowy.



Boli mnie głowa niesamowicie od rana ... spr ciśnienie i jest ok, nie jestem pewna ale chyba to bol zatok bo boli tak nisko przy pochywalniu sie nasila i ledwo oczami mrugam ale mozliwe ze to zatoki bez kataru? Mam troszke niedrozny nos ale nie lejacy katar. Gardlo czerwone i bolace. Dodatkowo wlasnie spr badania i krew taka sobie z tego co mowi dr google moze wskazywac na infekcje w organizmie ?? Zobacz załącznik 855167
Zobacz załącznik 855169

Jakies spr sposoby na bol zatok? Co mozna brac ?
 
reklama
Do góry