reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Moje znajome po porodach się same z siebie śmiały właśnie jak zobaczyły jak się ogoliły hehe.
Nie ważne jak ważne ze chociaż ciut fryzurka zrobiona hahahaha, założę się ze przy porodzie nie zwracają w ogóle uwagi na to se tu czy ówdzie się trochę ominęło [emoji23]

Ja myśle ze będę jechała z lusterkiem jakoś, będę się przy okazji gimnastykować ;D
Ale mój niemąż to by się na tysiąc procent bal mnie ogolić ja tez bym się bała [emoji23]
Ja się do porodu golilam na czuja, pewnie na badaniach u gina było widać te pominięte kępki [emoji23]
A jak trafiłam już ze skurczami to mnie położna golila, ale byłam już w takim stanie, że nawet nie pamiętam jak i kiedy się to odbywało, mąż opowiadał [emoji23]
 
reklama
Po 12 tc tak. Jest zdrowszy niż większość kolorowych szamponów z drogerii. Po 3-4 umyciach powinien pomoc. Zabija drozdzaki a one głównie opowiadają za łupież. Później można przejść na jakiś lekki szampon z lupianu.Nizoral nie jest zły ale często uczula i problem powraca po odstawieniu, oczywiście nie u wszystkich :)

On ma kwas salicylowy - można w ciąży?
 
Dziekuje, sprobuje na pewno. Moze pomoze tez na swedzenie.
Możesz też spróbować plukanek z mięty i pokrzywy. U mnie pomogły na przesuszona skórę głowy. Byle nie za często, ja robiłam po każdym myciu i po miesiącu włosy lśniące, nawilżone, ale baby hair przy głowie... Zielone :D
 
Cześć. Fajnie, że poza mną ktoś jeszcze dołącza :-)

Ja nie używam żadnego podkładu. Dziwnie się z nimi czuję... Szczyt elegancji to dla mnie krem BB z Vianka. Po zimie zostało mi sporo nowych naczynek i teraz po kaszlu infekcyjnym parę brzydactw mi zostało... Więc chyba będę się musiała z kremem BB przeprosić :-) Mam też 2 kremy na cerę naczynkową z tej firmy, tłusty krem na noc, szampon, odżywkę, masło i czaję się na ich krem na rozstępy (który i tak nic nie da, ale czymś trzeba się smarować). Chyba mam fioła :-)

Tak w ogóle wracając do zatok - płukanie zatok przez 3 tygodnie nic nie dało. Steryd do nosa też. CRP i limfocyty wskazywały raczej na infekcję wirusową, ale lekarz już próbował wszystkiego i o dziwo wszystko mi przeszło po antybiotyku. Trochę jeszcze czuję ucisk w policzku i zębach (mam zajęte zatoki szczękowe), ale tu chyba jakaś punkcja tylko pomoże.
No to musisz miec na prawdę ladna cere skoro nie uzywasz podkladu... moja bez niczego jest hmm paskudna
 
reklama
Będę czekać na wieści :). W sumie to już za chwile ta wizyta [emoji4]. Moja dopiero 17 maja. Forum fajna sprawa zawsze można wymienić się doświadczeniem, dowiedzieć się czegoś nowego ale także to miejsce do wygadania się :). Czujesz już ruchy :)? Jak się czujesz w tej ciąży [emoji5]?

Powiem ci,.ze wczoraj.poczułam pierwszy raz. Za.kazda ciaza inaczej ale tak.samo.wzruszajaco.
W tej ciazy fantastycznie sie czuje, poza bolami glowy, katarem ciazowym iwrazliwymi brodawkami i ogromnym juz brzuchem to nie wiedzialabym ze to ciaza.
W poprzedniej po.scianach chodzilam tak mi niedobrze bylo... slodycze jadlam tonami, a teraz lekkie mdlosci chwile i odrzut od slodyczy... na.szczescie
 
Do góry