reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Tak to jest podkład ;)


Ja używam revlon colorstay, przy uważnym nakładaniu nie robi się maski nim na twarzy, jest lekko widoczny a fajnie zastyga na twarzy wiec nie ściera się w ciągu dnia
Czytalam ze revlon zapycha. U mnie twarz z podkladem nie najgorzej. Wkurzaja mnie plecy i dekolt
 
reklama
Czytalam ze revlon zapycha. U mnie twarz z podkladem nie najgorzej. Wkurzaja mnie plecy i dekolt

Mam jedna znajoma która faktycznie nie może go używać ale cała reszta a jest ich milion super chwali revlona. Każdy podkład może zapchać ja sobie bardzo chwale i jestem mu wierna od wielu lat a wypróbowałam milion innych ale trzeba na sobie wypróbować ;D

Na lato jest super bo nawet jak człowiek się poci to podkład zostaje na swoim miejscu
 
Mam jedna znajoma która faktycznie nie może go używać ale cała reszta a jest ich milion super chwali revlona. Każdy podkład może zapchać ja sobie bardzo chwale i jestem mu wierna od wielu lat a wypróbowałam milion innych ale trzeba na sobie wypróbować ;D

Na lato jest super bo nawet jak człowiek się poci to podkład zostaje na swoim miejscu
Podobnie uważam. Różne próbowałam w różnych cenach dla mnie revlon nr 1 pod warunkiem że nie za dużo bo maskę też można zrobić. ;-)
 
Hej dziewczyny, wreszcie sie zalogowalam. Czytam was.od jakiegos czasu i czuje sie jakbyscie sie znaly od dawna. Wiec chetnie dołączę do was.
Jestem w 15 tyg ciazy, termin 26.10. To moja 5 ciaza - pierwsza corka 11 lat, druga ciaza martwa, trzecia ciaza coreczka 20 miesiecy, kolejna.ciąża znowu nieudana i teraz sie udalo z czego sie bardzo cieszymy. W głębi duszy czuje, ze to chlopak, 8.05.'sie dowiemy na.wizycie.
Mieszkam w Niemczech wiec upaly nie groza, ale to dobrze, bo targam rajstopki kompresyjne na.zylaki (paskudztwo ale nogi nie bola i zylaki nie wychodzą tak mocno). No.i mam 34 lata. I obie corki przez cesarskie cięcie, wiec kolejna tez tak.sie zakonczy.
Sie rozpisalam.
 
Hej dziewczyny, wreszcie sie zalogowalam. Czytam was.od jakiegos czasu i czuje sie jakbyscie sie znaly od dawna. Wiec chetnie dołączę do was.
Jestem w 15 tyg ciazy, termin 26.10. To moja 5 ciaza - pierwsza corka 11 lat, druga ciaza martwa, trzecia ciaza coreczka 20 miesiecy, kolejna.ciąża znowu nieudana i teraz sie udalo z czego sie bardzo cieszymy. W głębi duszy czuje, ze to chlopak, 8.05.'sie dowiemy na.wizycie.
Mieszkam w Niemczech wiec upaly nie groza, ale to dobrze, bo targam rajstopki kompresyjne na.zylaki (paskudztwo ale nogi nie bola i zylaki nie wychodzą tak mocno). No.i mam 34 lata. I obie corki przez cesarskie cięcie, wiec kolejna tez tak.sie zakonczy.
Sie rozpisalam.
Witaj :). Fajnie że zdecydowałaś się napisać tutaj :). Ja spodziewam się chłopca :). Trzymam kciuki za wizytę :). Daj znać kto mieszka w Twoim brzuszku później [emoji5]
 
reklama
Moj tez nie, ale ja tak - zawsze wydaje mi sie, ze zaraz mnie zatnie, brrr. 2 razy w zyciu golily mnie polozne i tez mi milo nie bylo, ale jakos mialam wieksze zaufanie.
A ja bałam się tylko za pierwszym razem. Okazało się że jest mistrzem w tej dyscyplinie [emoji23]
Prędzej ja się zatnę z pośpiechu niż on mnie. Jest mega delikatny i uważny.
 
Do góry