reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej dziewczyny, wreszcie sie zalogowalam. Czytam was.od jakiegos czasu i czuje sie jakbyscie sie znaly od dawna. Wiec chetnie dołączę do was.
Jestem w 15 tyg ciazy, termin 26.10. To moja 5 ciaza - pierwsza corka 11 lat, druga ciaza martwa, trzecia ciaza coreczka 20 miesiecy, kolejna.ciąża znowu nieudana i teraz sie udalo z czego sie bardzo cieszymy. W głębi duszy czuje, ze to chlopak, 8.05.'sie dowiemy na.wizycie.
Mieszkam w Niemczech wiec upaly nie groza, ale to dobrze, bo targam rajstopki kompresyjne na.zylaki (paskudztwo ale nogi nie bola i zylaki nie wychodzą tak mocno). No.i mam 34 lata. I obie corki przez cesarskie cięcie, wiec kolejna tez tak.sie zakonczy.
Sie rozpisalam.
Cześć. Fajnie, że poza mną ktoś jeszcze dołącza :-)

Ja nie używam żadnego podkładu. Dziwnie się z nimi czuję... Szczyt elegancji to dla mnie krem BB z Vianka. Po zimie zostało mi sporo nowych naczynek i teraz po kaszlu infekcyjnym parę brzydactw mi zostało... Więc chyba będę się musiała z kremem BB przeprosić :-) Mam też 2 kremy na cerę naczynkową z tej firmy, tłusty krem na noc, szampon, odżywkę, masło i czaję się na ich krem na rozstępy (który i tak nic nie da, ale czymś trzeba się smarować). Chyba mam fioła :-)

Tak w ogóle wracając do zatok - płukanie zatok przez 3 tygodnie nic nie dało. Steryd do nosa też. CRP i limfocyty wskazywały raczej na infekcję wirusową, ale lekarz już próbował wszystkiego i o dziwo wszystko mi przeszło po antybiotyku. Trochę jeszcze czuję ucisk w policzku i zębach (mam zajęte zatoki szczękowe), ale tu chyba jakaś punkcja tylko pomoże.
 
reklama
Spróbuj ten Sinupret jest naprawdę dobry.


Cześć. Fajnie, że poza mną ktoś jeszcze dołącza :-)

Ja nie używam żadnego podkładu. Dziwnie się z nimi czuję... Szczyt elegancji to dla mnie krem BB z Vianka. Po zimie zostało mi sporo nowych naczynek i teraz po kaszlu infekcyjnym parę brzydactw mi zostało... Więc chyba będę się musiała z kremem BB przeprosić :-) Mam też 2 kremy na cerę naczynkową z tej firmy, tłusty krem na noc, szampon, odżywkę, masło i czaję się na ich krem na rozstępy (który i tak nic nie da, ale czymś trzeba się smarować). Chyba mam fioła :-)

Tak w ogóle wracając do zatok - płukanie zatok przez 3 tygodnie nic nie dało. Steryd do nosa też. CRP i limfocyty wskazywały raczej na infekcję wirusową, ale lekarz już próbował wszystkiego i o dziwo wszystko mi przeszło po antybiotyku. Trochę jeszcze czuję ucisk w policzku i zębach (mam zajęte zatoki szczękowe), ale tu chyba jakaś punkcja tylko pomoże.
 
Dziewczyny mieszkające w Warszawie - mam pytanie z innej beczki. Wiem, że do sierpnia daleko, ale mi ten koncert sheerana spokoju nie daje. Jeśli zdecydowalabym się jechać pociągiem to czy dworzec centralny jest daleko od stadionu Narodowego? Jak się tam później najlepiej dostać?
 
Dam.na.pewno. po ostatniej ciąży wiem ile daje wsparcia takie babskie forum, wiec ucieszylam.sie jak na.was trafilam
Będę czekać na wieści :). W sumie to już za chwile ta wizyta [emoji4]. Moja dopiero 17 maja. Forum fajna sprawa zawsze można wymienić się doświadczeniem, dowiedzieć się czegoś nowego ale także to miejsce do wygadania się :). Czujesz już ruchy :)? Jak się czujesz w tej ciąży [emoji5]?
 
Dziewczyny mieszkające w Warszawie - mam pytanie z innej beczki. Wiem, że do sierpnia daleko, ale mi ten koncert sheerana spokoju nie daje. Jeśli zdecydowalabym się jechać pociągiem to czy dworzec centralny jest daleko od stadionu Narodowego? Jak się tam później najlepiej dostać?
Najlepiej pociągiem. Przechodzisz na PKP śródmieście i w stronę warszawa wschodnia jedziesz 2 przystanki. Wysiadasz na przystanku Warszawa stadion
 
Ja w życiu nie dam się ogolić mojemu, dla mnie to jest czynność która wykonuje się samej.
Bo nie wyobrazam sobie np jakbym to ja miała golić mojego w tamtych rejonach .....
 
Dziewczyny mieszkające w Warszawie - mam pytanie z innej beczki. Wiem, że do sierpnia daleko, ale mi ten koncert sheerana spokoju nie daje. Jeśli zdecydowalabym się jechać pociągiem to czy dworzec centralny jest daleko od stadionu Narodowego? Jak się tam później najlepiej dostać?


Blisko jest Kochana.
Wsiadasz w 9 albo 22 w kierunku Pragi (tramwaj) i jesteś. 20 min. Max :)
 
reklama
Do góry