reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja w życiu nie dam się ogolić mojemu, dla mnie to jest czynność która wykonuje się samej.
Bo nie wyobrazam sobie np jakbym to ja miała golić mojego w tamtych rejonach .....
No ja sobie też na odwrót nie wyobrażam [emoji23][emoji23][emoji23]
Myślę że mój mąż też [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja w życiu nie dam się ogolić mojemu, dla mnie to jest czynność która wykonuje się samej.
Bo nie wyobrazam sobie np jakbym to ja miała golić mojego w tamtych rejonach .....
Tez jakos bym nie miala zaufania, wole sama, najwyzej bedzie krotko z przodu, dlugo z tylu[emoji16] mysle,ze lekarze tyle sie naogladali, ze im na prawde wszystko jedno czy jest rowniotko[emoji5]
 
Wy narzekacie na cere a mi sie zagniezdzil łupież gigant...ma ktoras naturalny skuteczny sposob? Mam w domu dobry szampon Pirolam, ale to lek i wolalabym nie stosowac nic mocnego poki co.
 
Tez jakos bym nie miala zaufania, wole sama, najwyzej bedzie krotko z przodu, dlugo z tylu[emoji16] mysle,ze lekarze tyle sie naogladali, ze im na prawde wszystko jedno czy jest rowniotko[emoji5]
Hehe moj prawie mąż daje rade [emoji23][emoji23] czasem wpadaja nam takie "zabawy" do glowy [emoji23][emoji23][emoji3]
 
reklama
Tez jakos bym nie miala zaufania, wole sama, najwyzej bedzie krotko z przodu, dlugo z tylu[emoji16] mysle,ze lekarze tyle sie naogladali, ze im na prawde wszystko jedno czy jest rowniotko[emoji5]

Moje znajome po porodach się same z siebie śmiały właśnie jak zobaczyły jak się ogoliły hehe.
Nie ważne jak ważne ze chociaż ciut fryzurka zrobiona hahahaha, założę się ze przy porodzie nie zwracają w ogóle uwagi na to se tu czy ówdzie się trochę ominęło [emoji23]

Ja myśle ze będę jechała z lusterkiem jakoś, będę się przy okazji gimnastykować ;D
Ale mój niemąż to by się na tysiąc procent bal mnie ogolić ja tez bym się bała [emoji23]
 
Do góry